Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na akkor címszavakban:

1., Nem. Nekem pl. egyáltalán nem fogy az olaj, bár általános tapasztalatom nincs, csak a saját motoromról tudok nyilatkozni. Abban Fuchs 5W-50-es olaj van.

2., Szíjas

3., Itt lent az aláírásomban látsz egy linket, arra kattintva találsz némi fogyasztási adatot, elöljáróban azt tudom mondani hogy városban olyan 8-9 liter körül számolhatsz.

Ja és azt gondolom tudod hogy kétféle 1.8-as van, valamikor 2001 tavaszán volt a váltás, a régebbit X18XE1-nek hívták, 115LE-t tudott és 10e km-ként kellett olajat cserélni benne, az újabbik motorkódja Z18XE, ez már 10 lóerővel erősebb, és 30e km az olajcsereperiódusa.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor címszavakban:

1., Nem. Nekem pl. egyáltalán nem fogy az olaj, bár általános tapasztalatom nincs, csak a saját motoromról tudok nyilatkozni. Abban Fuchs 5W-50-es olaj van.

2., Szíjas

3., Itt lent az aláírásomban látsz egy linket, arra kattintva találsz némi fogyasztási adatot, elöljáróban azt tudom mondani hogy városban olyan 8-9 liter körül számolhatsz.

Ja és azt gondolom tudod hogy kétféle 1.8-as van, valamikor 2001 tavaszán volt a váltás, a régebbit X18XE1-nek hívták, 115LE-t tudott és 10e km-ként kellett olajat cserélni benne, az újabbik motorkódja Z18XE, ez már 10 lóerővel erősebb, és 30e km az olajcsereperiódusa.

SZia!

Köszi a választ, már az új 1.8 motorosat nézem. Az alkatrészek csereszabatosak a hasonló 1.8 G astrákkal? Fékbetét, tárcsa, egyebek?

Mi lehet a reális ára egy 2002-s 1.8 modellnek? 160000Km-rel, végig márka szervízben szervizelt, nem bőr belsős.

Link to comment
Megosztás:

Na azért ennyire ne becsüljük alá szegény autót mert sírva fakadok...

Eddig direkt nem írtam semmit erre a kérdésre mert nem vagyok képben a Coupék árával (nem nézegetek használtautós oldalakat csak ha venni vagy eladni akarok), de most direkt ezért megnéztem, és a legismertebb magyar oldalon 900e és 1.7M Ft között vannak az 1.8-as Coupék árai, természetesen állapot, felszereltség és évjárat tükrében. Oké hogy más dolog hirdetni és el is adni valamit, de én tuti hogy 1M-ért nem vennék Coupét, szinte biztos vagyok benne hogy annak az ára tükrözné az állapotát is. Magyarul egy rakás sz@r lenne.

Egyelőre eszemben sincs eladni az enyémet, de ha el akarnám, akkor sem tenném fel 1.5M-nál kevesebbért.

Link to comment
Megosztás:

Na azért ennyire ne becsüljük alá szegény autót mert sírva fakadok...

Eddig direkt nem írtam semmit erre a kérdésre mert nem vagyok képben a Coupék árával (nem nézegetek használtautós oldalakat csak ha venni vagy eladni akarok), de most direkt ezért megnéztem, és a legismertebb magyar oldalon 900e és 1.7M Ft között vannak az 1.8-as Coupék árai, természetesen állapot, felszereltség és évjárat tükrében. Oké hogy más dolog hirdetni és el is adni valamit, de én tuti hogy 1M-ért nem vennék Coupét, szinte biztos vagyok benne hogy annak az ára tükrözné az állapotát is. Magyarul egy rakás sz@r lenne.

Egyelőre eszemben sincs eladni az enyémet, de ha el akarnám, akkor sem tenném fel 1.5M-nál kevesebbért.

Szia!

Én egy ismerőstől vásárolnám, végig márka szervizben szervizelt(céges autó), minden meg lett rajta csináltatva, 2002, 18.16v 165000km-rel.

Törve nem volt, most volt belső kozmetikán. 1m lenne az ára, ugy gondolom ennyiért megéri.Idegentől én se mernék venni ennyiért megjegyzem. HA meglesz teszek fel képeket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy 1.8 coupe astrát. Lenne egy két kérdésem róla.

Talán a legfontosabb, hogy a motor fogyassza az olajat olyan mértékben mint az 1.6 16v motor?

Láncos a motor vagy szíjas? A fogyasztás, hogy alakul városban? Köszi előre a választ.

Üdv.

Gergő

Nem fogyasztja az olajat, nekem 28000 km ment bele 4 év alatt, most 93000 van benne. A városi fogyasztás láb függő is, de olyan 8-10l közt, télen felmegy 10,5l körülire. Egr szelep nincs benne, eggyel kevesebb hiba jelenség.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Kollégák.

Nem tud valaki Astra g Coupe ülésekhez jobbos és balos oldallégzsákot. ugyanis vettem komplett ülést előre meg hátra kárpittal együtt és nemigazán találok hozzá sehol.

Előre is köszi ha tud valaki infóval szolgálni.

Mármint úgyértve,hogy a 3 ajtós G Astrádba vettél Astra Coupe üléseket? :lol: És belemennek hátra is?

Én azt gondoltam,hogy az eltérő.Főleg az ajtókárpitról gondolnám,hogy más méret mint a sima 3 ajtós Astra ajtó.

Nem tudom,hogy bontottba árulnak-e oldallégzsákot ,külön ?

Link to comment
Megosztás:

Mármint úgyértve,hogy a 3 ajtós G Astrádba vettél Astra Coupe üléseket? :lol: És belemennek hátra is?

Én azt gondoltam,hogy az eltérő.Főleg az ajtókárpitról gondolnám,hogy más méret mint a sima 3 ajtós Astra ajtó.

Nem tudom,hogy bontottba árulnak-e oldallégzsákot ,külön ?

Helló Korzika.

itt a http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1470159624.html

ezeket vettem és a 3ajtosomba passzol ahogy kell csak most már hátul könyöklő is van így csak 2 személyes igaz nem igen szoktak hátul ülni

ja és bal kormányosbol van és még igy is passzol csak az öv feszitött cseréltem le az enyémre a mi volt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.