Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Fogarasi úti tesco parkolóban láttam egy 30 valahányas Olympiát, a púpos csomagtartósat. Sajnos nem fényképeztem le. Fehér, elég foltos mert ecsettel van javítva több helyen a tanksapkán meg kis lakat volt :D Amúgy felújítási alapnak tökéletes lehet.....

Link to comment
Megosztás:

Fogarasi úti tesco parkolóban láttam egy 30 valahányas Olympiát, a púpos csomagtartósat. Sajnos nem fényképeztem le. Fehér, elég foltos mert ecsettel van javítva több helyen a tanksapkán meg kis lakat volt :D Amúgy felújítási alapnak tökéletes lehet.....

És milyen színű volt??

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Van itt köztünk egy srác . sor 6 .. És meg van lőve a sor6 tal. Nem megy a motor. Ha megy akkor is össze vissza jár neki. ha le állítja, ömlik a benzin szag. És nem indul utána a motorja.

-- Kéne neki segíteni. de már 10 féle lehetőségből egy sem jött össze... És nem tudja vizsgáztatni a kocsit. Ja meg Találkozókra sem tud vele el jönni.....

Tud valaki segíteni?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van itt köztünk egy srác . sor 6 .. És meg van lőve a sor6 tal. Nem megy a motor. Ha megy akkor is össze vissza jár neki. ha le állítja, ömlik a benzin szag. És nem indul utána a motorja.

-- Kéne neki segíteni. de már 10 féle lehetőségből egy sem jött össze... És nem tudja vizsgáztatni a kocsit. Ja meg Találkozókra sem tud vele el jönni.....

Tud valaki segíteni?? :lol:

Add meg neki Nagy Gábor számát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gábor ötletei is csődöt mondtak. Én azt javasoltam,hogy tréler és le kell vinni hozzá. és egyben ha üzem képes, le is tudja vizsgáztatni, meg papírozni, mert át is kell íratnia...

mikor felajánlottam neki,hogy elmegyek és megnézem akkor valahogy nem volt fontos neki a dolog......pedig szivesen elmentem volna.....főleg,hogy ott nem messze tőle voltam.

Link to comment
Megosztás:

mikor felajánlottam neki,hogy elmegyek és megnézem akkor valahogy nem volt fontos neki a dolog......pedig szivesen elmentem volna.....főleg,hogy ott nem messze tőle voltam.

Nem értem,mért nem fogadta el a segítségedet. Mert te többet is láttál már ilyen autót. autókat. :lol: .. kívűl, belül.

na meg nehezen,megy a táv szerelés. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem értem,mért nem fogadta el a segítségedet. Mert te többet is láttál már ilyen autót. autókat. :lol: .. kívűl, belül.

na meg nehezen,megy a táv szerelés. :lol:

a te cimborád,kérdezd meg.

az ember megpróbál segíteni ha tud és elfogadják.

igy valószínüleg majd beletesz egy kisebb vagyont és még akkor sem lesz jobb.megmondtam anno,látatlanban ilyet nem lehet megoldani....bár kibicnek semmi sem drága.

sajnálom a srácot,mert ahogy elnézem már feladta a projektet lassacskán:http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/monza/opel_monza-5055479

beleölt sok pénzt-munkát és akkor egy ilyen nem túl komoly dolog kifog rajta.

ha a maga feje után ment akkor magát okolhatja,ha meg más tanácsát fogadta meg a viselkedését illetőleg akkor meg vonja le a konklúziót......

Link to comment
Megosztás:

-- Hát próbálkozik meg oldani a dolgot,az biztos. igen tudom,hogy fel rakta, de azzal a szándékkal,hátha valaki tud segíteni rajta,Vagyis meg oldódik a gond.

- de minden kép érdekes a jelenség. Mondjuk én nem hallottam ilyent . legalábbis nem tapasztaltam,

Mikor az ennyimet szét szedtük ,összerakás után pöcre indult. Elképzelhető, (talán) hogy valami meg szorul mikor melegedik és annyi. igazi találós kérdések ezek.

Netten ,, írásban szerintem se lehet meg oldani. Látni , hallani kell, ja és ott kell lenni.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom, miért nem viszi olyan szerelőhöz, aki már nem egy Opelt látott. Pl Dedeóékhoz elvihetné. Biztos vagyok, hogy nem csalódna bennük. A távszerelés tényleg nehéz ügy. Sokkal jön az ihlet, ha az ember a motor fölé hajol, és elkezd minden lehetőséget lepörgetni az agyában.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom, miért nem viszi olyan szerelőhöz, aki már nem egy Opelt látott. Pl Dedeóékhoz elvihetné. Biztos vagyok, hogy nem csalódna bennük. A távszerelés tényleg nehéz ügy. Sokkal jön az ihlet, ha az ember a motor fölé hajol, és elkezd minden lehetőséget lepörgetni az agyában.

-- Hát volt már,hogy a Gyula is Esztergomba vitte az autót.mert nem tudták,hogy mi a baja. És ott állt sokáig az autó. Esztergomban meg 2 napot.

-- Pedig ajánlottam sok embert neki. . Majd meg lesz az , csak gyűjtögeti a pénzt is.

Link to comment
Megosztás:

A segítségeteket kérem! Ma hajnalban ellopták az egyik klubtagunk autóját egy CZK-713 rendszámú piros 3000 24v Opel Omega-t az udvarból! Különös ismertetőjelek: fekete Irmscher lámpák, és prizma hátul, talis matricák, alufelni, tetőablak. Elég ritka darab, nem tudom mit akarnak kezdeni vele.. Ha valaki látja, vagy tud valamit róla, kérem hívja a tulajt! Klein Gábor tel.:20/326-0218 köszönettel! Peter

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.