Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sanyi: mikor induljunk Fehérvárról, és honnan pontosan? Ha el tudom intézni, hogy ne kelljen mennem előző éjszakára, akkor kocsival megyek, ha nem, akkor valamelyikőtökkel.

Nekem is megfelel az étterem ;)

Valami olyan helyről kellene indulni, amit Rulezkéjék is megtalálnak, ezért mondtam, hogy várok a Fehérvár táblánál rájuk. De ha te nem tudsz kocsival jönni, akkor feltételezem, hogy itt vagy Fehérváron (hisz melóból jösz), így hatra kigurulok Auchan-hoz, itt nálam alszol vagy két órát (a semminél több), míg pihensz, elugrok Rulezke elé, aztán cirka nyolckor rajt. Sima tempóban ott az ember 45 perc alatt. Persze ha gixer akad, Chyga telefonszáma megvan, és riadóztatunk, hogy mi van (késés, olajtöltés, bármi előfordulhat). Ez az én tervem, módosítani persze lehet.

Mellesleg a fotogén(telen) vitát szerintem én nyerem. Persze voltam ilyen helyes szőke herceg is. :) Érdemes megtekinteni a nyuszis izompólót, és a mobiltelefont. Akkoriban nagyon menő csóka voltam ám! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez a gyapjú nem értem, hogy hogy jön ide... :) juhé' = juhéj = juh héj = gyapjú...

Eddig értem, de nem tudom, hogy jön a talihoz... Birkát nyírunk? ;) ;)

Ha hozol birkát akkor megnyírjuk! ;) Ezen nem múlik, és innentől bevezetjük a talikon a birkanyírást, ettől lesz a mi talin egyedi :D

Mindez persze hülyeség!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Én meg kirobbantani a galambsz@r alól. Egyetlen éjszakára áltam fa alá, és tessék...

Az se kellemes ;)

De legalább eléggé elüt a színe a környezettől, úgyhogy könnyen megtalálod ;)

Nekem meg a generátort kéne szétszednem, elég zajos szegény, főleg bemelegedett állapotban. Kap új csapágyakat meg szénkeféket, és jó lesz. Csak ilyen hidegben nincs semmi kedvem kint dolgozni :)

Link to comment
Megosztás:

-Egyébként tényleg jöhet velünk, aki akar, püben telefonszámot cserélünk, hogy ha mégis elkavarodnék Fehérváron (nem kizárt ;) ).

Sanyi, nagyon aranyosak a képeid! :)

Már én is unom, hogy állandóan fel kell öltözni! ;)

Mikor lehet végre lenge ruhákban rohangálni.....?

Még a motorakksi is feltöltve várja, hogy levigyem a gépbe.

Link to comment
Megosztás:

Múltkor is arra mentünk.

Dunaújváros-Perkáta-Seregélyes-Sz.F.Vár

Szép nyugis út. :)

utána Bodajk, Mór-Oroszlány

HA már arra jártok üdvözlöm néány ismerősömet Daruszentmiklósan és Seregélyesen... ;)

Nem kell megkeresni őket, csak kiabáljatok egy jó nagyot.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.