Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Greg!

Nem a pulykamelltekercset?

Haga PÜ ment.

Amúgy mi a gond a 17 órai kezdéssel?

Te vacsorát mikorra szerveznél? Ez volt az évzárón is, gondoltam a "csepp agyammal" évnyitóra is jó lesz.

Zene megoldható, akármilyen is, van haverom aki amatőr diszkós haveri alapon is megcsinálja, de van lehetőség élőzenére is, ahogy a cd-s megoldástól sem zárkózunk el.

Szal ez már tényleg csak a tagságon múlik.

A január első hetében meg lehet még bármi is mert még nem szóltam telefonon a Bajor tulajának.

Link to comment
Megosztás:

Ne legyetek már ilyenek!!! :blink:

Max egy hétig kéretik szüneteltetni a témát!!! Megnézem melyik napon tudom magam szabaddá tenni, és én innen lemegyek fényképezőgéppel (kölcsön, mert nekem nincs), és beszámolok minden egyes helyről amit Haga (és más) javasolt. Addig szerintem ne döntsetek. Amikor évzárót szerveztünk, megpróbáltunk minden helyről beszámolni, részletesen, több kevesebb sikerrel. Így is valakinek ez, másnak az nem tetszett, és csak köpködés volt. Ha nem teszünk meg mindent a helyek bemutatással kapcsolatban, akkor megint ez lesz. Ne tiporjátok már más munkáját két lábbal. Inkább elmegyek én fényképezni. :)

Megyek veled Gregi. :lol:

Majd mi rászánjuk az időt. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem szándékozom botránykodni, végül is a 6 fő az többsége talán a szekciónak, ha úgy gondoljátok legyen, én nem megvétózni szándékoztam a hozzászólásommal a döntést!!

És azt kérem ezzel a dologgal kapcsolatban ne ís irkáljunk itt egymásank.... én nem fogok reagálni! :lol:

Ez a legjobb megoldás! Megmondani a frankót... beszólni... feldobni a labdát a vitára...

Aztán közölni, hogy hiába reagálrá bárki, hiába próbáljuk megmagyarázni, Te úgysem fogsz reagálni rá! :)

Részemről még annyit, hogy Gepárd kb. szeptemberben felvetette, hogy mindenki keressen helyeket és dobjuk össze az ötleteket! Nem hinném, hogy túl korán lett volna lezárva a helyválasztás. :)

De ez az én véleményem! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ez a legjobb megoldás! Megmondani a frankót... beszólni... feldobni a labdát a vitára...

Aztán közölni, hogy hiába reagálrá bárki, hiába próbáljuk megmagyarázni, Te úgysem fogsz reagálni rá! :)

Részemről még annyit, hogy Gepárd kb. szeptemberben felvetette, hogy mindenki keressen helyeket és dobjuk össze az ötleteket! Nem hinném, hogy túl korán lett volna lezárva a helyválasztás. :)

De ez az én véleményem! :blink:

Én azt csak azért írtam, hogy ne mások előtt menjen a vita!!

Privátban természetesenszívesen válaszolok minden kérdésedrem észrevételedre!

...De csak ott! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bocs, ha beleszólok.

Meg lehetne kérdezni a "még" fenntmaradt helyeket, hogy ráér-e max. 2 hét múlva lefoglalni a helyet?

Mert ha igen, akkor még volna egy hét arra, hogy még több infóval szolgáljatok a helyekről!

Utána, meg közben figyelnénk (ország többi részéről), és gyorsban utána el lehetne dönteni a dolgot. Ha meg kész a döntés (ami télleg teccik a többségnek), lehet foglalni.

Lehet erről szó?

Link to comment
Megosztás:

Kicsit lenyugodtam.

Szóval a vitának itt legyen vége, különben lezáratom a topicot!

Sanyinak köszi az infókat, vannak helyek amiket megnéztünk, és vannak amiket régi személyes tapasztalat alapján nem.

Az eredmény ez lett.

Most azon kellene a CSAPATNAK dolgozni, hogy minél jobban legyen leszervezve a háttémunka.

Javaslom a jövő hétvége szombatját egy megbeszélésre, akkor remélhetőleg Sanyi és Dénes is rá tudna érni.

Link to comment
Megosztás:

Ez a legjobb megoldás! Megmondani a frankót... beszólni... feldobni a labdát a vitára...

Aztán közölni, hogy hiába reagálrá bárki, hiába próbáljuk megmagyarázni, Te úgysem fogsz reagálni rá! :lol:

Részemről még annyit, hogy Gepárd kb. szeptemberben felvetette, hogy mindenki keressen helyeket és dobjuk össze az ötleteket! Nem hinném, hogy túl korán lett volna lezárva a helyválasztás. :D

De ez az én véleményem! :)

Ezt mint klubtag és nem moderátor mondom.

Gratulálok Márk nagyon jó fej vagy. :blink:

Lefikázod a Hagát ez megy.

Ő több ajánlatot is adott veled ellentétben.

Te felajánlottad,hogy szívesen segítesz aztán meg ki is húzod magad a munka alól.

A legnagyobb problémád,hogy milyen út visz oda.

Gondolkodj el egy picit,hogy mivva és utánna kritizáld a másikat. :)

Link to comment
Megosztás:

Jajmár! :) :lol:

Szét lésztek ültetve. Ezt mint én mondom! :o

Hagának igaza van, utánajárt egy csomo dolognak belefeccölt egy rakat energiát hogy a legjobb helyett találjátok meg. Még van egy rakat lehetőség, tényleg kár elsietni.

Gepardank is, mert tényleg már elég régóta megy tökölés és így legalább van tuti hely biztosan.

Szóval ne bántsátok egymást, mert mindenkinek igaza van, így meg nem lehet vitatkozni.

Na jó, egy pofa sör mellett az évadnyitón majd meg lehet beszélni. :blink: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Bocs, ha beleszólok.

Meg lehetne kérdezni a "még" fenntmaradt helyeket, hogy ráér-e max. 2 hét múlva lefoglalni a helyet?

Mert ha igen, akkor még volna egy hét arra, hogy még több infóval szolgáljatok a helyekről!

Utána, meg közben figyelnénk (ország többi részéről), és gyorsban utána el lehetne dönteni a dolgot. Ha meg kész a döntés (ami télleg teccik a többségnek), lehet foglalni.

Lehet erről szó?

Szerintem lehet. Tudtommal a döntés januárra lett kiírva. Ugye Gepard??????

Másrészt ez most a kecskeméti szekció szervezése, megtiszteltek bennünket azzal, hogy elsőízben leveszik a szervezéssel járó gondot a budapestiek válláról. Ebbe a döntés is beletartozik. Biztos vagyok benne, hogy jól fognak dönteni.

köszönjük szépen nekik, kérünk szépen mindenkitől türelmet.

Link to comment
Megosztás:

Utólagosan visszaolvasva jókat röhögtem ezen az egészen!Megvan a saját véleményem erről az egészről és azt hiszem mindent csak egy öszinte megbeszlés ránthat helyre!

Elkéne dönteni,hogy most akkor ki szervezi ezt a bulit? Haga a fönökséggel karöltve vagy a kecskemét szexció?

Javaslom találkozzunk jövőhét egyik napján és vitassuk meg sokszemközt ezt a dolgot,ha másképp nem megy!

Amint megállapodtunk valamiben értesítjük a fönökséget is erről!Szerintem ez a legtisztább és nem egymást kéne fikázni/bántani!

De ne mán ne én mondjam már meg mi legyen,én csak egy szaros klubtag vagyok! :)

Értlemes emberek megbeszélik a problémákat!

Akár legyen holnap délelőtt a megbeszélés,dec 31 de csak ráér már mindenki nem? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nincs igazad Tom! :D

Olyan sok energiát nem is feccöltem bele, mint amilyen soknak láccik! :)

Számomra pont az az érthetelen dolog, hogy mi itt, akik vagyunk uszkve tizenpáran... nagy "erőlködéssel" is megoldjuk a helykeresés problémáját akár 3 nap alatt is! ..már ha nekihasalunk...

Nem a helyszín megtalálása a nagy meló, hiszen sacc per kábé tudjuk mi is milyen lehetőségek vannak itt Mekegrádon!

A munka majd ezután jönne!

Én csak oda szerettem volna kilyukadni, hogy ne mi, a szekció döntsünk, hanem próbáljuk meg a teljes klubtagság kezébe adni a lehetőséget azzal, hogy korrekt, és sok infót tárunk elétek!

Tehát mondjuk a megmaradó 3 -4 lehetőséget igazán részletesen, képekkel bemutatva felajánlani... mint egy szebb katalógust....o-óóó! :lol:

Aztán mihamarabb dönteni, és lefoglalni... ez talán január elején sem lenne későn!

Így viszont eldőlt.... a munkám meg igazából (Wéber tanyát leszámítva) fölös volt.

...ja és a szekció döntött nem a tagság! :blink:

egyebet nem tudok mondani, kérem kaccsojja ki! :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem lehet. Tudtommal a döntés januárra lett kiírva. Ugye Gepard??????

Én már mindenre hajlandó vagyok csak ezt az értelmetlen vitát fejezzük abba. Mi a francért esünk mindjárt egymás nyakának (ezt magamtól is kérdem).

Holnap délelőtt ki ér rá?

Fényképezőgéppel kellene jönni és megnézhetnénk még pár helyet.

Link to comment
Megosztás:

Utólagosan visszaolvasva jókat röhögtem ezen az egészen!Megvan a saját véleményem erről az egészről és azt hiszem mindent csak egy öszinte megbeszlés ránthat helyre!

Elkéne dönteni,hogy most akkor ki szervezi ezt a bulit? Haga a fönökséggel karöltve vagy a kecskemét szexció?

Javaslom találkozzunk jövőhét egyik napján és vitassuk meg sokszemközt ezt a dolgot,ha másképp nem megy!

Amint megállapodtunk valamiben értesítjük a fönökséget is erről!Szerintem ez a legtisztább és nem egymást kéne fikázni/bántani!

De ne mán ne én mondjam már meg mi legyen,én csak egy szaros klubtag vagyok! B)

Értlemes emberek megbeszélik a problémákat!

Akár legyen holnap délelőtt a megbeszélés,dec 31 de csak ráér már mindenki nem? :blink:

Kiccsávó!! B)

A bulit a kecskeméti szekció szervezi, amelynek én is tagja vagyok! (vagy kizártatok bakker!??) :o B)

Tehát ha szervezem akkor innen szervezem, mert olyan, hogy Főnökség szekció nincse' ...irgumburgum!

Az a tény, hogy a kecskeméti banda szervezi nem azt jelenti, hogy öncélúan kell ezt tenni, talán a tagságnak is szimpatikus lenne, ha a választás lehetőségével meg lenne kínálva, végtére is nekik szervezzük nem magunknak! Ha magunknak csináljuk az más, akkor ne kérjük majd ki avéleményüket!

A főnökséghez nekem sincs több közöm mint neked, maxi engem jobban "utálnak" :D , mert nagy az orcám, és mindíg nem ülök meg a seggemen....

Jelentem én is csak egy szaros... na jó nem szaros, de gittrágó klubtag vagyok! :D B)

Ha gondoljátok nekem is megfelel akár a holnapi nap is a csevejre..... de kicsit már úgy vagyok a dologgal, hogy mindegy, csak legyen már valahogy!

Azért a Bacchus házat vagy mi az, én még megnézném... :) ....esetleg..... hátha...

:)

Én már mindenre hajlandó vagyok csak ezt az értelmetlen vitát fejezzük abba. Mi a francért esünk mindjárt egymás nyakának (ezt magamtól is kérdem).

Holnap délelőtt ki ér rá?

Fényképezőgéppel kellene jönni és megnézhetnénk még pár helyet.

Én rá fogok érni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

... Haga a fönökséggel karöltve vagy a kecskemét szexció?...
Nem nem!!! Ez félremagyarázás! Tessék abbahagyni, nem bántani senkit, elég volt!

Holnap délelőtt ki ér rá?

Fényképezőgéppel kellene jönni és megnézhetnénk még pár helyet.

:blink:

Ez az, szuper! Most jöhet, aki még nem vót. :)

Link to comment
Megosztás:

Holnap délelőtt ki ér rá?

Fényképezőgéppel kellene jönni és megnézhetnénk még pár helyet.

Én ráérek... és gépem is van. :)

Szerintem az is oké lenne, ha tartanánk egy talit pl. 9-10 körül, megbeszélnénk az alap dolgokat, aztán esetleg mehetnénk 2 felé is... mondjuk 2 fényképezővel! (jelzem, én egyet viszek!) :blink:

- majd összefutnánk egy kép-elemzésre. (akár valami beülös helyen... pl. laptoppal és megnéznék a képeket - elvinném faterom laptopját akár)

@OpelTomi

Igazad van... én basztam eddig a helykeresére. Ennek van több oka, de benne volt az is, hogy nem eröltettem meg magam. (bár egy helynek utána néztem, jártam... de ez mellékes).

A Haga-nál nekem csak a "vitakezeléssel" volt bajom... --> értsd.: elkezdek vitázni, majd közlöm, hogy a válaszok már nem érdekelnek. Ennyi. És itt kérek elnézést Haga-tól, ha megbántottam!

u.i.: Mivel valszeg ma este már nem leszek gép közelbe, valaki lécci. nyomjon egy SMS-t, hogy reggel mikor és hol találkozunk!!! (köszi)

Link to comment
Megosztás:

OK, abban maradtunk a Pistivel, hogy holnap (31-én) reggel 10-kor a Szilvási Parkolójában találkozunk a Retz Bútor előtt. Aztán megyünk fotózni, helyszínt nézni!

Aki csak tud, legyen ott!

HAGA! Igazán jó lenne, ha Te is eljönnél! Ha már miattad talizunk holnap... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Öccsék!Nem vagytok semmik!Egy napig nem vok fórumközelben, aztán máris ittest háborúsdi megy. :blink: A talizás jó dolog, meg lehet tovább menni, meg fényképezkedni, csak nem értem, hogy ha már 1X le van szervezve egy hely, ami kellően színvonalas, hiszen másmilyen nem is lehetne, akkor mi a manónak kell még tovább nézelődni?Ha jól emléxem, az évadzáró helyszínét a Budapesti Sexció döntötte el, és közöttük egy percig sem volt kérdés, hogy jó-e, mert alapból nem választottak volna olyan helyet, ami nem kellően színvonalas, vagy nagyon megterhelte volna a tagság péztárcáját mert tudták nagyon jól, hogy ha drága, akkor esetleg sonak nem jönnek el, és akkor fuccs az egésznek.

Szal szvsz nem kell menni fényképezkedni, meg helyeket nézni, főleg akkor ,mikor mindenhol nagy valószínűséggel már a ma esti szilveszteri bulira készülnek, és kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy ilyesmivel tudjanak foglalkozni.

Haga!Minden tiszteletem a tiéd, és soha nem fogom neked felróni, hogy nem jössz el a minitalikra, mert a család, és a megélhetés fontosabb.De akkor arra kérlek, hogy fogadd el azokat a dolgokat, amiket MI többiek csinálunk, és gyere el Turnerrel az évadnyitóra a Bajorba, és érezzétek nagyon jól magatokat.

Pisti már elég régen feldobta a helykeresés lehetőségét, szivárogtak be infók, de a megfelelő helyet ő találta meg.Aztán ennyi.Kellően színvolnalas, hangosítás biztosítva van, zenei anyagunk van, szal lesz mit hallgatni, az étel kellően finom, elfogadható áron kínálják, a parkoló elég nagy, a hely könnyen megközelíthető, szóval mindenkinek optimális.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Warwolf!

Na, akkor mi is a dátum? :blink:

Bocs, de ezt a balhét nem viszem el! :o Igazándiból nem tudom, mert két lehetséges időpontot kaptunk, szal azt is le kell még fixálni.Kis türelmet, aztán kitaláljuk.De én nem vok fényképezkedni, mert vidéken vagyunk a szüleimnél, a többiek meg szvsz úton.Vagy már a kocsmában! :) :) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.