Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...

Konkrétan erre licitáltam, de a postaköltség elég húzósnak tűnik. Valószínűleg túl fognak licitálni, csak előzetesen tájékozódok, hogy valaki át tudná-e venni megőrzésre, amíg szerzek rá valami fuvart. :)

Pécsről megfordulnék 9000-ből, néha járunk Fonyódra is, onnan már 4000-ből is...

Link to comment
Megosztás:

Pl. én is,

látom nagyon el akarod hozni a spéci lomistól a felnit. Hajrá!

Ismered?

Annyira nem akarom elhozni, ha lemezfelni árban összejönne (aminek nem nagy az esélye), akkor OK, de többet nem adnék érte... A 3.000,-/db postadíj meg elég necces...

Ha arra jársz, esetleg megnézhetnéd a felnit... :) A képeken elég gánynak tűnik, de nem is ünneplősnek szánnám..

Link to comment
Megosztás:

Ismered?

Annyira nem akarom elhozni, ha lemezfelni árban összejönne (aminek nem nagy az esélye), akkor OK, de többet nem adnék érte... A 3.000,-/db postadíj meg elég necces...

Ha arra jársz, esetleg megnézhetnéd a felnit... :) A képeken elég gánynak tűnik, de nem is ünneplősnek szánnám..

Tárgytalan. :D

Link to comment
Megosztás:

Helló! Bocs ha rossz helyre írok de ez a részleg aktívabb mint a Vectra,Signum :)

Az lenne a kérdésem,hogy 2004-es 1.8 benzin Signumra fel tudom e tenni a 15-ös lemezfelnit?

Most szeretnék rá téli gumikat és gyárilag 16-osok vannak rajt.Így meg ugye jóval olcsóbb lenne....

Tudnátok segíteni? Köszi előre is!

Üdv.:Krisztián

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.