Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Azóta Tesco-ra váltottam, szerény emlékeim szerint a fehérvári teszkó a főutvonal közelében van, ráadásul üres is lesz szerdán. No, az jó lenne? Azt tuti megtalálnánk. :)

Tokeletes, azt en is tudom, most is ott vagyok mogotte (mogotte van a melohelyem). Cirka nyolkckor ertek ide? Es Pepe, te vonattal, vagy busszal jossz? Hova menjek eled?

Link to comment
Megosztás:

Tokeletes, azt en is tudom, most is ott vagyok mogotte (mogotte van a melohelyem). Cirka nyolkckor ertek ide? Es Pepe, te vonattal, vagy busszal jossz? Hova menjek eled?

Vonattal megyek, és 7-re érek be Fehérvárra. Ha útba esik, nem lenne rossz, ha kijönnél elém :)

Aztán még lenne időnk, hogy meghívjalak vhol (pl. a Tescoban) reggelire, kv-ra, meg ilyesmi... ;)

Link to comment
Megosztás:

Sajna ha az idő rohamosan nem változik, jó irányba mi kihaggyuk ezt a talit... ;)

Én még bízok a csodában .. ;) Szerda reggelig még bármi lehet, lehet hogy téved az Aigner Szilárd... :D

ha leszünk akkor nem érdekel az idő...max bádogetetőssel megyek :lol:

-ha megkapom ;) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Én nem félek az időjárástól, kivéve ha nagy szél lesz! Na azt nem szeressem. ;)

Amúgy azon gondolkoztam, hogy télen is szoktak az emberek sétálni, szánkózni stb... Szóval most miért kellene elhalasztani egy kis havazás miatt a dolgot?? :) (kiv. orkán erejű szél)

Mi ott leszünk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én nem félek az időjárástól, kivéve ha nagy szél lesz! Na azt nem szeressem. ;)

Amúgy azon gondolkoztam, hogy télen is szoktak az emberek sétálni, szánkózni stb... Szóval most miért kellene elhalasztani egy kis havazás miatt a dolgot?? :) (kiv. orkán erejű szél)

Mi ott leszünk! ;)

családosokat persze meg lehet érteni....ha a gyerek megfázik tuti végigmegy a családon és kimarad a suliból oviból a szülő meg a munkahelyről....

nekem nincs vesztenivalóm ;)

Link to comment
Megosztás:

Fpepével biztosak vagyunk, vasúton 7-kor felveszem, de Tescoban a kávé felejtős (ünnep, záróra). Viszont segíthetsz bemelegíteni a motort a parkolóban, úgyis üres lesz. ;)

Ok, megbeszéltük ;)

Tényleg, az éttermek nyitva lesznek? mármint az, ahova megyünk?

Ez mondjuk jó kérdés... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.