Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Hölgyeknek -lányoknak-hajadonoknak....szivessen adnék szállást :)

(csak a zasszony meg ne tudja :o )

:) :lol: :D

" Őszintén szólva Haga maximális respect neked!Pozitívan csalódtam benned!

Most a bőség zavara van nállam,hogy mi is lenne a legjobb! "

"Csatlakozom elöttem felszolaló képviselőtársamhoz"........

....... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Őszintén szólva Haga maximális respect neked!Pozitívan csalódtam benned! :blink: :)

Most a bőség zavara van nállam,hogy mi is lenne a legjobb!

Én nem nevezném "csalódásnak", hiszen sosem gondolta senki, hogy Haga nem képes ellátni a feladatot. Tehát el is vártuk a precíz munkát. :lol: És nem csalódtam, átfogó, mindenre kitérő ajánlat kerekedett több opcióval. Már csak a képeket várjuk. :)
Link to comment
Megosztás:

Én nem nevezném "csalódásnak", hiszen sosem gondolta senki, hogy Haga nem képes ellátni a feladatot. Tehát el is vártuk a precíz munkát. :) És nem csalódtam, átfogó, mindenre kitérő ajánlat kerekedett több opcióval. Már csak a képeket várjuk. :blink:

Nem azért mondom én ezt,mintha lett volna eddig negatív dolog Sanyival kapcsolatban,csak meglepődtem azon ,hogy ennyi ajánlatott szedett össze!Erre irtam,hogy pozitiv! :)

Két ünnep között elkérem Joee-tól a fényképező masinériát és megyek kattingatni!

Link to comment
Megosztás:

Nem azért mondom én ezt,mintha lett volna eddig negatív dolog Sanyival kapcsolatban,csak meglepődtem azon ,hogy ennyi ajánlatott szedett össze!Erre irtam,hogy pozitiv! B)

Két ünnep között elkérem Joee-tól a fényképező masinériát és megyek kattingatni!

Most, hogy ki lett tárgyalva az orcám..... adok ám gépet én is szívesen ha van időd és megteszed, hogy csinálsz fotókat!

A Wéber tanyáról dunsztom sincs mere van pontosan....

A Tisztiklubokat bevállalom szívesen.... a színházat szerintem felejtsük el....szerintem, de ha nagyon ragaszkodik a többség mit bánom én!! :lol:

Gregi! A Johnny nem is aképességeimben kételkedett, hanem az eddigi aktivitásom miatt "szakadt" ki belőle.... :D :) :) ...most az eccer megbocsátok! :blink: :o

Link to comment
Megosztás:

Hi Guys!

Na... hát van egy ötletem nekem is, árat még nem kaptam, de elmesélem, amit a helyről tudni kell:

Szóval a Ref. Egyháznak van egy Konferencia Háza kint Nyárlőrincen (az erdőben).

Egy 2-3 házból álló épület komplexum. Simán elfér benne 100-150 fő (éjszakára is).

Van 2 elég nagy ebédlő, van konyha (ahol a szakácsok azt főznek, amit kérünk) és van elég nagy kert, ahova le lehet parkolni akár 50-60 autót is.

És mint mondtam, akár ott is lehet aludni.

A hátrány - Nyárlőrincen van (ca. 14 km Kecskeméttől - a központtól).

A konyhában azt főznek, amit kérünk...

Hát kb. ennyi.

Vélemény?

(ár később lesz, de ha azt mondjátok nem jó, akkor nem is firtatom már az árat)

Link to comment
Megosztás:

Hi Guys!

Na... hát van egy ötletem nekem is, árat még nem kaptam, de elmesélem, amit a helyről tudni kell:

Szóval a Ref. Egyháznak van egy Konferencia Háza kint Nyárlőrincen (az erdőben).

Egy 2-3 házból álló épület komplexum. Simán elfér benne 100-150 fő (éjszakára is).

Van 2 elég nagy ebédlő, van konyha (ahol a szakácsok azt főznek, amit kérünk) és van elég nagy kert, ahova le lehet parkolni akár 50-60 autót is.

És mint mondtam, akár ott is lehet aludni.

A hátrány - Nyárlőrincen van (ca. 14 km Kecskeméttől - a központtól).

A konyhában azt főznek, amit kérünk...

Hát kb. ennyi.

Vélemény?

(ár később lesz, de ha azt mondjátok nem jó, akkor nem is firtatom már az árat)

Emausra gondolsz? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Emausra gondolsz? :blink:

óóóóó! Emmaus... ja! :)

Honnan ismered? :)

Amúgy én nagyon szívesen elmennék Veled körbejárni a helyeket... és fotózni... de sajnos dolgozok végig a két ünnep között!

De ha jó valamelyik hétvégén is... akkor megyek Veled és viszem a fényképezőmet is! :lol:

hm?

Link to comment
Megosztás:

Köszönet Hagának a kimerítő listáért.

Én is kellmesen csalódtam (J0hnny szavaival élve)

Nos aki volt már az említett helyek bármelyikén az legyen szíves toljon infót.

A kamara, és a tisztiklub szerintem kilőve.

A többi helyszín már jobbnak tűnik. (szerintem azért legyünk a hely megjelenését illetően is igényesek)

Az árakra is kellene figyelni, mert 3500-4000 között már én is kaptam ajánlatot a Kertészeti Főiskola konyhájától, de ennyiért visszamondom.

A Margaréta jónak tűnik, de még nem voltam benne sajnos.

Ja igen, a szállás sem utolsó szempont.

Speed!

Képeket kellene az Emmausról is felrakni.

És tényleg kellene sietni, ha most ezek az ajánlatok nem jöttek volna, akkor ahogy a pénteki meeten beszéltünk róla, én már le is foglaltam volna a héten a Bajort.

Január első hétvégéjére szeretnék tiszta képet látni, és foglalózni a kiszemelt helyet.

Lehet szavazni, hogy ki melyiket választaná.

A kajára most nem kéne voksolni, az úgyis változhat.

Az előző oldal vége felé írtam egy ajánlatot itt a linkjük:Bajor Vendégház

meg pár kép.

001.jpg

004.jpg

002.jpg

Link to comment
Megosztás:

Egyáltalán nem sértődök meg ha nem arra a helyre megyünk amit én javaslok.... viszont az carul esne, ha arra sem méltatnátok, hogy tüzetesebben megvizsgáljátok azokat a helyszíneket is amiket javasoltam.

Ugyanis úgy nehéz eldönteni, hogy a Bajor Vendégház legyen, hogy a Wéber tanyáról, vagy a másik javasolt helyszínről meg nem tudunk szinte semmit azon kívűl, hogy léteznek!

Szóval azt javaslom én is, hogy próbáljunk meg a "maradék" helyekről minél több információt összeszedni és a KÖZ javára adni, mert nem a szekciónak szervezünk hanem a MOTE tagságnak, várjuk meg a véleményeket!

Már ha van, mert eddig nagyon nem kapkodtak, igaz nem is volt miért! Szóval minél hamarabb értelmes alternatívákat, és mihamarabb dönteni!

A bennem való kellemes vagy kellemetlen csalódást mint élményt meg lehetőleg ne itt nyílvánítsátok lécci, mert én sem teszem!

...Még vagy ketten benyögitek, és azt fogom hinni jól kitárgyaltatok a hátam mögött! Pedig lehet, hogy nem is! :blink: ....vagy mégis??? :)

A tisztiklubról holnap csinálok fényképeket, a Wéber tanyáról meg még nem tudom, talán holnap után! Igyekszem legalábbis!

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint 3 lehetséges maradt:

1.Bajor

2.Reptér tiszti kantin

3.Wéber tanya

Megpróbálok képeket prezentálni,de annyira car idő van,hogy nem tom mikor tudok elkeveredni a nevezett helyszínekre!Ónos eső! :)

A weben nem sok infó van a Wéberről.De ez a reptéri tixtikantin hogy működne pontosan?

Egyáltalán nem sértődök meg ha nem arra a helyre megyünk amit én javaslok.... viszont az carul esne, ha arra sem méltatnátok, hogy tüzetesebben megvizsgáljátok azokat a helyszíneket is amiket javasoltam.

Ugyanis úgy nehéz eldönteni, hogy a Bajor Vendégház legyen, hogy a Wéber tanyáról, vagy a másik javasolt helyszínről meg nem tudunk szinte semmit azon kívűl, hogy léteznek!

Szóval azt javaslom én is, hogy próbáljunk meg a "maradék" helyekről minél több információt összeszedni és a KÖZ javára adni, mert nem a szekciónak szervezünk hanem a MOTE tagságnak, várjuk meg a véleményeket!

Már ha van, mert eddig nagyon nem kapkodtak, igaz nem is volt miért! Szóval minél hamarabb értelmes alternatívákat, és mihamarabb dönteni!

A bennem való kellemes vagy kellemetlen csalódást mint élményt meg lehetőleg ne itt nyílvánítsátok lécci, mert én sem teszem!

...Még vagy ketten benyögitek, és azt fogom hinni jól kitárgyaltatok a hátam mögött! Pedig lehet, hogy nem is! :blink: ....vagy mégis??? :)

A tisztiklubról holnap csinálok fényképeket, a Wéber tanyáról meg még nem tudom, talán holnap után! Igyekszem legalábbis!

Csak kicsit rövid az idő, és lépni kell.Gepárd már kb. november eleje óta rajta van a dolgon, és mivel elég kevés infó szivárgott be, ezért került előtérbe a Bajor vendégház.Az már legalább fix, és kedvezőek az árai a hely magas színvonalához képest.Ezért csodálkoztam én is.Nyáron ugyanis elég kevés magyar rendszámú autó parkol az udvarán.Onnan tudom, hogy sűrűn járok arra.Holnap pedig ha minden összejön, kimegyek a Wéberbe, és csinálok fotókat.Lehet, Pistit is vinni kellene.De a reptérre már nem tudok beszivárogni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval azt javaslom én is, hogy próbáljunk meg a "maradék" helyekről minél több információt összeszedni és a KÖZ javára adni, mert nem a szekciónak szervezünk hanem a MOTE tagságnak, várjuk meg a véleményeket!

Már ha van, mert eddig nagyon nem kapkodtak, igaz nem is volt miért! Szóval minél hamarabb értelmes alternatívákat, és mihamarabb dönteni!

Én ezt ugatom már egy ideje de senki sem volt hajlandó mozdulni. Be kell ülni a kocsiba és odamenni, megkérdezni és utána feltárni előttünk a lehetőségeket. Mondjuk ezt már meglehettt volna tenni régen, mert október 7.-én írtam először (az meg már lassan 3 hónapja), hogy mienk a lehetőség.

Én voltam 3, elvileg tuti helyen abból kettő nem az igazi a harmadik meg tökéletes. Illetve még beszéltem kettő tulajával de ott az árak nem voltak jók.

Holnap Wolfival kimegyünk a Wéberbe szétnézni, fotózni, meg ilyenek.

A tagságot meg ne nagyon várjuk válasszal, mert a helyszíneket ők még annyira sem ismerik, mint mi.

Azért a kecskeméti topicba írtam, mert főleg rajtunkl múlik.

Ha megvan a helyszín, a többi infó egy új topicba mehet az országos rendezvények közé.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.