Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tagság


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 192
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Klubtagokkal számolj. :)

Ezek a potenciális klubtagok. Nem nehéz megtenni azt, hogy egy tavaszi találkozóra ennyi embernek egy-egy üzenetet írjunk. Ha nem csinálunk semmit, akkor soha nem alakulunk meg. A jövő héttől valószínűleg én is klubtag leszek, jelenleg még az adminisztráció folyik.

Link to comment
Megosztás:

Ja-ja. Én is üdvözöllek Arti.

Köszönöm mindkettőtöknek. Eme alkalomból újra előhozok egy "régi" listát:

Nos akkor csináljunk egy listát. Ki tag jelenleg és ki szeretné hogy ez a régió is megalakuljon és valami clubszerűt hozzunk össze. :)

Lista:

1. zocsa001

2. Zsoltee

3. Arti

4. daykiller

5. invictus

6. tgabika

7.

Szeretném, hogy megalakuljon, de még nem vagyok tag:

-1.

-2.

-3.

Települések és fórum tagok:

- Székesfehérvár: 48

- Veszprém: 47

- Tatabánya: 42

- Esztergom: 16

- Komárom: 12

- Dorog: 2

- Várpalota: 2

- Nyergesújfalu: 1

- Kápolnásnyék: 1

- Velence: 1

- Adony: 1

Link to comment
Megosztás:

Közben keresgéltem a fórumon. Városok és fórum tagok:

- Veszprém: 47

Ejha, ilyen sokan? Nem is gondoltam volna. Ahhoz képest hogy errefelé eddig az egyetlen "reklám" (avagy klubot népszerűsítő eszköz) az autóm/más klubtagok autóin látható www.opelclub.hu matrica volt, nem is rossz...

Mondjuk az már nem annyira reménykeltő hogy ebből legjobb tudomásom szerint mindössze 3(4) klubtag van, attól függően hogy Artit most veszpréminek vagy szombathelyinek számolom-e.

Link to comment
Megosztás:

Ejha, ilyen sokan? Nem is gondoltam volna. Ahhoz képest hogy errefelé eddig az egyetlen "reklám" (avagy klubot népszerűsítő eszköz) az autóm/más klubtagok autóin látható www.opelclub.hu matrica volt, nem is rossz...

Mondjuk az már nem annyira reménykeltő hogy ebből legjobb tudomásom szerint mindössze 3(4) klubtag van, attól függően hogy Artit most veszpréminek vagy szombathelyinek számolom-e.

Az a baj, hogy a veszprémi fórumtagok 70%-nak tíznél kevesebb hozzászólása van. Tehát valamiért benéztek, de nem maradtak aktívak. Például valami kérdésük volt, megkapták a választ és kész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.