Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Tényleg nagyon jól sikerült a találkozó. Meg,hogy ennyi résztvevő is jelen volt.

A Gulyás meg tényleg fantasztikus volt.. Minnél többet ( mennyiségre értem ) főzünk annál jobban érnek össze az ízek. negyed kiló húsból még íze sincs a levesnek.. FINOM volt...

_ És köszi a szervezésért...

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nagyon jól sikerült a találkozó. Meg,hogy ennyi résztvevő is jelen volt.

A Gulyás meg tényleg fantasztikus volt.. Minnél többet ( mennyiségre értem ) főzünk annál jobban érnek össze az ízek. negyed kiló húsból még íze sincs a levesnek.. FINOM volt...

_ És köszi a szervezésért...

Képeket!!

Link to comment
Megosztás:

Ezzel az omegával szemeztem még nyár végén/ősszel :angry:

Én is úgy emlékeztem, hogy nemrég volt hirdetve. Csak reméltem, valaki ismeri a tulajt, és ezen ismeret felhasználásával el tudnám boltolni vele a belső ajtónyitó kilincsek mögötti fabetétet. Régóta szeretnék ilyet, de még nem botlottam eladó példányokba <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Gyönyörűek. sajnos mi Esztergomban tartottuk az első össze jövetelünket. Lacházáról 8 kor indultam, sajnos . este meg már késő volt ,hogy ki nézzek ..

Őket láttam már. Sőt az öregebbet. Kecskeméten és a show -on is ki volt állítva.. Sajnos én azért nem mentem ki mert nem értem volna fel időbe Bp. re. Én voltam a felvezető kocsi. B) .. Jó buli volt. Gondolom a lacházi is sikeres volt.

Link to comment
Megosztás:

Még mindig szép a monza Atti !

Asszem szerdán láttalak Gyálon :)

Szia. Kolbászolok vele ide oda az biztos. B) .. Mutogatom a kicsikét. Sajnálom de szerda pont nem én voltam, mert akkor Tatán Voltam.pont Fotózáson. :( ... Amit láthattál szerintem. Az Sötét kék és 5 küllős kereke volt és az 79 es. Most kb egy hónapja adták el , Pestiek!! Hogy ki vette meg azt nem tudom.

-- Amúgy köszi. Más is meg dicsérte... :D

-- Ja van eladó Monzám--- amit meg lehet csinálni szépre.... :) .. De te OMIKÁZOL :) .. Jó locsolkodást. Szép Hétvégét...

Link to comment
Megosztás:

Szia. Kolbászolok vele ide oda az biztos. B) .. Mutogatom a kicsikét. Sajnálom de szerda pont nem én voltam, mert akkor Tatán Voltam.pont Fotózáson. :( ... Amit láthattál szerintem. Az Sötét kék és 5 küllős kereke volt és az 79 es. Most kb egy hónapja adták el , Pestiek!! Hogy ki vette meg azt nem tudom.

-- Amúgy köszi. Más is meg dicsérte... :D

-- Ja van eladó Monzám--- amit meg lehet csinálni szépre.... :) .. De te OMIKÁZOL :) .. Jó locsolkodást. Szép Hétvégét...

A másik nap sem jártál arra ? Lehet nem szerda volt....a másik az azev felnis ? Mvok-s autó most nem jut eszembe a tulaj neve...700 körül hirdették...

Melyiket adod el ? Képeket ! Nem kell az autó sajnos csak úgy megnézném---vagyis várj megnézem nyertem-e a lottón...

Link to comment
Megosztás:

mindenkinek akkor kellenek az ilyen free dolgok miután kidobja az ember......

Na igen. és persze tárolási gondok vannak. Meg annyi cuccot hol tud elraktározni??

-- Tényleg így van. Mikor ténylegesen el ajándékoznák a dolgokat akkor nincs jelentkező. Persze ezek szerint nem is kell akkor még senkinek. B)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

-- Még ,hogy ritka eset. :D

Én is hallottam már egy-két dolgot erről a magyar minősítésről... Szemetek.. És persze pénz éhesek.

-- Minősítés lejár a tulaj váltásakor.. :D .. Röhejes--- ami itt folyik ebben az országban.de tényleg.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.