Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szerdán délután/este hét órakor láttam egy fehér Astra F Caravan-t a veszprémi Megyeház téren a Kórház utca felé menni a hátulján Opel klub-os matricával. Valami magára ismer?

Valamikor régen a Tiv-nek volt fehér Astra Caravanja, de azóta már volt egy B Omega és már az is eladódott, most meg újra Astra F Caravan van, de ezúttal pezsgőszínű.

Ezen kívül van még egy pezsgőszínű F Caravan (kicsit világosabb mint a Tivadaré), ez egy jóbarátomé, de már neki is lejárt a klubtagságija és nem újította meg, viszont a matrica maradt. Meg még vagyok én a Coupéval, de nekem nincs matricám (csak a rendszámkereten van www.opelklub.hu felirat), és tudtommal nincs több MOTE klubtag Veszprémben.

Link to comment
Megosztás:

Rozsdafolt nélkül jobban fog gyorsulni a 7 végén.

Lehet,hogy el kéne vinned majd egy Senator fékrásegítőt. :blush:

Nem a gyorsulás miatt, hanem esztétikai tuning. :P

Semmi akadálya, de akkor pénteken vagy szombat reggel add át, mert szombaton olyan 7körül Én már indulok. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem a gyorsulás miatt, hanem esztétikai tuning. :P

Semmi akadálya, de akkor pénteken vagy szombat reggel add át, mert szombaton olyan 7körül Én már indulok. :)

Hát jól van még lebeszélem Monzával a dolgot,hogy kell-e neki biztosan és megy-e egyáltalán.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.