Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...izkonyv-3900107

Nemrég láttam ezt az autót, igaz csak pár pillanatra, de nagyon kellemetes ez a szín :D

Ehhez nekem is volt szerencsém két hete a 62-es út és az M7-es csomópontjánál, Székesfehérváron.

Nem rossz az ára, de valami mégsem stimmel: ha ez a szín a szardíniakék, akkor vagy el van írva az évjárat a hirdetésben, vagy nem ez az autó eredeti színe, mert ezt a színt csak 10 hónapig használták, 2004-ben.

Link to comment
Megosztás:

Ehhez nekem is volt szerencsém két hete a 62-es út és az M7-es csomópontjánál, Székesfehérváron.

Nem rossz az ára, de valami mégsem stimmel: ha ez a szín a szardíniakék, akkor vagy el van írva az évjárat a hirdetésben, vagy nem ez az autó eredeti színe, mert ezt a színt csak 10 hónapig használták, 2004-ben.

10 hónap ? Akkor azért nem szaladgál olyen sok belőle :D

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes. Az enyémben is kb 140e km van, csak ezüst és nem turbós. Meg egy jó évvel idősebb. Túl olcsónak találom... Vagy én vettem túl drágán? :D

Nem túl olcsó és szvsz nem is hiszem hogy Te vetted volna túl drágán a tiedet, egyszerűen csak akkor annyi volt az ára, most meg ennyi. Azóta jött egy válság, és egyszerűen nem lehet többért eladni. Még Somi is kevesebbért adta el a gyönyörű és egyébként egy évvel fiatalabb turbóját nemrég, mint amennyiért én vettem az 1.8-at bő két éve, de ha sokallod akkor érdemes megnézned a káptalanfüredi Agip kútnál magányosan vevőre váró Linea Blau turbót, éppen kétszer ennyiért hirdetik mint ezt, és gondolom kitalálod mennyi érdeklődő volt rá eddig: pont 0. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem túl olcsó és szvsz nem is hiszem hogy Te vetted volna túl drágán a tiedet, egyszerűen csak akkor annyi volt az ára, most meg ennyi. Azóta jött egy válság, és egyszerűen nem lehet többért eladni. Még Somi is kevesebbért adta el a gyönyörű és egyébként egy évvel fiatalabb turbóját nemrég, mint amennyiért én vettem az 1.8-at bő két éve, de ha sokallod akkor érdemes megnézned a káptalanfüredi Agip kútnál magányosan vevőre váró Linea Blau turbót, éppen kétszer ennyiért hirdetik mint ezt, és gondolom kitalálod mennyi érdeklődő volt rá eddig: pont 0. :D

Sanyika autója is milyen korrekt volt és elég nehezek akadt gazdája.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.