Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát ilyen max 2000/fél literre gondoltam.

Lehet hogy van valahol mattfeka festék olyan árban, de bent a festékboltban úgy keverik ki a mattszínt és ennyibe kerül és erre nem kell fedőlakk. Viszont lehet hogy a sprés festék nem lesz eléggé karcálló. :unsure:

Jövő héten én is veszek mattfeka festéket, mert az első hátsó lököst rendbe akarom szedni. Kapható direkt lökhárító festék, lehet azzal te is jobban járnál a motorra. Lehet hogy az keményebb. :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy van valahol mattfeka festék olyan árban, de bent a festékboltban úgy keverik ki a mattszínt és ennyibe kerül és erre nem kell fedőlakk. Viszont lehet hogy a sprés festék nem lesz eléggé karcálló. :unsure:

Jövő héten én is veszek mattfeka festéket, mert az első hátsó lököst rendbe akarom szedni. Kapható direkt lökhárító festék, lehet azzal te is jobban járnál a motorra. Lehet hogy az keményebb. :)

Mi pénz az? És milyen kiszerelésben lehet kapni?

Link to comment
Megosztás:

Mi pénz az? És milyen kiszerelésben lehet kapni?

Spray. Dinitrolban olyan 1700Ft/flakon ami 400ml. De szerintem van ennél olcsóbb is. 800-900Ft/flakon. Dorogon itt a festékház, át kő menni meg kell nézni. :hiya:

Ja egyébként Zsóti vótam. :D

Link to comment
Megosztás:

Túl sok Edcsájnát néztél mostanában... :D

Az a baj,hogy mind már csak ismétlés. :sick:

Spray. Dinitrolban olyan 1700Ft/flakon ami 400ml. De szerintem van ennél olcsóbb is. 800-900Ft/flakon. Dorogon itt a festékház, át kő menni meg kell nézni. :hiya:

Ja egyébként Zsóti vótam. :D

Voltam mindkét festékházban.

Még veled (Helgával) is találkoztam onnan jövet.

Csak spray van nekik. Vagy ami csak fémre/fára fújható. :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Voltam mindkét festékházban.

Még veled (Helgával) is találkoztam onnan jövet.

Csak spray van nekik. Vagy ami csak fémre/fára fújható. :goofy:

Nyergesen van kifejezett műanyagra való festék, amihez elvileg még alapozó sem kell. Ha gondolod átmegyek megkérdem hogy mennyibe kerül, meg tudok is neked venni ha kell. Bár ha sprét veszel, akkor már a Csabi sem fog kelleni, ha gondolod segítek lespriccelni a motort ha nem bízol ezirányú képességeidben. :)

Link to comment
Megosztás:

Nyergesen van kifejezett műanyagra való festék, amihez elvileg még alapozó sem kell. Ha gondolod átmegyek megkérdem hogy mennyibe kerül, meg tudok is neked venni ha kell. Bár ha sprét veszel, akkor már a Csabi sem fog kelleni, ha gondolod segítek lespriccelni a motort ha nem bízol ezirányú képességeidben. :)

Megköszönöm,ha megnézed. 1/2 liter kell.

Holnap délután megbeszéljük a részleteket.

Link to comment
Megosztás:

Meg ölég uncsi. Ráadásul az is móka, hogy ingyé dolgozik a srác, hiszen munkadíjat nem számolnak fel. :D

Felezik a nyereséget, ami egyik-másik kocsinál nem is kevés...

Ezt nálunk nem tudnák megcsinálni, itt a használt jó állapotú és leharcolt kocsik ára között nincs akkora különbség.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg a belső napellenzőnek a műanyagkampója törött le megint! :icon4: Kb 2 éve cseréltem. A gyári kibírt 14 évet, a mostani sz*r meg 2-t. <_<

És amit 2 éve beépítettél az vadi új volt, vagy bontott? Lehet valójában az is 14 éves volt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.