Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

A /40 a Caravan gyári mérete??? G Astrából kizárólag a turbós Coupe-nak volt gyárilag /40-es gumija a könyv szerint (215/40 R17).

Az ültetés jó dolog, de azért csak módjával sztem a magyar utakra. A 215/45 R17 + 3 cm ültetés nekem lassan 6 éve van, de néha nincs messze a viselhető lélektani határtól ha az ember hétköznap is használja a kocsit.

90+e km alatt nekem ez a "luxus méret" 3 kerékagycsapágyba fájt. Ennyit az utakról :( Szerencsére a felni és a futómű többi része bírja :)

Amúgy sztem nem ballonos, de tény, hogy ültetés nélkül nem nézne ki jól:

Link to comment
Megosztás:

Fuss neki megegyszer a szovegnek.

Am nem csak a tqp merete az, hanem az osszes tobbie is. Kiveve persze az elozo oldalon a jelzett kivetel.

Nekifutok még egyszer szívesen ha mondasz konkrétumot. Ami nekem van könyv abban ez van. Hol szerepel más? Főleg G Caravanra? Amiket láttam gyári QP felniket azok többségében 16-osak voltak, 205/50-es gumival.

Link to comment
Megosztás:

Eleg konkretan le van irva, hogy melyik bodehoz melyik gumit javasolta a gyar. Amihez lehetett rendelni 17est es caravan az 215/45. Amihez lehetett 17, de nem caravan, tehat az osszes tobbi az 215/40. Nyilvan ez javaslat. A 45 az en szememnek ballonos ugh 40 a telim caravan alatt.

Azt hogy Neked milyen papirosod van, azt innen nem tudom. Nyilvan 1.2hoz nem javasolta a gyar. :)

Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

ha eladó lesz akkor olyan árban :D pedig...idén már ráment majdnem annyi...

és még csak február van... :D

lehet, hogy kérdeztem, de nem rémlik, egy 116LE-ből nem lehet csak úgy 125-öt csinálni igaz? Úgy emlékszem, vmelyikőtök azt mondta, hogy "csak" vmi huzal a különbség vagy nem tudom?!

Módosítva : gtb
Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Volt coupe, nincs coupe...2 évig volt nálam :)

De ugye nem elbontották? Mennyiért ment el? Remélem jó gazdához került... És igen, mi lesz helyette?

Sziasztok, tudnátok nekem küldeni egy linket ahol megtalálom, hogy az astra coupeban a biztosíték táblán, melyik biztosíték mihez tartozik?

Linket nem, de talán ez is jó lesz:

1768600-20150302-YFJaHN.gif

Amúgy a Coupé biztosítéktáblája megegyezik a sima Astráéval.

Link to comment
Megosztás:

Helló, szuper, köszi. Nem egyezik meg, volt egy astra g 1.6 16Szelepes 1998-asom, abba kevesebb, és másabb biztik voltak.

http://noob.hu/2011/11/29/multi_a.JPG

Ettől még megegyezik, itt az évjárat miatt volt más. 2000 után az újabb fajta biztosítéktáblája van minden Astrának (nem csak a Coupénak), a tied azért volt más mert '98-as volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.