Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Üdv mindenkinek, gtb vagyok, newbie. ;)

Következő kérdésem volna. Körülnézegettem már, de biztos, ami biztos alapon kérdeznék tőletek is.

Olvastam, hogy ezt a GM csinálta, és van ilyen "erős" változat ebből a X18XE típusú motorból.

(http://en.wikipedia.org/wiki/GM_Family_1_engine - 1.8 L (1796 cc): 80.5 mm (3.17 in) bore, 88.2 mm (3.47 in) stroke, 10.5:1 compression, 115 hp (85 kW), 122 hp (90 kW) or 125 hp (92 kW) and 123 ft·lbf (167 N m) of torque. Later versions features variable intake technology.)

Szóval egy rövid, de velős összegzést szeretnék, hogy megéri-e venni egy ilyen motorral szerelt gépet. A vas pedig egy Astra G 1.8 16V (bertone) coupé, 92kw 125LE. 10 éves, papíron ~150k km van benne, ültetett, új rugós, 17coll felni, volt sérülve az látszik, de alváz, villamosság, motor minden rendben van (bevizsgáltattam). ABS, váltó is oké. Szóval?! Kösz előre is!

üdv

gtb

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek, gtb vagyok, newbie. ;)

Következő kérdésem volna. Körülnézegettem már, de biztos, ami biztos alapon kérdeznék tőletek is.

Olvastam, hogy ezt a GM csinálta, és van ilyen "erős" változat ebből a X18XE típusú motorból.

(http://en.wikipedia.org/wiki/GM_Family_1_engine - 1.8 L (1796 cc): 80.5 mm (3.17 in) bore, 88.2 mm (3.47 in) stroke, 10.5:1 compression, 115 hp (85 kW), 122 hp (90 kW) or 125 hp (92 kW) and 123 ft·lbf (167 N m) of torque. Later versions features variable intake technology.)

Szóval egy rövid, de velős összegzést szeretnék, hogy megéri-e venni egy ilyen motorral szerelt gépet. A vas pedig egy Astra G 1.8 16V (bertone) coupé, 92kw 125LE. 10 éves, papíron ~150k km van benne, ültetett, új rugós, 17coll felni, volt sérülve az látszik, de alváz, villamosság, motor minden rendben van (bevizsgáltattam). ABS, váltó is oké. Szóval?! Kösz előre is!

üdv

gtb

Igen. ;)

Csak ár kérdése!

Link to comment
Megosztás:

Én megnem venném ezt az átfestett izét. A lyuggatott féktárcsa meg zabálni fogja a betéteket. Ennyiért csakis gyári állapotú és fényezésű autót vennék.

Egyébként úgy rémlik ezt a matt feketét kitárgyaltuk már. Valakié volt a klubból, vagy mi? Összetörték és át lett festve. Nemrég, talán a nyáron

vehette meg aki most eladja.

Vagy vedd meg ezt a ritkaságot, mert ez meg is éri, igaz cabrio. Nem az enyém, mert nekem Z18XE, de ez is full bőr, multikormány,klíma, négy légzsák, stbb...

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...2.2_16v-5150294

Link to comment
Megosztás:

Én megnem venném ezt az átfestett izét. A lyuggatott féktárcsa meg zabálni fogja a betéteket. Ennyiért csakis gyári állapotú és fényezésű autót vennék.

Egyébként úgy rémlik ezt a matt feketét kitárgyaltuk már. Valakié volt a klubból, vagy mi? Összetörték és át lett festve. Nemrég, talán a nyáron

vehette meg aki most eladja.

Vagy vedd meg ezt a ritkaságot, mert ez meg is éri, igaz cabrio. Nem az enyém, mert nekem Z18XE, de ez is full bőr, multikormány,klíma, négy légzsák, stbb...

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...2.2_16v-5150294

Jól néz ki, de cabrio léte miatt nem, meg ez +100e ft.

Esetleg vissza tudnád keresni nekem, ha szépen kérlek, hogy mennyire volt sérült ez a fekete? Vagy úgy ezt a kitárgyalást? Az A oszlopot, bal első ajtót tudom, jobb hátulja is, és talán a tető. De attól még, hogy törött (persze kérdés mennyire) még nem rossz egy autó, ha motorikusan jó állapotban van szerintem. De javítsatok ki, ha tévedek. Hm?

Link to comment
Megosztás:

Jól néz ki, de cabrio léte miatt nem, meg ez +100e ft.

Esetleg vissza tudnád keresni nekem, ha szépen kérlek, hogy mennyire volt sérült ez a fekete? Vagy úgy ezt a kitárgyalást? Az A oszlopot, bal első ajtót tudom, jobb hátulja is, és talán a tető. De attól még, hogy törött (persze kérdés mennyire) még nem rossz egy autó, ha motorikusan jó állapotban van szerintem. De javítsatok ki, ha tévedek. Hm?

egy sok éves autónál nem baj ha itt-ott meg volt nyomva, javítva a lökös stb. de ha minden oldalról+felülről össze volt hajtogatva az már annyira nem előnyös. persze lehet hogy jól összrakták mondjuk egy márkaszervízben (ilyen munkát azért ott is tisztességesen csinálnak). aztán, ha meg rosszul akkor első tél után rohad, pattog le a festék, szétesik a futómű stb. lehet használni, csak nehogy rámenjen hamar a vételára.

plusz százé ha van tuti jó akkor inkább spórolnék. azt a 100at ugyis hipp-hopp elviszi a másik ha rossz.

-amúgy meg egy cabrio nagyobb feeling- ;)

Link to comment
Megosztás:

Emlékszem én is erre a coupe fórumról, egy rakás szar. A tulaja is egy megbízhatatlan alak volt, és mivel autót gazdájáról... szerintem felejtős.

egy sok éves autónál nem baj ha itt-ott meg volt nyomva, javítva a lökös stb. de ha minden oldalról+felülről össze volt hajtogatva az már annyira nem előnyös. persze lehet hogy jól összrakták mondjuk egy márkaszervízben (ilyen munkát azért ott is tisztességesen csinálnak). aztán, ha meg rosszul akkor első tél után rohad, pattog le a festék, szétesik a futómű stb. lehet használni, csak nehogy rámenjen hamar a vételára.

plusz százé ha van tuti jó akkor inkább spórolnék. azt a 100at ugyis hipp-hopp elviszi a másik ha rossz.

-amúgy meg egy cabrio nagyobb feeling- ;)

Link to comment
Megosztás:

Emlékszem én is erre a coupe fórumról, egy rakás szar. A tulaja is egy megbízhatatlan alak volt, és mivel autót gazdájáról... szerintem felejtős.

Nem örülök ennek. :-/ Jövő7en döntést hozok, aztán úgy is tudni fogtok róla, így is a keret fölött vagyok, és ezt a telet már rohadtul nem szeretném a [ä$Ł[đĐ$Ł@Łł@ bkv-n tölteni, természetesen én is azt vallom, ha már 1x veszek, olyat vegyek, ami jó. Meglátjuk.

Link to comment
Megosztás:

Most egy elég amatőr kérdést teszek fel, bár nem feltétlen az, mivel eddig az ismeretségi körömben senki nem tudott választ adni rá (nem találtam ehhez illő topicot, azért írom ide:

Megveszek egy autót, én vagyok a tulajdonos, és van egy üzembentartó, akinek a nevére jönnek a biztosítási csekkek, illetve, gyorshajtás egyéb.

első kérdés:

-Ha az üzembentartónak van bármi tartozása, ami már behajtáson van, de nem apeh, hanem mondjuk régről egy telefon számla miatt keletkeztt tartozás, akkor elvehetik-e az üzembentartótól az autót, még, ha nem is ő a tulajdonos?

másik kérdés:

-ha vagyok én tulajdonos, és van egy külön üzembentartó, akkor kell-e az üzembentartónak érvényes (nem lejárt) jogosítványának lenni, pl:

egy nyugdíjas, akinek nincs meghosszabbítva a jogosítványa, az lehet-e üzembentartó?

Várom mielőbbi, érthető és kimerítő válaszotokat. Egyébként úgy fest, hogy marad a kis fekete, ha a fenti két kérdésre jó választ kapok.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Te dolgod mibe ugrasz bele. ÉN azt tartanám tisztának ha nem ilyen-olyan trükközéssel venném meg az autót. Enyém, én vezetem, én fizetek érte ennyi. Azt feketét meg ne vedd meg. Szaraz.

Igen, csak, ha én veszem saját névre, akkor annyi van, hogy még a legkedvezményesebb kötelező is évi 80.880 huf (allianz), ha meg faterom az üzembentartó, akkor mindjárt évi 50e huf Egyébként még zajlik az információszerzés az opelről. Ma kaptam egy érdekes infót. Meglátjuk... ;)

Link to comment
Megosztás:

Igaz. Viszont így sohasem lesz a neveden, ergo, sosem éred el e B10-et.

3 évig fizettem a leharcolt autómra, hogy nem essek ki a B10-ből!

Ilyen Évi 60e ft-ot még azt mondom bevállalok, de felette nem annyira szeretnék. Sajnos nem keresek sokat, és igen felmerül a kérdés, minek veszek akkor autót, de hát mind tudjuk, hogy más világ és a fa**om ki van már a $łđ&@íäĐ[ bkv-val is. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.