Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...

Szevasztok Clubtársak!nem rég regisztráltam az oldalra,mivel hogy OPEL vásárlás elött állok.amugy van autom.na szoval az lenne a kérdésem,melyik tipust vegyem,A Vectrac16nz 94-96közöti v.F Astrac16nz 94-97,ez a két tipus közül válogattam össze párat.a vásárlást szeptemberre tervezem adigra jön össze kb.4-450eFT.A segitséget elöre is köszönöm!ui:amugy volt már anno egy asconám.nagyon vadiszno volt,elsö autom!nagyon sokat olvasok a vectrárol,kicsit felé hajlok,elég sok probléma van velle?ja és szerelövel mennék mindenkép.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Clubtársak!nem rég regisztráltam az oldalra,mivel hogy OPEL vásárlás elött állok.amugy van autom.na szoval az lenne a kérdésem,melyik tipust vegyem,A Vectrac16nz 94-96közöti v.F Astrac16nz 94-97,ez a két tipus közül válogattam össze párat.a vásárlást szeptemberre tervezem adigra jön össze kb.4-450eFT.A segitséget elöre is köszönöm!ui:amugy volt már anno egy asconám.nagyon vadiszno volt,elsö autom!nagyon sokat olvasok a vectrárol,kicsit felé hajlok,elég sok probléma van velle?ja és szerelövel mennék mindenkép.

Szia!

Bár még nem vagyunk CLUBTÁRSAK, csupán CARTÁSAK. Ám ezen könnyen lehet segíteni.

Ami az autóvásárlást illeti, több érv szól mind2 típus mellett, és ellen is. Ami azonban mindegyiket illati, hogy egy egyszerű, könnyen és olcsón fenntartható jármű. A Vectra talán kényelmesebb, már csak a méretéből kifolyólag is. Ami nagyon fontos mind a 2 esetében, hogy a kasztni legyen rendben, mert egy vagyonba kerül a fényezés. Az a fajta motor, amire a választásod esett, egy szinte elnyűhetetlen darab. Bár sztem találsz ebben az évjáratban már X16SZ/R típusút is, ami már modernebb. Bár ezeknél előfordulhat EGR szelep probléma. De ezt könnyen lehet orvosolni egy darab lemezzel, amivel lezárod. Összességében nem rossz választás egyik sem.

Ja, és megkérlek ügyelj a helyesírásodra jobban, mert ebben a rövid szösszenetben, amit írtál, 18 hibát véltem felfedezni. Ha másképp nem megy használj másik böngészőt, amiben van helyesírás ellenőrző funkció!

Amúgy üdv a fórumban. :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi!asszony is mindig kijavitt!vekiket nézem jobban amugy,95-96 darabokat,asszonynak is tetszik!

Az a 2 amit a Vectra topicba tettél, elég jónak tűnik. Persze csak első ránézésre. Mindent meg kell nézni, nézetni mielőtt megveszi az ember.

Más. Péntekenként szoktunk találkozni a Pezo Drink nevű műintézményben, ha gondolod csatlakozhatsz hozzánk bármikor. Bővebben a találkozók topicban olvashatsz.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Pedig most jön egy új srác is. :devlish: Lehetne villogtatni a nemlétező tudásod. :lol:

Minek, karrierem csúcsán állok, innen már csak bukni lehet. :lol: :lol: Azért mond el neki, hogy a Mester nem tudod eljönni fontos teendői miatt, de az Ifjú Padavan rendelkezésére áll. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Minek, karrierem csúcsán állok, innen már csak bukni lehet. :lol: :lol: Azért mond el neki, hogy a Mester nem tudod eljönni fontos teendői miatt, de az Ifjú Padavan rendelkezésére áll. :devlish:

Te fogalomzavarban szenvedsz. Vagy nem vagy tisztában a saját képességeiddel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Tiszta ideg voltam hogy nem tudok menni,de a lakást nem tudtam otthagyni Tv,net ,meg telefon nélkűl!

Pedig megnéztem volna hogy mit szólna az ügyfél :lol:

De jövő héten úgy kérek címeket hogy oda érjek :lol:

Miért, hol dolgozol? Csak nem a Digi-nél??? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.