Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

Mesélhetnél kicsit részletesebben a terveidről, eddig ami lejött, hogy valamilyen 3.0, valamilyen változó geometriás turbó és E85-öt akarsz.

Ha akarsz egy jót röhögni, majd megmutatom...

-bár lapul egy kompresszor szerűség a spájzban, de tervnek még kicsit furán hangzik :lol: főleg Turbo-sokk témakörben.

:) 1984 12V GSE M O N Z A :D

Lassan 4 éve megvan és csak nemrég jutottam el odáig, hogy mindennapi használatra is alkalmas legyen a blicutz. Na jó! kicsit a Vems is segített,

a gyári *osch befecskendezők meg /4bar.on, 3000/perc után, alig 0,5bar.nál/ teljesen :D magukat !

EZ ITT az én gondom... ;)

De, ha már itt tartunk ! ("terveid")

Mivel kompresszor topik még amúgy sincs, megengedem magamnak, hogy itt tegyem fel a kérdést :D :

Hallott már valaki olyan szíj tárcsáról, ami bizonyos fordulat után 'leold' ? Mágneskapcsolósról már hallottam,

Link to comment
Megosztás:

hjuszton......

van egy kis gond.....

Majdnem mind ilyen, Nagyon ritka az, ami nincs elrepedve, max nem ennyire. Javítható, de itthon tudtommal senki nem javítja rendesen. Én már felvetettem egy CNC-snek, de nem tapsolt örömében az ötlettől. :D

Max let... :) ;) Demo már úgy is vágja... Piiista úgy is bont egy Calibrát lassan... mi kell még... :D futóművet is alávarrjuk, és a laprugó sem lesz gond... :D

Jó ötlet! ;) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majdnem mind ilyen, Nagyon ritka az, ami nincs elrepedve, max nem ennyire. Javítható, de itthon tudtommal senki nem javítja rendesen. Én már felvetettem egy CNC-snek, de nem tapsolt örömében az ötlettől. :D

mennyit tágulhat, ha hő van ?

igazándiból, aki szétszedte azt mondta : csak igazán kiélezett teljesítménynél jelenthet ez igazán problémát....

ez mennyire helytálló ?

Link to comment
Megosztás:

Majdnem mind ilyen, Nagyon ritka az, ami nincs elrepedve, max nem ennyire. Javítható, de itthon tudtommal senki nem javítja rendesen. Én már felvetettem egy CNC-snek, de nem tapsolt örömében az ötlettől. :D

Jó ötlet! :) :D :lol:

Csak 1x kell rá megirni a programot.

Link to comment
Megosztás:

mennyit tágulhat, ha hő van ?

igazándiból, aki szétszedte azt mondta : csak igazán kiélezett teljesítménynél jelenthet ez igazán problémát....

ez mennyire helytálló ?

Amíg tartja a nyomást, addig jó, de nem ártana megjavítani, mert ha tovább reped, akkor nyomásgondjaid lehetnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.