Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Ömm régebben jártam át a szereldébe, ugyanis FestőQC-s voltam. Lehet hogy már láttalak... Az FC3, FC4 az milyen munkát végez? Alvázátvizsgálás vagy ilyesmi? :huh:

Az FC-4 az alváz az FC-3 a Drum teszt,fékteszt,emisszio és motordiagnosztikai ellenörzés.

Ha esetleg megint jársz át a BFC-n akkor hívj fel a 6486 a telefonszámom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Az FC-4 az alváz az FC-3 a Drum teszt,fékteszt,emisszio és motordiagnosztikai ellenörzés.

Ha esetleg megint jársz át a BFC-n akkor hívj fel a 6486 a telefonszámom. :huh:

Hát már nem nagyon fogok... Mivel mostmár fújófülkéhez vagyok kötve. De ha esetleg helyettesítenem kell valamikor akkor megkereslek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha készen lesz a verdám, kelleni fog majd. :huh:

Mert van ott valami autóbontó, megkérlek majd, hogy kérdezz rá egy dologra.

Itt egy hirdetés, ha a kinagyított képeket nézed, a hátulnézeti képen a háttérben van egy fehér Caravan, azt kéne megnézni, hogy ottvan-e még, és milyen állapotban van a hátsó csapóajtó, meg a lökösök. Kéne a miénkre, ha jó állapotúak, meg kb. mit kérnek értük.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Mert van ott valami autóbontó, megkérlek majd, hogy kérdezz rá egy dologra.

Itt egy hirdetés, ha a kinagyított képeket nézed, a hátulnézeti képen a háttérben van egy fehér Caravan, azt kéne megnézni, hogy ottvan-e még, és milyen állapotban van a hátsó csapóajtó, meg a lökösök. Kéne a miénkre, ha jó állapotúak, meg kb. mit kérnek értük.

Köszi!

A hátsónézetből látható verdára gondolsz? Okés, megnézem... Jövőhéten hétfőn járok arra sztem... Bár nemtom hogy én úgy látom-e ahogy Te... Majd viszek fényképezőt és jól lefényképezem... :huh:

Link to comment
Megosztás:

A hátsónézetből látható verdára gondolsz? Okés, megnézem... Jövőhéten hétfőn járok arra sztem... Bár nemtom hogy én úgy látom-e ahogy Te... Majd viszek fényképezőt és jól lefényképezem... :huh:

Köszi!

Igazából az érdekel, hogy nem rozsdásodik-e, ill. nem horpadt-e.

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Igazából az érdekel, hogy nem rozsdásodik-e, ill. nem horpadt-e.

Egyet már most tudok. A lökösök nem rozsdásodnak, tuti. :huh: :lol:

Tehát akkor hátsó ajtó, első hátsó lökös? Gondolom a lökösnél a törés kizáró ok... Fényezés ha meg van sérülve az gáz?

Link to comment
Megosztás:

Egyet már most tudok. A lökösök nem rozsdásodnak, tuti. :huh: :lol:

Tehát akkor hátsó ajtó, első hátsó lökös? Gondolom a lökösnél a törés kizáró ok... Fényezés ha meg van sérülve az gáz?

Kismértékű sérülés nem nagy gáz, az javítható, csak törve, vagy lyukadva ne legyen.

Link to comment
Megosztás:

Kismértékű sérülés nem nagy gáz, az javítható, csak törve, vagy lyukadva ne legyen.

Oks, akkor majd hétfőn ha megyek, hozom a képeket. Kéne nézni egy gyári váltógombot az enyémhez, mert ez a fém sparco az idegeimre megy... Ilyen hidegben megkristályosodik a vér a kezemben ha váltani kell. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Oks, akkor majd hétfőn ha megyek, hozom a képeket. Kéne nézni egy gyári váltógombot az enyémhez, mert ez a fém sparco az idegeimre megy... Ilyen hidegben megkristályosodik a vér a kezemben ha váltani kell. :huh:

Nemtom szoktál-e a Weilandba járni sürün de,ha nincs ott ismerősöd nem nagyon fogsz kijutni a telepre.

Én nemrég vettem a Dinitöl (Rattesid Dénes) egy gyári Astra bőrözött váltókart.

Biztos van neki még.

kar2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nemtom szoktál-e a Weilandba járni sürün de,ha nincs ott ismerősöd nem nagyon fogsz kijutni a telepre.

Én nemrég vettem a Dinitöl (Rattesid Dénes) egy gyári Astra bőrözött váltókart.

Biztos van neki még.

http://opeltomi.uw.hu/kar2.jpg

Voltam már vagy 2szer... De mindíg beengedtek és nem szóltak érte hogy körbenéztem... Fordulatszámmérős órát kerestem mindíg, de soha nem találtam... Aztán cs-n tudtam venni.

Ennél azért valami újabb fajtára gondoltam... Legalábbis amit a haveromék kocsijában láttam az jobban nézett ki. Asszem az '97-es Astra.

Link to comment
Megosztás:

Mindíg rohadt gyorsan eltűnsz meló után a parkolóból... Nehogy véletlenül tudjak köszönni. :) :huh:

Amikor beérek ( 18:35 kb ) akkor már rég ott áll a kocsid... Amikor meg jövök ki, ( azt így kb nemtom mikor... de a festőben nekem át kell öltöznöm meg ilyesmi ) akkor már hűlt helye a morcos Kadettnek. :lol:

Dolgozni negyedkor indulok Dorogról. Kábé akkor szoktunk mi is odaérni. (majd nézd meg még meleg lesz a motor)

Hazafelé meg már menetkészek vagyunk Bogival a "dudakor"

Persze sietünk mert kerülöm a tömeget meg a sok hülyét aki tolakszik előzget.

Majd ecce köszönhetsz. :)

Link to comment
Megosztás:

Dolgozni negyedkor indulok Dorogról. Kábé akkor szoktunk mi is odaérni. (majd nézd meg még meleg lesz a motor)

Hazafelé meg már menetkészek vagyunk Bogival a "dudakor"

Persze sietünk mert kerülöm a tömeget meg a sok hülyét aki tolakszik előzget.

Majd ecce köszönhetsz. :)

Oké, köszi hogy engedélyezted... Igazán megmelengette a szívem. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, gondoltam is, hogy válaszolok, de tegnap meló volt egész nap. Úgyhogy nem értem rá, és csendben maradtam. :huh: Viszont kész a Daewoo, ma már az 1.5D Corsa gurul le.

Attól még írhattál volna, nem köröztem volna másfél órát, hogy meglássam a MANTÁT. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.