Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Élménybeszámolók


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 146
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok! Ezt a topicot azért nyitottuk, hogy a Debrecenben élő Opel tulajdonosok, és Debrecenbe látogatók a tapasztalataikat, élményeiket ide írják. A mai találkozóval szeretnénk megnyitni a sort, mely reméljük rohamosan bővelkedik újabb hozzászólásokkal, a debreceni topicokra jellemző sebességgel.

Nos, a mai (dec. 25.) találkozó érdekesen alakult. Mi hárman (Mackósajt, SzaboT, Nyuszifül), időre, még tíz óra előtt odaértünk, Sörös Sanyi viszont műszaki problémákkal küszködött, majd jól eltévedt :blink:. De én a nyuszikra "jellemző" halált megvető bátorsággal segítségére siettem, így ő is kis késéssel bár, de a találkozó helyszínére érkezett.

Opel_0241_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nagy meglepetésre Corsika is betoppant a találkára 10:30 körül. A meglepetés oka az volt hogy ő nem is említette, hogy ellátogat ma Debrecenbe, ezért jelenlétének nagyon örültünk. Ettünk, ittunk, jókat beszélgettünk, a fiúk mentek egy próbakört a Mantával. Szóval az első "nagyobb" találka remekül sikerült, már mindenki várja a következő alkalmat.

Opel_015_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képen láthatóak balról jobbra: Mackósajt, Corsika, Nyuszifül, Sörös Sanyi, SzaboT

Link to comment
Megosztás:

Nagyon örülök ennek a topicnak (is). Nagyon jó ötlet, remélem ezt is hamarosan egy óra alatt sem lehet végigolvasni, annyi lesz a hozzásólás! :)

Nos, az előzőeket annyival szeretném kiegészíteni, hogy elhagytam az autó kulcsait, és fel sem tűnt, mivel gombbal indítom, nem kulccsal.

A stori: A találkozó után (ami nagyon-nagyon jól sikerült) elmentem Nyuszifülékhez, ebédelni. A megérkezéskor zárnám az autót, de kulcs az sehol. Ismerve a debreceni "autóbarátok" ténykedését, csöppnyi aggodalommal mentem fel, de mivel éhes voltam, inkább a hasamra halgattam. Ebéd után jól elbeszélgettünk, a kulcs teljesen ki is ment a fejemből. Sötétedés után (mikor máskor? :blink:) aztán lámpával felszerelkezve irány a Tesco parkoló. És hol a kulcs? A parkoló legközepén! Úgyhogy szerencsésen megtaláltuk, és az autó sem lett feltörve. És hogy esett ki? Mivel gombbal indul, a kulcs a váltó előtti box szerűségben szokott lenni. De mivel a Manta sportosságát akartam bizonyítani (ami nem igazán sikerült a gyengus motorom miatt :)), elég hírtelen fékeztem, és a kiszakadt váltóharangon kicsúszott... Tanulság? Szigszalagtuningos lesz a gumiharang az átépítésig :lol:.

Link to comment
Megosztás:

Már itt is vagyok,nagyon örülök,hogy találkozhattam veletek. :) Jó lett volna tovább maradni,csak az idő nagyon szorított ,így is nyomni kellett a gázt,hogy az ünnepi ebédre hazaérjek.Annak is örülök,hogy meglepetés vendég lehettem ezen a talin. :D .Mivel tegnap éjszakás voltam ezért még reggel sem tudtam,hogy menni fogok,de egy hirtelen elhatározást tett követett ,a gyerkőcöt leadtam mamáéknak megőrzésre és irány Debrecen.Látni kellett volna az arcokat ,mikor befordultam a parkolóba,mivel macisajton kívül még más nem ismerte sem a kocsit sem engem, volt meglepi.Utána pedig minket lepett meg nyuszi az ajándékkal. :blink: Jót dumcsiztunk,de sajnos csak rövid ideig maradhattam,mivel várt az ebéd meg ismét jöttem vissza éjszakai műszakba.Kicsit fáradt is vagyok,de nagyon megérte.Alig várom a köv. talit ,ami remélhetőleg még nagyobb és jobb lesz.Jók a képek,kár,hogy a pólóm nem látszik jobban,meg jó lett volna borozgatni is ,de ugye azt meg nemigen lehet a vezetéssel összeegyeztetni.Majd legközelebb iszunk is. :) :lol: uff ,én beszéltem.CORSikA.

Link to comment
Megosztás:

Juhéééééééééééééééééééééééééé B) :)

Mantáztam!!!!!

Sanyi nagy bánatára :o Szegény biztos megbánta, hogy ideadta :blink:

Dehát sötét is, volt, a hó is esett, de a lényeg, hogy MANTÁZTAM!!!! :lol:

Nagyon tetszett, remélem azért majd még egyszer világosban is kipróbálhatom, amikor látom is hogy mit csinálok :) :D

Szóval végetért a mai tali,

Remélem majd sok új követi

Örültem, hogy itt voltatok,

Debrecen szekció!!!kívánom sokasodjatok B)

Link to comment
Megosztás:

Juhéééééééééééééééééééééééééé B) :)

Mantáztam!!!!!

Sanyi nagy bánatára :o Szegény biztos megbánta, hogy ideadta :blink:

Dehát sötét is, volt, a hó is esett, de a lényeg, hogy MANTÁZTAM!!!! :lol:

Nagyon tetszett, remélem azért majd még egyszer világosban is kipróbálhatom, amikor látom is hogy mit csinálok :) :D

Szóval végetért a mai tali,

Remélem majd sok új követi

Örültem, hogy itt voltatok,

Debrecen szekció!!!kívánom sokasodjatok B)

Még véletlenül sem akarok offolni ebbe a topicba, hiszen ott voltam a születésénél, és teljesen tisztába vagyok céljával, ezért (illetve nem csak ezért, egyébként is) azt kell, hogy mondjam, egy élmény volt ez a találkozó, mint ahogy az is élmény volt, hogy Nyuszifül is kipróbálta a kocsit. Bánatról szó sincs, ahogy ügyetlenkedésről sem. Sőt, kicsit még nekem ég a pofám, hogy nem tudtam egy 100%-os kocsival szolgálni a próbautakra. De ami késik, nem múlik! Az utolsó csavarig felújított drágasággal bizonyíthat majd mindenki a bűvös ötösből, hogy a kisebb-nagyobb ügyetlenségek csak a műszaki hiányosságnak voltak betudhatók (és akkor már guminyikorgást akarok hallani mindenkitől! B))

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A netszolgáltatóm végre elkezdte rendberakni a rendszerét, úgyhogy sikeresen feltöltöttem a tali képeit.

Link:

w3.bicomix.hu/szabot/opel/index.html

A tali maga egy élmény volt, kár hogy sietnem kellett vissza. Én is mantáztam és nagyon tetszett :) , annak ellenére, hgy Sanyi egyfolytában "sipítozik", hogy így sajnálja, úgy sajnálja! :blink: Király volt! :) Már alig várom a következőt!

Addig is gyorsan visszaolvasok, mert 2 napja nem voltam a fórumon. Tiszta elvonási tüneteim vannak!

Link to comment
Megosztás:

Csak az a baj, hogy kevés "emberes" kép van..... :blink:

Nos igen, magunkról valami oknál fogva elfelejtettünk képeket csinálni :) :lol: Majd szombaton bepótoljuk, addig is itt egy a fiúkról :D

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060103/Ope...ltoltes.hu_.jpg

És még egy

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060103/Ope...ltoltes.hu_.jpg

Itt épp finomítgatnak a félkörön :)

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060103/Ope...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jók a képek, most már van valami fogalmam arról, hogy néznek ki azok, akikkel beszélgetek itt! :blink: :)

Bár még mindig nem tudom, melyik ki, de kezdem sejteni. :lol:

A bőrdzsekis emberke én volnék! :) Egyébként a topic elején van egy kép, ahol mindenkinek ott a Nickje. Bár elismerem kicsi a kép, de ekkora a korlát...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.