Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hamarosan megvan a létszám!! :)

Már csak Chygusz hiányzik! Illetve, ha Sörös Sanyi belép végre a Klubba, akkor jöhet ő is!

Hajrá Fiúk!!

Én egymagam képviselem a gyengébbik nemet?! :) Te jó ég!

El kell, hogy szomorítsalak, de Sanyi már hivatalosan a Debrecen és körnéyke Régió tagja :D

Bár épp csábulófélben van :lol: így lehet elpártol tőlünk :blink:

Link to comment
Megosztás:

El kell, hogy szomorítsalak, de Sanyi már hivatalosan a Debrecen és körnéyke Régió tagja :D

Bár épp csábulófélben van :) így lehet elpártol tőlünk :blink:

Mindenhol kedves csajszik vannak, hogy a fenébe ne csábulnék? :lol: De igen, elköteleztem magam Debrecen mellett, úgyhogy sajnálom Boogie, de majd járok felétek is! (Pláne, ha T.bányán is lesznek talik, mert akkor haverlátogatást is csaphatok egyuttal :))...

Link to comment
Megosztás:

Végigolvastam az élménybeszámolókat és csak irígykedek :blink:

Biztos nagyon jó volt meeting.

Sok sikert a folytatáshoz és hasonló hangulatú talikat kívánok nektek!! :)

Hajrá debreceni régió!!!! :lol:

Ugyanezt nektek is! Húzzatok bele, és nyáron már mást sem csinálunk, mint egymás élménybeszámolóit olvassuk! :)

Link to comment
Megosztás:

Hány ember kell egy régióhoz? :blink:

Mondjuk ez egy érdekes felosztás, Komárom-Esztergom megyét simán északinak mondanám... :)

A régiók függőlegesen vannak elosztva. :lol:

Egyébként 5 ember kell a megalakuláshoz. :D 5 ember aki MOTE klubtag. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Akár még jó is lehet, leszámítva azt az apró problémát, hogy gőzöm sincs hol is van ez a hegytető a turulmadárral.

Tatabányán a második lejáratnál lejösz az ótópályáról és a körforgalomnál jobbra fordulsz a 100-as úton. aztán nemsokkal később jobbra kell kanyarodni.kb. 1-2km.

Az lesz kiírva,hogy :TURUL emlékmű.

Szóval nem téveszted el,de a Chyga pontosabb itinert tud adni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát jártam már párszor Tatabányán, legutóbb éppen tegnap (illetve most már tegnapelőtt) de valahogy a második kijáratig sosem jutok el, csak mindig az elsőig... de asszem meg fogom találni, ha meg mégsem, legfeljebb kérek telefonos segítséget. :rolleyes:

Akkor elkerültük egymást. Én tegnap voltam ott.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha Tatabányán bármilyen segítség kell ezen elértek! (+36 20 9 276-903) akár útba igazítás, akár gumis műhely, szerelő vagy vontatás ..

A Márc 15-tel van egy aprócska gond! Olyankor dugig van az ottani parkoló és még a felfelé vezető utat is végig állják ..

Tehát szerencsésebb lenne a városban parkolni, pl. az Inger Sparnál (ünnepnap üres a parkoló) és onnan GYALOG!!! (nem elírás) szóval gyalog felmenni a Turulhoz. 15-25 perc tempótól függően! :blink:

Ha fent vagyunk érdemes megnézni a barlangot és a kilátót is!!

akkor én most sexcijó tag vagyok vagy nem?? :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.