Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

szép biza !

Azt a másikat is megmutathatná teljes egészében! Még ez az óarany (vagy milyen szín), ami nekem Coupeban nagyon tetcc. Talán még jobban is. Bár megengedhetnék egy bármilyen színű Coupet magamnak a Caravan mellé másodiknak, élvezni, dédelgetni. B)

Link to comment
Megosztás:

Na összeraktam végre a Coupét. Itt van pár kép a múlt hétvégi szerelgetésről:

Szia Tgabika76!

Bár Én már mondtam neked a hét elején amikor átvoltam nálad,hogy nagyon szép a járgányod,ezzekkel a lámpákkal és lökőssel,a belsejéről úgyszint elmondható ugyanez,

és ezt most sem gondolom más képen. B)

Link to comment
Megosztás:

Azt a másikat is megmutathatná teljes egészében! Még ez az óarany (vagy milyen szín), ami nekem Coupeban nagyon tetcc. Talán még jobban is. Bár megengedhetnék egy bármilyen színű Coupet magamnak a Caravan mellé másodiknak, élvezni, dédelgetni. B)

Azt a színt hivatalosan caprisárgának hívják, és tényleg szép, csak sajna a legtöbb Coupé ilyen színű...

Megmutatom ha a gazdája hozzájárul, addig csak annyit hogy az egy 2.2-es (Z22SE motoros) automata, belül vajszínű bőrrel és 50mm-t leültetve.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm.

Ez nem OPC lökhárító (az gyakorlatilag megfizethetetlen kategória, legalábbis nekem) hanem egyedi, csak mivel gyári közelit akartam, eléggé hasonlít az OPC-re.

Aha! Ami nekem nem jön be, hogy nagyon átlátni a rácson. Viszont a lámpa zsír nagyon, meg a jelnélküli rács is dob rajta.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Üdv!

mindenkinek

segítségeteket kérném hogy a G astra Cabriok mindig sötétített lámpa testekkel jöttek ki úgy mint G astra enjoy felszereltségűek, mert nézünk egy kedves ismerőssel neki kabriókat és ezen a helyen

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...ne_navi-4686318

ez az autón megakadtam de nem sötétített a fényszóró az összes többi hasonló évjáraton igen

Várom észrevételeteiket

Link to comment
Megosztás:

Jól gondolod, az összes G Astra Bertone (nem csak a Cabriók, a Coupék is!) gyárilag sötétített keretű (nJoy) fényszóróval jött ki, még a gyári xenonosak is, csak azok értelemszerűen projektoros lámpatesttel. Ebből kiindulva a linken szereplő (amúgy szép) autónak cserélve voltak a fényszórói, már csak az a kérdés hogy mi miatt. A szövegben törésmentesnek hirdetik, ami akár hihető is lehet, hiszen egy olyan kocc esetén ahol már a lámpák is sérülnek, a lökös tuti darabokra törött volna, és ha a tulaj a gyári lökhárítót tudta pótolni (ami elég ritka és drága, nehéz beszerezni, különösen a ködlámpákat), akkor nem hiszem hogy azon spórolt volna hogy a 20e Ft-os fényszóró helyett a 10e Ft-osat veszi meg... Szóval nézd körül alaposan az autót, de ha szerencséd van akkor csak a szokásos fényszóró-bemattulás miatt cserélték őket.

Link to comment
Megosztás:

Jól gondolod, az összes G Astra Bertone (nem csak a Cabriók, a Coupék is!) gyárilag sötétített keretű (nJoy) fényszóróval jött ki, még a gyári xenonosak is, csak azok értelemszerűen projektoros lámpatesttel. Ebből kiindulva a linken szereplő (amúgy szép) autónak cserélve voltak a fényszórói, már csak az a kérdés hogy mi miatt. A szövegben törésmentesnek hirdetik, ami akár hihető is lehet, hiszen egy olyan kocc esetén ahol már a lámpák is sérülnek, a lökös tuti darabokra törött volna, és ha a tulaj a gyári lökhárítót tudta pótolni (ami elég ritka és drága, nehéz beszerezni, különösen a ködlámpákat), akkor nem hiszem hogy azon spórolt volna hogy a 20e Ft-os fényszóró helyett a 10e Ft-osat veszi meg... Szóval nézd körül alaposan az autót, de ha szerencséd van akkor csak a szokásos fényszóró-bemattulás miatt cserélték őket.

Köszi én is hasonlóra gondoltam

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.