Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Aporopó!

Mi van Senator - Admirális azon felvetésével, hogy ott éppen azon napon szoktak a hozzám hasonlóan gyérhajúak is megemlékezni olyan dolgokról, amiket meg sem éltek, de ma ez trendi... :rolleyes:

akkor max nem megyünk fel hanem a környékén leszünk vhol...sztem....de nemnagyon engedik mág a bőrhajúakat

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hali! Kicsit későn reagálok, de ma kerültem gép elé. Szóval, egy kérdésem van, de ez a legfontosabb: más régió tagjai is kaphatnak finomságot (gondolok itt Rulezkére és jómagamra :rolleyes:)?

Nincs régióhoz kötve a finomságosztás! Aki jön az kap. De ez nem azt jelenti, hogy ezért kell csak eljönni :blink:

Azért gyertek mert találkozhatunk ismét, jó a társaság, stb..... ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs régióhoz kötve a finomságosztás! Aki jön az kap. De ez nem azt jelenti, hogy ezért kell csak eljönni :rolleyes:

Azért gyertek mert találkozhatunk ismét, jó a társaság, stb..... :blink: ;)

Persze, csakis azért! Mindenki hamar lelépett (távolság, fáradság, érthető), és sokmindent lehet még kidumálni, esetleg félbemaradottakat folytatni, egyszóval ezer ok van menni. (De azért a finomság sincs elfelejtve! :D)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Van egy ismerősöm a helyi Opel Kereskedésnél, beugrom hozzá hátha érdekli őket a találkozónk! :rolleyes:

Okés Chygusz!

Jövő vasárnap megyünk Tomival terepszemlét tartani: parkoló, Turul, Tata stb.

Na és persze közben megjáratjuk a Mantát is, mert már régóta ácsorog a ház előtt! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én azért sem mernék leállni egy ilyen mélyebb garázsba, mert ha jön egy nagy zuhi, akkor megtellhet vízzel, nem?

Már neem, mert Apukám csinált 2 vízelvezetőt is! :blink:

Így ilyen gondom már nincs. Most a plusz alkatrészeknek van egy csomó helye és a robogómnak! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én egy haveromnál tárolom a Seniket a kertben, havi 5000Ft-ért. De a műhelye fülötti padlás is tellik a Seni alkatracékkal. .. és odafönt békésen megférnek a Honda és az Opel cuccok!

A számtech boltomban is belebotlok néha egy aksiba, vagy egy kapcsolóba vagy most nemrég találtam 2db elsőlámpát .. :)

Jó hogy van egy kertje, csak a betonos placc kicsi ... és néha jól jönne valami fedett hely a szereléshez!

Okés Chygusz!

Jövő vasárnap megyünk Tomival terepszemlét tartani: parkoló, Turul, Tata stb.

Na és persze közben megjáratjuk a Mantát is, mert már régóta ácsorog a ház előtt! ;)

Csörögjetek meg, ha itt vagytok! Lehet megyek Pestre okosodni, de valószínübb, hogy itthun leszek! A parkoló, Turulba benne vagyok!

C megoldásnak eszembe jutott a majki-tó is. Kb. 15-18Km -re van, van sok hely ótóknak, van étterem, tó szép tájjal.

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Érdekelne, hogy fiatal korúakat találok-e majd a csapatban. Mi, ha megyünk, akkor családdal tesszük ezt, és ebben van ugye egy 5 és egy 1 éves gyermek is. Kérdés, hogy megközelítőleg hasonló korosztály lesz e jelen, mert egyszer sikerült elmennem olyan "gyerek legeltetős" talira, ahol csak én voltam a családdal és még egyszer nem szeretnék ebbe belefutni. :)

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Érdekelne, hogy fiatal korúakat találok-e majd a csapatban. Mi, ha megyünk, akkor családdal tesszük ezt, és ebben van ugye egy 5 és egy 1 éves gyermek is. Kérdés, hogy megközelítőleg hasonló korosztály lesz e jelen, mert egyszer sikerült elmennem olyan "gyerek legeltetős" talira, ahol csak én voltam a családdal és még egyszer nem szeretnék ebbe belefutni. :)

miért tök aranyosak voltak a gyermekeid a fehérvéri Omega talin ;)

Link to comment
Megosztás:

miért tök aranyosak voltak a gyermekeid a fehérvéri Omega talin ;)

Lehet, de elég külön is szakadtunk miattuk a társaságtól. ;) Szar ügy vagy 40 ember közt ülni, szinte egyedül. :)

Meg ha másnak nem kell, akkor nem olyan szórakoztató két gyerek után rohangálni. Csapatostól az is könnyebb. ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, de elég külön is szakadtunk miattuk a társaságtól. ;) Szar ügy vagy 40 ember közt ülni, szinte egyedül. :)

Meg ha másnak nem kell, akkor nem olyan szórakoztató két gyerek után rohangálni. Csapatostól az is könnyebb. ;)

akkor majd rohanunk mi is ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.