Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Az én autóm is megszépült picit. Sütit én is hozok! ;)

nem is hoztál... :) ;)

A Tali jól sikerült voltunk sokat,de egy csomóan nem jöttek, és én csak meglátogattam őket, mert el kellett jönnöm egy fél óra után...

lefelé az Agával és a Gelkóval nem siettünk, 190-nel mentünk lefelé :D

kep025.jpg

A Boogie sütije nagyon fincsi vót!! ;)

aztán szaladtam haza.....

remélem azért jól éreztétek magatokat a kiránduláson...

Link to comment
Megosztás:

hazaértem én is !

nagyon jó kis tali volt sztem...volt benne hegymászás barlangolás,barangolás :) ,kilátózás,evés,ivás séta....és sok sok röhögés ;) ;) ;)

köszönöm a sütiket a Dvd-t Sörös Traktoros Sanyinak....

képeket megpróbálom feltölteni...2en is elmondták h kell :D

Link to comment
Megosztás:

Remek időnk volt a talihoz, visszafele nem is volt szükség a fűtésre! :) Rulezke egyébként hozott sütit, csak kétszer is megáltunk, és valahogy elfogyott... A kezdőlétszámról annyit, hogy egy Daewoos GM testvér megkérdezte tőlünk, hogy mikor nyit az Interspar? Aztán irány a Turul, sajnos csökkentett létszámmal, de a hangulat szerencsére szinten maradt. Turul után irány a barlang, ahol medve nem volt, jégcsap annál inkább (azt hiszem, Peti csinált is egy jó Tomi-jégcsap képet). Barlang után vissza parkolóba, ahol egy kis energiagyűjtés következett a nagy túrához, fel a kilátóhoz. Volt itt egy kis kölcsönös autónézegetés, hát felnyitottam a motorháztetőmet, csak a hangulatfokozás céljából. Indulás előtt Senator Sanyi is búcsúzott, mi pedig indultunk tova. A t.bányai kilátózás nagyon jó volt, kár, hogy a köd jelentősen lecsökkentette a látótávolságot. Kilátó után gurultunk ismét, egyenesen Tatára. Menet közben még páran búcsút vettek. Megérkezéskor egy hangulatos helyre érkeztünk, ahol nem volt senki, így simán beleegyeztek, hogy az asztalokat összetoljuk. Eszméletlen jót kajáltunk (főleg én ;)), közben jókat röhögtünk. Az ebéd után Kiadós séta következett, ahol Tata szépségeit barangoltuk be (direkt nem írok le semmit, akit érdekel, az nézze meg, mert nagyon megéri, szép hely). Mikor visszaértünk a kocsikhoz, búcsút vettünk egymástól, és mindenki ment, amerre látott. Visszafele Rulezkéjék mentek elől. Székesfehérváron viszont egy bal kanyar helyett egyenesen mentünk, csak úgy megszokásból (nem túra a túra egy csöppnyi eltévedés nélkül). Itt kihasználtuk az alkalmat, elbúcsúztunk, és elváltunk.

Címszavakban ennyi történt ma.

U.I.: Jöhet még efféle találka! ;)

U.I. U.I. Gelko, a Traktoros megszólítás betalált, Kekkeméten a fősulin ez volt a becenevem (a pálinkás mellett, de az másik sztori .)

Link to comment
Megosztás:

Halihó!;)

Nagyon jól éreztük magunkat a talin, jót beszélgettünk, sétálgattunk, ettünk-ittunk, autót néztünk.

Köszönet Chygának és Bogiéknak és mindenkinek, aki még szervezte a talit. Tényleg tartalmas volt, egy percig se unatkozunk. ;)

Szegény Sanyi kénytelen volt lépésben jönni utánam, mert én csak 100-110-el mertem menni a szuper utakon..... :) Délutánra kellemesen elálmosodtam és ásítozva értem haza, pont sötét előtt még, 6-kor.

u.i. Csignek köszönöm a patront, készülj egy eszméletlen nagy fagyizásra nyáron!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Remélem, FPepe is túlélte a Corsázást! ;) ;)

Igen, jelentem hazaértem épségben ;)

A Corsád nagyon szépen csendesen műxik, esztétikailag is tökéletes, büszke lehetsz rá :lol:

2 percen múlt, hogy lemaradtam egy vonatról, úgyhogy majdnem egy órát várhattam az állomáson, de sebaj :D

Nagyon jól éreztem magam, szép helyeken jártunk :D

Sanyi Mantája egy élmény, valódi versenyautó feelingje van. Kíváncsi leszek, milyen lesz a felújítás után :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jól éreztem magam a találkozón! Egy élmény volt. ;) ;)

Köszönjük mindenkinek a részvételt! Jót sétáltunk, barlangásztunk, ettünk (főleg S.Sanyi), sétáltunk, sétáltunk..... ;)

Én még kicsit fáradt vagyok, ezért ez a rövidke hozzászólás. Illetve fel kell még dolgozni az élményeket. :)

Tomi képei

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintem is jó volt a tali bár én nem vagyok klub tag és még csak 2 ilyen összeröffenésen voltam de szeretnék töbször is csatlakozni hozzátok. :) Megpróbálom a fényképeket én is feltölteni csak utána kell néznem hogyan kell mert még nem használtam a képtárt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.