Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Sörös Sanyi: te milyen útvonalon mész majd Tatabányára? Lehet betársulnék hozzád, mert ha a hó még akkor is meglesz, nem biztos, hogy ki tudok állni az autóval... meg téligumi nélkül nem is nagyon szeretnék.

Fehérvárról a legrövidebb,ha Zámoly-Gánt-Környe felé jöttök viszont Gántnál sok szokott lenni a jégborda.

A katonaság alatt sokat jártam arra pk-i kocsival és pl. Uazzal 45 perc volt az út Vízforralással együtt.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Fehérvárról a legrövidebb,ha Zámoly-Gánt-Környe felé jöttök viszont Gántnál sok szokott lenni a jégborda.

A katonaság alatt sokat jártam arra pk-i kocsival és pl. Uazzal 45 perc volt az út Vízforralással együtt.

Nem tudom hogy rövidebb-e, de én egy alternatív útvonalon szoktam közlekedni Tatabányára, mégpedig Fehérvárról a Mór-Árkipuszta-Pusztavám-Bokod-Környe-Tatabánya útvonalon, ez sincs még 3/4 óra sem, és jelen pillanatban (ma jártam arra) nem volt jégborda sem az úton.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom hogy rövidebb-e, de én egy alternatív útvonalon szoktam közlekedni Tatabányára, mégpedig Fehérvárról a Mór-Árkipuszta-Pusztavám-Bokod-Környe-Tatabánya útvonalon, ez sincs még 3/4 óra sem, és jelen pillanatban (ma jártam arra) nem volt jégborda sem az úton.

Én Tatáról mentem annak idején 10 éve. ;)

Gabi te nem jösz 15-én? :)

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Érdekelne, hogy fiatal korúakat találok-e majd a csapatban. Mi, ha megyünk, akkor családdal tesszük ezt, és ebben van ugye egy 5 és egy 1 éves gyermek is. Kérdés, hogy megközelítőleg hasonló korosztály lesz e jelen, mert egyszer sikerült elmennem olyan "gyerek legeltetős" talira, ahol csak én voltam a családdal és még egyszer nem szeretnék ebbe belefutni. :)

Én (mi) visszük a 6 éves trónörököst is.

Meg úgy tudom Paja is családdal jön, de ott nem tudom mekkora a család.

Link to comment
Megosztás:

Mi is Fehérváron szeretnénk társulni hozzátok (Sanyi+Pepéhez).

Ha lehet. :)

Gyertek nyugodtan, ezen az útvonalon még úgysem tévedtem el. ;) Bár, most tényleg tudom, hogy hol találkozunk. Az Interspár a Tas úttal szemben van, pont. Ott laktam két hónapig, csak nem tévesztem el. Pepe, te meg jöhetsz bárhogy, ha szar az út és az idő, akkor hely van a kocsiban, beférsz.

Link to comment
Megosztás:

Gyertek nyugodtan, ezen az útvonalon még úgysem tévedtem el. ;) Bár, most tényleg tudom, hogy hol találkozunk. Az Interspár a Tas úttal szemben van, pont. Ott laktam két hónapig, csak nem tévesztem el. Pepe, te meg jöhetsz bárhogy, ha szar az út és az idő, akkor hely van a kocsiban, beférsz.

Köszönöm szépen a meghívást, lehet, hogy élni fogok vele, bár jobb lenne, ha nem kéne (kitavaszodna addigra). Ha tudok kocsival menni, akkor is csatlakozom hozzátok, mivel Tatabánya felé nem vagyok ismerős :)

Link to comment
Megosztás:

Az én Petim úgy gondolta, hogy átül Mantázni a Sanyihoz, én meg követem a Corsával :)

Lassan megtellik a Manta.... ;)

Ötszemélyes, úgyhogy hely még van. És az az érdekes, hogy kupéhoz képest sok hátul a hely (vagy én vagyok törpe). No, majd ha jöttök, akkor a Fehérvár táblánál várlak titeket.

Link to comment
Megosztás:

Akkor én megyek veled. Úgysem ültem még Corsában :) mondjuk Mantában sem...

Íme a megoldás abban az esetben, ha nem kocsival jönnél: Oda Corsa, vissza Manta, esetleg fordítva. De szerintem tudsz kocsival jönni, én még hiszek a jó időben (meg a tündérekben, boszorkányokban, télapóban, gólyában, stb...)

Link to comment
Megosztás:

Íme a megoldás abban az esetben, ha nem kocsival jönnél: Oda Corsa, vissza Manta, esetleg fordítva. De szerintem tudsz kocsival jönni, én még hiszek a jó időben (meg a tündérekben, boszorkányokban, télapóban, gólyában, stb...)

Most nézem a műszakbeosztásomat, hát ne megint éjszakás leszek előző nap ;) , mint Kecskemét előtt. Csak akkor azért aludtam valamit, mielőtt elindultam, de mivel most délelőtt találkozunk, alvás nem lesz ;) Úgyhogy lehet, hogy mindenképp valamelyikőtökkel utazom, és odafelé alszom egyet ;)

De megpróbálom elintézni, hogy ne kelljen előző éjjelre mennem :)

Link to comment
Megosztás:

Sanyi: mikor induljunk Fehérvárról, és honnan pontosan? Ha el tudom intézni, hogy ne kelljen mennem előző éjszakára, akkor kocsival megyek, ha nem, akkor valamelyikőtökkel.

Nekem is megfelel az étterem :)

Szerintem, egyszerűbb, ha az ír be akinek nem felel meg valamiért.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.