Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Ha Tatabányán bármilyen segítség kell ezen elértek! (+36 20 9 276-903) akár útba igazítás, akár gumis műhely, szerelő vagy vontatás ..

A Márc 15-tel van egy aprócska gond! Olyankor dugig van az ottani parkoló és még a felfelé vezető utat is végig állják ..

Tehát szerencsésebb lenne a városban parkolni, pl. az Inger Sparnál (ünnepnap üres a parkoló) és onnan GYALOG!!! (nem elírás) szóval gyalog felmenni a Turulhoz. 15-25 perc tempótól függően! :blink:

Ha fent vagyunk érdemes megnézni a barlangot és a kilátót is!!

akkor én most sexcijó tag vagyok vagy nem?? :rolleyes: ;)

Régió tag vagy persze. Sőt lehetsz Régió Vezető is. :D

Jól hangzik ez az Interspáros parkolós felkirándulós dolog is.

legfeljebb,ha jól kinézelődtük magunkat akkor átcsorgunk Tatára megnézni a tavat meg a várat.

Az éhesekmeg útközben ehetnek a Mekdonáccba pl.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Régió tag vagy persze. Sőt lehetsz Régió Vezető is. ;)

Jól hangzik ez az Interspáros parkolós felkirándulós dolog is.

legfeljebb,ha jól kinézelődtük magunkat akkor átcsorgunk Tatára megnézni a tavat meg a várat.

Az éhesekmeg útközben ehetnek a Mekdonáccba pl.

:blink: A Turulnál egy napot simán el lehet tölteni, de a Tata is jól hangzik, pl. Angol Park, Vár, s.t.b.

Emszídonác helyett inkább Machagóni étterem Tatán! Ugyan annyi pínzbül itt jól is lak a banda, fő út mellett van és 15-20 ótó simán tud parkolni! Occsó, finomat és sokat adnak! ;)

Esetleg valamikor majd Gesztesi vár látogatás?? Az is nagyon tuti hely! :D

Te Tomka! Mi a dóga egy régi jó vezetőnek? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:blink: A Turulnál egy napot simán el lehet tölteni, de a Tata is jól hangzik, pl. Angol Park, Vár, s.t.b.

Emszídonác helyett inkább Machagóni étterem Tatán! Ugyan annyi pínzbül itt jól is lak a banda, fő út mellett van és 15-20 ótó simán tud parkolni! Occsó, finomat és sokat adnak! ;)

Esetleg valamikor majd Gesztesi vár látogatás?? Az is nagyon tuti hely! :D

Te Tomka! Mi a dóga egy régi jó vezetőnek? :rolleyes:

Jól hangzik az éttermes dolog is.

Majd MSN-en ledumáljuk és egyeztetjük a programot. Mindjárt nyitok egy topicot itt a szomszédban ahová lehet listát írni.

A régióvezetőnek különösebb dolga nincsen csak össze kell fognia a csapatot és élen járni a szervezkedésben. Mint pl. most is tetted a programjavasatoddal.

Köszi,hogy elvállalod. ;) Én támogatlak mindenben ;) csak nekem tudod ott a veterán szexió.

Link to comment
Megosztás:

Te Tomka! Még a végén kicsi lesz az Ingerspar parkolója is!!! :D

"gyalog??" Igen autós klub vagyunk és már most edzünk arra az időre amikor majd nem tellik benyára!! :rolleyes: ;)

Majd legfeljebb előlre küldünk valakit,hogy nézzen kötül és ha lesz fent hely akkor kocsival megyünk. NNa. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Azárt egy kis séta ott a levegőn senkinek sem árt meg. Szerintem. /most lehet, hogy sokan fenik rám a kardot?/

Ne törődj vele. :blink:

Ez nem kötelező,hanem ajánlott.

Meg ugye ez nem a katonaság. Bár ezek a mai fiatalok azt sem tudják mi is az. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Miért én???? :blink:

Már megint a "legkisebbet" bántod!

Pedig gondolkoztam, hogy sütök finomságosságokat és mindenki kap, de akkor a Te részed is szétosztom!!! :D ;) :rolleyes:

akkor visszavonok mindent és kérek sütit ;)

Módosítva : Gelko
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.