Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Gondolom megnéznétek benne ;)

Ja és nekem még bugyit sem kellene alá venni. ;) :D

Gepard épp a reggeli kávémat iszom :)

Mivel eléggé bizonytalan az időjárás sajnos ;) ezért eső vagy sűrű hóesés esetén nem tartjuk meg a meetinget. :lol:

Vasárnap terepszemlét tartunk Boogie-val és Chygával.

Én bizti ott leszek Tatabányán Szerda reggel mert amúgy is rokonlátogatásra mennénk délután.

Ideírom a telefonszámom. Ezen lehet majd érdeklődni bármikor. reggel 6-és este 10 között. :(

Szóval: 06 20 9 438 544. Rigó Tamás :(

rossz időben télleg nem lenne olyan jó....de az időjárásjelentő Chyga lesz ? mert ha pesten szakad a hó attól Chga még napozhat :D

Link to comment
Megosztás:

Gepard épp a reggeli kávémat iszom :)

rossz időben télleg nem lenne olyan jó....de az időjárásjelentő Chyga lesz ? mert ha pesten szakad a hó attól Chga még napozhat ;)

Jelentem ma itt Esztergomban meleg van, csak borús az idő! Délután megyek tankolni és kocsikázni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Mivel ez chat, gondoltam ideírom: baj van a kocsival. Alapjáraton jár a motor, de amint gázt adnék lefullad. ;) A hangja is elég érdekes, holnap meg kell nézni, jó program. :)

Ha hasonló a mocija, mint nekem C20NE, akkor én a légcsatornán található két aranyos levegőmennyiség mérő potival kezdeném. Hajlamosak betapadni, tiszta benzinnel meg nem akar menni a motor. Nyilván nyílnak annyit, hogy az alapjárathoz elég, de ha rálépsz a gázra több üzemanyag jut be, és pofátlan módon le fog fulladni. Szerintem ez elég jól lefedi azt, amit írtál.

Ha holnap lesz időm, át is tudom mélezni, hogy hogy néz ez ki a motortérben és , hogy mit lehet tenni, hogy megtudd működik-e a poti. Vagy ha jártok felém, akkor kölcsönadok egy DVD-t, amin rajta van az Omega kezelésije, és abban benne van a checkelése... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha hasonló a mocija, mint nekem C20NE, akkor én a légcsatornán található két aranyos levegőmennyiség mérő potival kezdeném. Hajlamosak betapadni, tiszta benzinnel meg nem akar menni a motor. Nyilván nyílnak annyit, hogy az alapjárathoz elég, de ha rálépsz a gázra több üzemanyag jut be, és pofátlan módon le fog fulladni. Szerintem ez elég jól lefedi azt, amit írtál.

Ha holnap lesz időm, át is tudom mélezni, hogy hogy néz ez ki a motortérben és , hogy mit lehet tenni, hogy megtudd működik-e a poti. Vagy ha jártok felém, akkor kölcsönadok egy DVD-t, amin rajta van az Omega kezelésije, és abban benne van a checkelése... ;)

Nefáradj köszi. :)

CIH motor van benne és majd én jól megnézem neki.

Ugyanis ugyanaz van a Rekordban is csak egyel régebbi injektorral.(ami jobb)

Szerintem bepárásodott a cucc.

Link to comment
Megosztás:

Ma megpróbáltam kiállni a garázsból, gondoltam a napon kicsit melegebb lesz a kocsiban, amíg beszerelem az új rádiót, meg jobban is látok napfénynél, nameg fel kéne rakni az Opelklubos rendszámtartókat, meg lemosni a kocsit... Nos, nem kellett volna. Olyan szinten elsüllyedtem a sárban, hogy fél óra kellett ahhoz, hogy visszamenjek a garázsba vele, mindenféle trükkökkel. Közben olyan sáros lett a gép, mint ahogy Gábor autója nézhet ki rallyfutamok után :)

Ebból kifolyólag Tatabányára nem a saját autómmal fogok menni, hanem vagy Sanyival vagy Edittel. Ki kéne találni, hol találkozzunk Fehérváron, ott én beszállok a Corsába, Peti pedig a Mantába ;)

A jó hír, hogy nem kell mennem dolgozni kedden éjjel, úgyhogy nem fogok úgy kinézni Szerdán, mint a mosott sz@r ;)

Link to comment
Megosztás:

Előbbi, azaz injektion!

Amúgy üres volt a tank és tettem bele benyát, hogy átjáratom vele és majd a kútnál telenyomom és szoktam venni bele injektortisztító lét is. ;)

Nekem ilyet a Rekordon az injektor akkor csinált, ha retkes volt a levegő szűrő, vagy öreg volt már a benya szűrcsi ..

Ja, és itt esett 1-1.5cm hó! :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyet a Rekordon az injektor akkor csinált, ha retkes volt a levegő szűrő, vagy öreg volt már a benya szűrcsi ..

Ja, és itt esett 1-1.5cm hó! :)

Most még ez sem tud feldobni... ;)

A fiam hazahozott valami nagyon szuper "óvodamixet", és most megfeküdt az egész család. Én is lázas vagyok, az asszony is, a gyerekek már kifelé jönnek, de elég szépen szól az ő torkuk is.

Szerintem most kihagyom a talit... Hálistennek most is a melóhelyen vagyok, mert berendeltek... Ez így 38,5 °C-al és enyhe fejfájással, köhögőrohammal, meg sz@r általános közérzettel nem is olyan vicces.

Megyek kihúzom magam. Bár a híradót nézve tegnap eléggé pocsék időt mondtak a hétre, tehát lehet, hogy halasztás is lesz egyébként is... ;)

Link to comment
Megosztás:

mi az az időjárás mi eltántorít minket ? :)

Szerintem az ami most éppen jelenleg van.

Mivel én családdal tervezem az utat, azt hiszem ilyen időjárási körülmények között, vissza kell mondanom a részvételt. ;) ;)

Itt reggel óta szakad a hó, és elég konkrét szél fúj.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.