Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Gyerekek. Tegnap éjjel, fél12kor Győrbe a Szent István úton ki volt az a félőrült F Astrás aki végigzúgott kb. 170el?:D Csak a hátulját láttam, meg hogy fekete dupla végű kipu volt rajta, és böszme nagy hangja:D Többet nem láttam mert villámgyorsan elhúzott:)

van egy tippem,de nem akarom leirni,egy fehér Fastra szerintem....

ugy hallottam valami gyári hibás autó,mindeig fent akad a gáz...

állítólag ugy lassít hogy leveszi a gyújtást...

Link to comment
Megosztás:

van egy tippem,de nem akarom leirni,egy fehér Fastra szerintem....

ugy hallottam valami gyári hibás autó,mindeig fent akad a gáz...

állítólag ugy lassít hogy leveszi a gyújtást...

Hát nagyon nem láttam az autót, inkább hallottam:) Egy ami biztos böszme nagy hangja volt, pörgött is rendesen, gyors is volt, és fehér is volt:) Ja, meg F astra:)

Link to comment
Megosztás:

Hát nagyon nem láttam az autót, inkább hallottam:) Egy ami biztos böszme nagy hangja volt, pörgött is rendesen, gyors is volt, és fehér is volt:) Ja, meg F astra:)

Ez azért alaposan leszűkiti a lehetséges kocsik körét. :wacko: Fel sem tűnt mielőtt megvettem, mennyi van belőle, aztán első napon kijöttünk a tecsóból, merre álltál meg? Valahol arrafele....volt vagy 10 fehér caravan. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Valahol azt olvastam, hogy nem éri meg, drágább mint az új lámpa, meg ahogy elnézem szét sem lehet szedni szerintem.

Szétszedni szétlehet.. Volt ebben új lámpa, azaz 4-5éves DEPO(szarabbul látni vele mint ezekkel a 93masokkal amiket bontóba vettem hozzá(gyáriakat)) Szal ennyit erről:)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, én csak az enyémet nézegettem amelyiket széttörtem, de úgy láttam nem egyszerű kibelezni.

Faterom régi vectrájának az első lámpáját még anno szétszedtem, simán egyszerűen szétjött:) Szal nem kell tőle félni. Utigyárit már nemlehet szétszedni(próbáltam) mert ragasztva van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.