Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Helló! Bocs ha rossz helyre írok de ez a részleg aktívabb mint a Vectra,Signum :)

Az lenne a kérdésem,hogy 2004-es 1.8 benzin Signumra fel tudom e tenni a 15-ös lemezfelnit?

Most szeretnék rá téli gumikat és gyárilag 16-osok vannak rajt.Így meg ugye jóval olcsóbb lenne....

Tudnátok segíteni? Köszi előre is!

Üdv.:Krisztián

Csak azért aktívabb, mert ide írjátok az ilyen jellegű kérdéseket. Pedig ennek pont a technika topicban lenne a helye.

Amúgy a kérdésedre nem tudom a választ. Valószínűleg igen, de előbb fel kéne próbálni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
Győrbe vagy a környékén hol lehet kapni olcsón olajat a kocsiba?

--- fehérvári út.. Retrókar Autós bolt... A nagy Lacibácsiék autó kereskedésénél.

Vagy.- Bartók Bála.u. 1.- OPPÁ autós bolt.. Opelos kedvezmény van. Érsek Pétert keresd..

Üdv Attila

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Megyében nem ismertek valami normális árakkal dolgozó korrekt, és jól felszerelt klímaszervizt? Új kompresszort kellek venni, és akkor már szárítószűrőt is cseréltetek, meg rendszert akarom át mosatni, átnézetni, és fertőtleníteni(tisztítani). Kösz <_<

Mivel az autómban ilyen berendezés nem leledzik, ezért nem tudok klímaszervizzel szolgálni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Hol található ez pontosan?

Bocs , hogy csak most válaszolok. Szigetre ahogy be érsz a jobbos nagy fordulónál kell egyenesen be menni és azonnal jobb kapu--- Bocs a telószám és a név nincs meg. Ők csinálták nekem is. anóóóóóóó..

Vagy Ha ismered a Béli Ernőt Azt hiszem ő is foglalkozik klímával....

Link to comment
Megosztás:

Bocs , hogy csak most válaszolok. Szigetre ahogy be érsz a jobbos nagy fordulónál kell egyenesen be menni és azonnal jobb kapu--- Bocs a telószám és a név nincs meg. Ők csinálták nekem is. anóóóóóóó..

Vagy Ha ismered a Béli Ernőt Azt hiszem ő is foglalkozik klímával....

De milyen sziget? <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.