Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tagság


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 146
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Hellosztok!

Győrben már régóta keresek Opelos klubbot!

Én szívesen csatlakoznék!

Régebben kerestem opelosokat, de alig találtam és lemondtam róla!

A Fórumot nemrég kezdtem olvasgatni és örömmel értesültem róla, hogy szeretnétek /vagy már van is klub/!

Zsolti

Örülök, hogy ide találtál. Vagyunk egy páran, csak elég nehezen akar találkozni a társaság. Itt szoktuk megbeszélni a talikat.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg nem kellene valami klub honlapot csinálni,poló,matrica ilyenek?

Biztos lennének néhányan akik jelentkeznének!

Szívesen bevállalom a honlapot! Valami ingyenes tárhelyen lehetne is csinálni atw vagy nem tudom! <_< :lol:

A MOTE-nak vannak bizonyos domain jogai. Meg kéne alapítani a klubot, és akkor lehetne honlap is, meg minden egyéb jóság. Persze ehhez kellene klub élet is. Pl nem csak 1-2 embernek kéne a helyi talikra járni. Sztem heti 1 alkalommal mindenki tud szakítani 1-2 órát erre. A klubalakításról itt olvashatsz többet.

Link to comment
Megosztás:

Persze ehhez kellene klub élet is. Pl nem csak 1-2 embernek kéne a helyi talikra járni. Sztem heti 1 alkalommal mindenki tud szakítani 1-2 órát erre.

Khm, ott a pont.. <_<

Link to comment
Megosztás:

A MOTE-nak vannak bizonyos domain jogai. Meg kéne alapítani a klubot, és akkor lehetne honlap is, meg minden egyéb jóság. Persze ehhez kellene klub élet is. Pl nem csak 1-2 embernek kéne a helyi talikra járni. Sztem heti 1 alkalommal mindenki tud szakítani 1-2 órát erre. A klubalakításról itt olvashatsz többet.

Igaz én nem hozzátok tartozom, de igyekszem minimum havi egyszeri alkalommal felmenni egy tali erejéig. <_< Benzin ügyileg nem kerül sokba, 3000Ft-ból megfordultam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A MOTE-nak vannak bizonyos domain jogai. Meg kéne alapítani a klubot, és akkor lehetne honlap is, meg minden egyéb jóság. Persze ehhez kellene klub élet is. Pl nem csak 1-2 embernek kéne a helyi talikra járni. Sztem heti 1 alkalommal mindenki tud szakítani 1-2 órát erre. A klubalakításról itt olvashatsz többet.

Én még nem vagyok MOTE tag, de bármikor szívesen belépek!

Ha nem is hetente, de szerintem 2hetente lehetne helyi talikat szervezni!

Valaki tudja hol van lista, hogy merre lehet a tagságival élni és mennyi kedvezménnyel?

Esetleg itt Győrben az Oppá-ban nincs /bár már megvettem az alkatrészt a kocsimhoz csak hát lehet máskor is kell/!

Plusz szerintem mint ez az Écsi gyorsulás volt és a Győri VW Klub is ott volt, Opelosok miért ne lehetnének!

Én speciel szívesen mennék/megyek/ péntek esti talikra + stb...stb.

Link to comment
Megosztás:

Én még nem vagyok MOTE tag, de bármikor szívesen belépek!

Ha nem is hetente, de szerintem 2hetente lehetne helyi talikat szervezni!

Valaki tudja hol van lista, hogy merre lehet a tagságival élni és mennyi kedvezménnyel?

Esetleg itt Győrben az Oppá-ban nincs /bár már megvettem az alkatrészt a kocsimhoz csak hát lehet máskor is kell/!

Plusz szerintem mint ez az Écsi gyorsulás volt és a Győri VW Klub is ott volt, Opelosok miért ne lehetnének!

Én speciel szívesen mennék/megyek/ péntek esti talikra + stb...stb.

A fórum felső részén vannak infók, elég jól láthatóan és kiírva egyértelműen. :lol: Amúgy Győrött minden héten van tali a Pezoban, vagy a kórház parkolóban. Múlthéten voltam én is, voltunk hárman, velem együtt és mindkét helyszínen voltam már. :lol:

Amúgy én az 5000Ft-os tagságot választottam, mert úgyis törött az első rendszámkeretem, így kapok www.opelclub.hu feliratosat. <_<

Link to comment
Megosztás:

Én még nem vagyok MOTE tag, de bármikor szívesen belépek!

Ha nem is hetente, de szerintem 2hetente lehetne helyi talikat szervezni!

Valaki tudja hol van lista, hogy merre lehet a tagságival élni és mennyi kedvezménnyel?

Esetleg itt Győrben az Oppá-ban nincs /bár már megvettem az alkatrészt a kocsimhoz csak hát lehet máskor is kell/!

Plusz szerintem mint ez az Écsi gyorsulás volt és a Győri VW Klub is ott volt, Opelosok miért ne lehetnének!

Én speciel szívesen mennék/megyek/ péntek esti talikra + stb...stb.

Győrben 2 helyen tudsz kedvezménnyel vásárolni az opelklubos kártyáddal (ha lesz). Az egyik, és a másik. Ezeken kívül még számos helyen kaphatsz kedvezményt a kártyához tartozó EDC-vel is (pl UNIX). A tagsággal kapcsolatban itt okosodhatsz. <_<

Link to comment
Megosztás:

Igaz én nem hozzátok tartozom, de igyekszem minimum havi egyszeri alkalommal felmenni egy tali erejéig. <_< Benzin ügyileg nem kerül sokba, 3000Ft-ból megfordultam. :lol:

Gyere csak, szívesen látunk. Remélem kicsit többen leszünk legközelebb. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...

Hát, khhm.... igen ...én is inkább ide kell, hogy húzzak, mint a pécsi csapathoz.

Időm az nem sok, pénz az még kevesebb (Győrbe meg max akkor megyünk, ha engemet, mint egzotikus állatot átvételre, felajánl a család, csak valahogy sosem vállalják az átvételemet. Tudja a fene, ronda vagyok, vagy túl sokba kerülnék, netán a ketrec lenne speciális nekem.)- a kevés szabad az meg a családra megy el.

Link to comment
Megosztás:

Hát, khhm.... igen ...én is inkább ide kell, hogy húzzak, mint a pécsi csapathoz.

Időm az nem sok, pénz az még kevesebb (Győrbe meg max akkor megyünk, ha engemet, mint egzotikus állatot átvételre, felajánl a család, csak valahogy sosem vállalják az átvételemet. Tudja a fene, ronda vagyok, vagy túl sokba kerülnék, netán a ketrec lenne speciális nekem.)- a kevés szabad az meg a családra megy el.

Mi a baj a pécsi csapattal? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A klubkártyák által nyújtott lehetőségeket olvasgatva figyelmes lettem egy oszlopra, hogy "sorsz"!

Nos ezt úgy kell értelmezni, hogy ha szeretnék pl egy cosmo klubkártyát, a felsorolt kedvezmények közül csak néhányat választhatok? Vagy nem limitált?

Ha szeretnék MOTE klubtag lenni, először beregelek, s utána pedig igényelhetek klubkártyát? ( vagy a kettő nem feltétele egymásnak?)

Lehet, hogy láma kérdések, de számomra ezek az infok nem voltak egyértelműek...

Egyébként én szívesen járnék Győri találkozókra ( szeretem Győrt, 5 évet voltam kollégista Győrben ), nem is lakom messze Győrtől, szóval ha nincs akadálya, szívesen csatlakoznék a klubhoz.

Persze nálam is első a család ( muszájból meg a meló), de ha szabadidőm és az üzemanyagszint jelzőm engedi szívesen találkoznék jó arcokkal. :lol:

Üdv: demars

Link to comment
Megosztás:

A klubkártyák által nyújtott lehetőségeket olvasgatva figyelmes lettem egy oszlopra, hogy "sorsz"!

Nos ezt úgy kell értelmezni, hogy ha szeretnék pl egy cosmo klubkártyát, a felsorolt kedvezmények közül csak néhányat választhatok? Vagy nem limitált?

Ha szeretnék MOTE klubtag lenni, először beregelek, s utána pedig igényelhetek klubkártyát? ( vagy a kettő nem feltétele egymásnak?)

Lehet, hogy láma kérdések, de számomra ezek az infok nem voltak egyértelműek...

Egyébként én szívesen járnék Győri találkozókra ( szeretem Győrt, 5 évet voltam kollégista Győrben ), nem is lakom messze Győrtől, szóval ha nincs akadálya, szívesen csatlakoznék a klubhoz.

Persze nálam is első a család ( muszájból meg a meló), de ha szabadidőm és az üzemanyagszint jelzőm engedi szívesen találkoznék jó arcokkal. :lol:

Üdv: demars

Az csak egy felsorolás számai, nincs köze a kedvezményekhez. Azokat kapod, amit ír ott.

Klubtagsághoz elég, ha befizeted az összeget szólsz mackósajtnak és majd idővel jönnek a dolgok.

Mivel a közelemben nincs rendszeres találkozó, ezért olykor én is fel szoktam menni ezért Győrbe (100km innen). Jó ám elszakadni a fórumozástól és élőben beszélgetni opelekről, bár nem szoktunk sűrűn. :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Az csak egy felsorolás számai, nincs köze a kedvezményekhez. Azokat kapod, amit ír ott.

Klubtagsághoz elég, ha befizeted az összeget szólsz mackósajtnak és majd idővel jönnek a dolgok.

Mivel a közelemben nincs rendszeres találkozó, ezért olykor én is fel szoktam menni ezért Győrbe (100km innen). Jó ám elszakadni a fórumozástól és élőben beszélgetni opelekről, bár nem szoktunk sűrűn. :lol: :lol:

Értem!

Én is szívesen dumálnék régi opelesekkel! Nekem Győr ideális találka hely lenne! Tőlünk 35km csak, szóval nem probléma.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.