Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Redi!

Kire gondolsz?

hát van ilyen weboldal, nemtom láttad e már hogy crazycar.hu

ott azt irják:

"Egyedi igényeknek megfelelő (High-tech) riasztók, indításgátlok gyártása a legmodernebb technika felhasználásával."

talán tudnak rajtunk meg ezen a sok kupéson segíteni :blink:

Link to comment
Megosztás:

GTC-d lesz? :)

Az tök zsííír! Rádobsz egy gyári 17"-os 5 küllős felnit, meg a gyári tuning lökhárító szettet... és nagyon patent géped van! :)

Hmm... az ötlet jó. Bár a 17" felni picit "visszalépés" lenne a gyári 18"-hoz képest, és egy IS2 szett is meg van rendelve, körbe a kocsira...

Egyenlőre dec. 20-ra ígérték az átadást, ehhez képest a kocsi még nincs az országban. A spoilerekkel meg szerintem megvárom a tavaszt mindenképp...

Én Yokohama A520-at szeretnék rá, vagy Good Year Eagle F1, 235/40 ZR17 (90W)-t. Ezek k. jó gumik, mindkettőt haasználtam (csak kisebb méreteket). A Yoko nekem jobban bejött, baromi a tűrőképessége és a tartalékai. Kicsit hangosabb, mint az Eagle, ez tény. A kedvesem a Yokot egyszer kettévágta (késő éjjel zuhogó esőben, a 10-es úton), és a kidurrant gumival eljött 2 km-t még hazáig, és csak ott jött rá, hogy az az apró billenés, és utána a kocsi gyanús mormogása és apró csúszkálásai, az a gumi szétvágódása miatt volt... A felninek semmi baja nem lett! Engem meggyőzött, régebben egy Barum télivel durrdefektnél majdnem fejreálltam...

Barummal 2x szívtam, ennyi elég volt. 1.) amikor a Soroksárin végigmentem, és utána az összes kukás (szálszakadt) lett, 2.) legutóbbi szarvasos történet.

Most télre is és nyárra is GoodYear. Ami még bevált, az a Continental SportContact, Gyulánál van egy szétküldött példányom, érdemes megnézni :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jaaa, hogy őőőők... :blink:

Hát szerválni kéne hozzá, egy ilyen sebváltó gombot, amit szét lehet hekkelni adott esetben...

A kérés az lenne, hogy az a szém világítson amelyik sebességben éppen van a váltó?

Januárban térjünk rá vissza, valszeg meg tudják oldani, de az anyagi oldalára mmajd térjünk vissza, ha aktuális a kérdés...Meg ugye itt is valszeg a fejlesztés a drága a mókában, ha több darab kell, sokkal olcsóbb... :)

Link to comment
Megosztás:

Hmm... az ötlet jó. Bár a 17" felni picit "visszalépés" lenne a gyári 18"-hoz képest, és egy IS2 szett is meg van rendelve, körbe a kocsira...

:blink: Bocs... nem akartlak megbántani! :)

Akkor ezek szerint elég patent lesz a gép felszereltsége! :)

Milyen mocival veszed?

A szarvasos story-t nem hallottam, mi volt vele? A gumi mit okozott?

Link to comment
Megosztás:

Na... szóval ma felugrottam Pestre a szekérrel...

nem mondanám, hogy keveset eszik...

Szóval 140-nél kezdte 8.5-en... aztán később lement 8.0-ra. (érdekes volt, hogy változott)

Aztán utána eredtem egy Alfa 156-nak... 210-nél kezdtem hozzá közeledni... (alig-alig)...

kb. ez volt az enyém vége... jaaa... :) és a BC akkor ca. 18 lötyis pillanatnyi fogyit mutatott! :blink:

Az már azért kemény! Lehet, hogy csúszott volna még visszább is... fene tudja. Nem akartam nyüstölni szegénykémet... ezért ahogy elérte a 210-et... pár másodperc múlva el is engedtem a gázt... aztán tovább 140-150-nel.

Link to comment
Megosztás:

:) Bocs... nem akartlak megbántani! :)

Akkor ezek szerint elég patent lesz a gép felszereltsége! :lol:

Milyen mocival veszed?

Most még elnézem :o

Másik topicban már említettem, hogy öregszem, úgyhogy ez csak light 1.9D-lesz... Előbb utóbb azért ebből is kihozunk valamit...

A szarvasos story-t nem hallottam, mi volt vele? A gumi mit okozott?

Vicces volt, így utólag belegondolva :blink:

Szarvast kikerülni sikerült, csak utána a bal oldali gumik picit elhagyták magukat, szó szerint leugrottak a felniről... Elég kellemetlen tud lenni, amikor balra tekert kormánynál a kocsi hátulja beelőz balról. Közben meg annyit látsz, hogy árok, mögötted jövő szemben, árok - csattanás -, szembejövő- csattanás megint - , árok, bekötőút... Aztán mire kiszálltam kék villogó meg sziréna...

megvan :D már azt hittem az András is vesz egy GTC-t... - uhuhu

Link to comment
Megosztás:

Ez kemény dió! Mindezt egy garnitúra Barummal? :blink:

Na ja... szóval ennyit ezekről! A múltkor az M3-ason egy Daewoo Nubira előttem néhány 100 méterrel bicskázott be a belső sávból ki az árokba (jobb szélre)...

Bal hátsó durrdefekt... ca. 150-160-nál. Még jó, hogy épp nem volt a külsőben senki, mert akkor azt is elsodorja.

Én a porfelhőre lettem figyelmes előttem (ami az árokból csapott föl)

Mire én megálltam... már kászálódtak ki az autóból. (néhányat borult a Nubira... de túl élték mind2en).

Link to comment
Megosztás:

Na... szóval ma felugrottam Pestre a szekérrel...

nem mondanám, hogy keveset eszik...

Szóval 140-nél kezdte 8.5-en... aztán később lement 8.0-ra. (érdekes volt, hogy változott)

Aztán utána eredtem egy Alfa 156-nak... 210-nél kezdtem hozzá közeledni... (alig-alig)...

kb. ez volt az enyém vége... jaaa... :) és a BC akkor ca. 18 lötyis pillanatnyi fogyit mutatott! :blink:

Az már azért kemény! Lehet, hogy csúszott volna még visszább is... fene tudja. Nem akartam nyüstölni szegénykémet... ezért ahogy elérte a 210-et... pár másodperc múlva el is engedtem a gázt... aztán tovább 140-150-nel.

Minek veszel ilyen autót,ha állandóan a fogyasztást nézed? :)

Link to comment
Megosztás:

én ma belecsaptam majdnem 200 km t a coupébaa...

jóóó volt. kényelmes autó, jó vezetni. főképp hogy nincs leültetve...

már majdnem 2000 km-t mentünk vele, 7-e óta.

és még a héten belecsapok egy 500 km -t....

jókocsi :)

Még, még, még! :lol: Áradozz még róla! :blink: Olyan jó hallgatni...

Ugye milyen jó gépkoccsi? :D Én is nagyon meg vagyok elégedve az enyémmel, bár ez csak egy mezei 5 ajtós 1.4-es, közeletekbe sem ér... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.