Jump to content
Sign in to follow this  
Dark Angel

MVOK Tagság

Recommended Posts

valamelyik nap jöttél szembe a sallai út környékén...csak úgy csillogott az asconád :lol: :lol:

Jajj ne is mondd. Egy jó ideje kefével mosom az autót, összekarcolta a fényezést (gyárit!).

Égnek állt a hajam tőle, azóta szivaccsal mosom.

Polírozhatom újra :lol:

Unatkozol? :(

Végig nyálaztam minap,hajnalban. Mert nem tudtam aludni. És van olyan hely ahova kb 4 éve nem írt senki. Lehet,hogy nincs senkinek minden hova írogatni és inkább egy helyen mindent ki tálalnak.

Gondoltam írok ide valamit. Tomi. De te is sok helyen ott vagy. :lol: Az a jó!!

11 . én jössz az össze jövetelre?? Talán izgalmas lesz. Ott lesz a haverod is. :lol: Majd sokat beszél neked. CSak mellé üljél majd. :excl:

Végig nyálaztam minap,hajnalban. Mert nem tudtam aludni. És van olyan hely ahova kb 4 éve nem írt senki. Lehet,hogy nincs senkinek minden hova írogatni és inkább egy helyen mindent ki tálalnak.

Gondoltam írok ide valamit. Tomi. De te is sok helyen ott vagy. :lol: Az a jó!!

11 . én jössz az össze jövetelre?? Talán izgalmas lesz. Ott lesz a haverod is. :lol: Majd sokat beszél neked. CSak mellé üljél majd. :excl:

Nem megyek. :lol:

Javítják a kocsit mert múlt kedden belémjöttek. :(

A csávóval nem akarok találkozni. :lol:

Az asszonnyal is külön műszakban vagyunk így a hétvége a családé.

Nem megyek. :lol:

Javítják a kocsit mert múlt kedden belémjöttek. :excl:

A csávóval nem akarok találkozni. :(

Az asszonnyal is külön műszakban vagyunk így a hétvége a családé.

Nem mondod?? Veterános az illető??

Hát ez van , igaz a gyerekek az elsők ebben a formátumban.

Üdv.

Na írok akkor ide valamit uncsiba . csak úgy... :) úgyis olyan régen írtunk / tam ide..

Tagdíj fizetés. A Veteránosoknak, akik nem tették meg!! Feb. 5 .-én meg tehetik. Szombaton. 15.30 kor a Gyulánál, Zádor utca. :D

Sziasztok.

Eljött ismét a pénzszüret ideje. Persze a Klub felé. tagdíj befizetés. Személyesen is lehet , vagy átutalva... :omg:

Sziasztok.

Klub tagság fizetése aktuális.

Nyári találkozói regisztrációnál ez is számít.

nézz be az oldalunkra!!

Sziasztok.. Tagdíj fizetési ciklus van. :omg: . Ne olyan ciklusra gondoljatok.. 2014.Éves Díjbefizetések aktualizálódnak..

Ezúton értesítünk mindenkit, hogy a 2014-es tagdíjat a következő módokon lehet befizetni: - banki átutalással a Klub Unicredit Banknál vezetett számlájára. A számlaszám: 10918001-00000045-67900003 - munkaidőben a Klub székhelyén - szegediek és szeged környékiek Hattayer Péternél ( egyeztetni szükséges ) A tagdíj 2014-re 9000 Ft, mely tartalmazza a Magyar Veterán Opel Klub és a Magyar Veteránautós és Motoros Szövetség tagdíját is. Banki utalás esetén a közlemény rovatba kérjük a nevet feltüntetni. Szeretnélek emlékeztetni, hogy a kedvezményes kötelező biztosítás előfeltétele, hogy valamilyen autós klubban tagnak kell lenni.

Sziasztok.. Tagdíj fizetési ciklus van. :omg: . Ne olyan ciklusra gondoljatok.. 2015.Éves Díjbefizetések aktualizálódnak..

Ezúton értesítünk mindenkit, hogy a 2015-es tagdíjat a következő módokon lehet befizetni: - banki átutalással a Klub Unicredit Banknál vezetett számlájára. A számlaszám: 10918001-00000045-67900003 - munkaidőben a Klub székhelyén - Szegediek és szeged környékiek Hattayer Péternél ( egyeztetni szükséges ). Budapest: Horváth Attila. A tagdíj 2015-re 10.000 Ft, mely tartalmazza a Magyar Veterán Opel Klub és a Magyar Veteránautós és Motoros Szövetség tagdíját is. Banki utalás esetén a közlemény rovatba kérjük a nevet feltüntetni. Szeretnélek emlékeztetni, hogy a kedvezményes kötelező biztosítás előfeltétele, hogy valamilyen autós klubban tagnak kell lenni.

• Like 1

2017.01.01. től a MVOK éves klubtagdíja 10.000.-ft / év lett. Páran jelezték,hogy ez kicsit sok. Persze havi egy doboz cigeretta,vagy egy újságért kiadunk 860 forintot havonta. Ezt egy klubtagunk javasolta. A többség elfogatta mivel meg lett szavaztattva.

A MAVAMSZ Tagdíj maradt 5000.-ft / év.