Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jó reggelt. Úgy tűnik. az alagút végét már látjuk. az Után futó projekt el kezdődik és remélhetőleg a Nyári talin Már meg tudom mutatni. Persze a kárpitozást lehet nem tudom befejezni , de azétr jónak kell lennie.

Majd lefóliázod az ablakokat és nem látszik a belső. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...

Megjegyzés.

Mivel lassan de biztosan rakom össze az első vásárolt MONZÁmat gondoltam kiteszem a feketémet. Hátha valaki érdeklődik.

NA persze,hogy voltak érdeklődők. :hiya:

Egy részletes leírás abban segít,hogy talán nem kell elismételni még egyszer vagy többször ,hogy mi lett rajta megcsinálva, kicserélve.

Nem utolsó sorban mivel nem volt konkurenciám (ezidáig) ezért kapott pár ajándék kupákat. Inkább az én MONZÁM volt látható .

Ennek tudatában Olyan értelmes ,dús gazdag emberek kerestek meg, hogy nem is értem, hogy minek is kerestek meg.. :omg:

Szinte azokat kérdezték amiket le írtam. Sőt kértek még képeket. KÉPEK??? minek még???

Következő kérdés? Csere?? Persze , lehet ha olyan a kocsi.... Én engedjek még az árából. De ő nem enged mert fiatalabb, Vagy épp most cserélt rajta olajat,szűrőket stb...

Na ezzel tele a T... :goofy: ...

Itthon nem lehet eladni , csak nagyon olcsón. Sokan nem szeretik az Opel márkát . aki meg igen az vesz egy roncsot ami tényleg épp ,hogy megy és teljes felújítást csinál. Őt nem érdekli,hogy 3- 4 milla is lehet a vége. Na ezek a gazdagok. :sneaky: ..

Szóval gondoltam meg osztom veletek.....

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.