Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tagság


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 192
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Végre megleszünk. :)

Olvastam pár helyen, hogy a Közép-Dunántúlt az itt leledző 4 királyi város miatt (Szfehérvár, Esztergom, Tata, Veszprém) nevezik Királyi Régiónak is. Esetleg ez szép lehetne név ügyében, mert nem olyan modern, hagyományokra, történelemre is utal és különleges is. Mit szóltok?

Megy az ötletelés, s ez a változat nem is rossz. Részemről rendben van.

Link to comment
Megosztás:

Közben Tiv. is válaszolt.

Természetesen támogatom, bár nem tudom ez pontosan mit jelent.

Szóval mit is jelent/eredményez/követel a megalakulás hivatalosan?

Így állunk most:

1. zocsa001 - Dorog

2. Zsoltee87 - Nyergesújfalu

3. Arti - Veszprém

4. daykiller - Várpalota

5. invictus - Tatabánya

6. tgabika76 - Veszprém

7. Alex0403 - Zirc

8. FPepe - Kápolnásnyék

9. Dom - Pusztaszabolcs

10. Tiv. - Veszprém

11.

.

.

.

Link to comment
Megosztás:

Éngemet se ne hagyjatok ki... B-) Leszek én is Dújv.-ból, de csak dec. elejével, mert akkor leszek újra klubtag!!! További ötletek: Bakonyi Opel Régió =BOR ; Bakonyi Opel Régió Club = BOR Club ;-) ; Királyi Régió Opel Club; Királyi Opel Club Régió

Link to comment
Megosztás:

Éngemet se ne hagyjatok ki... B-) Leszek én is Dújv.-ból, de csak dec. elejével, mert akkor leszek újra klubtag!!! További ötletek: Bakonyi Opel Régió =BOR ; Bakonyi Opel Régió Club = BOR Club ;-) ; Királyi Régió Opel Club; Királyi Opel Club Régió

A BOR jól hangzik, de vezetés előtt/közben nem túl jó. Még a végén elkezd kötözködni a hatóság.

Unatkoztam... :)

kép

Hát, minden elismerésem. Adta Isten, hogy unatkoztál, s előálltál egy ilyen jó képpel!

Link to comment
Megosztás:

Hát, minden elismerésem. Adta Isten, hogy unatkoztál, s előálltál egy ilyen jó képpel!

Annyira nem lett még jó, most észrevettem rajta hibákat. Meg valahogy a szöveg kevésnek tűnik a körben, de még lehet rajta alakítani. Lehetne majd egy logó szavazás is, aki kicsit is ért a photoshophoz vagy a gimphez készíthetne párat és kiválasztanánk a legjobbat. :)

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem lett még jó, most észrevettem rajta hibákat. Meg valahogy a szöveg kevésnek tűnik a körben, de még lehet rajta alakítani. Lehetne majd egy logó szavazás is, aki kicsit is ért a photoshophoz vagy a gimphez készíthetne párat és kiválasztanánk a legjobbat. :)

Én nem értek ezekhez. Régen tanulgattam, de megmaradtam a kezdő szinten.

Ha azt mondod, hogy vannak benne hibák, akkor elhiszem Neked. Nekem maga az ötlet nagyon tetszik a megyék kiemelésével és a koronával. Ha még tudsz javítani rajta, akkor ne fogd vissza magad.

Link to comment
Megosztás:

Én nem értek ezekhez. Régen tanulgattam, de megmaradtam a kezdő szinten.

Ha azt mondod, hogy vannak benne hibák, akkor elhiszem Neked. Nekem maga az ötlet nagyon tetszik a megyék kiemelésével és a koronával. Ha még tudsz javítani rajta, akkor ne fogd vissza magad.

Rendben, majd még csinálok pár vázlatot, a végleges úgyis csak akkor lesz megcsinálva ha megegyeztünk a névben meg mindenben. :)

Amúgy Én sem űzöm profin a photoshopot, de a neten sok segítség megtalálható és azok felhasználásával egész jó képeket, lógókat, szövegeket lehet összedobni. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor a névről továbbiakban a chat nevű témában legyen szó. Itt ne legyen off.

Szóval, ki akar még alapító tag lenni? Írja fel a nevét.

Így állunk most:

1. zocsa001 - Dorog

2. Zsoltee87 - Nyergesújfalu

3. Arti - Veszprém

4. daykiller - Várpalota

5. invictus - Tatabánya

6. tgabika76 - Veszprém

7. Alex0403 - Zirc

8. FPepe - Kápolnásnyék

9. Dom - Pusztaszabolcs

10. Tiv. - Veszprém

11.

.

.

.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Nos akkor csináljunk egy listát. Ki tag jelenleg és ki szeretné hogy ez a régió is megalakuljon és valami clubszerűt hozzunk össze. :lol:

Lista:

1. zocsa001

2. Zsoltee

3. Arti

4. daykiller

5. invictus

6. tgabika

7. zozor

8.

Szeretném, hogy megalakuljon, de még nem vagyok tag:

-1.

-2.

-3.

Települések és fórum tagok:

- Székesfehérvár: 48

- Veszprém: 47

- Tatabánya: 42

- Esztergom: 16

- Komárom: 12

- Dorog: 2

- Várpalota: 2

- Nyergesújfalu: 1

- Kápolnásnyék: 1

- Velence: 1

- Adony: 1

- Dunaújváros: 1

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor csináljunk egy listát. Ki tag jelenleg és ki szeretné hogy ez a régió is megalakuljon és valami clubszerűt hozzunk össze. :lol:

Lista:

1. zocsa001

2. Zsoltee

3. Arti

4. daykiller

5. invictus

6. tgabika

7. zozor

8. fpepe

9.

Szeretném, hogy megalakuljon, de még nem vagyok tag:

-1. Dzsoti

-2.

-3.

Települések és fórum tagok:

- Székesfehérvár: 48

- Veszprém: 47

- Tatabánya: 42

- Esztergom: 16

- Komárom: 12

- Dorog: 2

- Várpalota: 2

- Nyergesújfalu: 1

- Kápolnásnyék: 1

- Velence: 1

- Adony: 1 <- sztem Ő már nem aktív, a tagnyilvántartóból kéne megnézni az adatait

- Pusztaszabolcs: 1 (Dom)

- Dunaújváros: 1

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.