Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem tudom.

Biztos hasonló.

Nem hiszem,hogy sokféle matt fekete létezik.

Helga felismertem ám a kocsidat délután a Lidli parkolóban. :-)

szal akkor jol láttam,nem tudtam a rendszámodat csak nézem ott egy astra aztán mellé álltam.Szokásom.De nem is láttalak.Mondjuk közbe pofáztunk muterral meg ismerössel is találkoztunk és nem láttam :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg? Ennyi Opel klub tag lenne Veszprémben? Akkor miért nem tudok összehozni egy találkozót már vagy két éve? Nem értem.

Jólvan na.Nem tudom hol hányan vannak..Azért írtam mert gondoltam lehet csak átutazóban volt.És úgy nehezebb vkit megtalálni..

Link to comment
Megosztás:

Tényleg? Ennyi Opel klub tag lenne Veszprémben? Akkor miért nem tudok összehozni egy találkozót már vagy két éve? Nem értem.

Hát Esztergom vonzáskörzetében is vagyunk páran de nem lehet mindig úgy szervezni mindent,hogy mindenkinek jó legyen! Mondjuk akiket ismerek azokat se Opel találkozon ismertem meg :) ez a része volt a plusz a dologba :). De az se kizárt,hogy mindenki inkább

Blitz-re készül találkotokra arra próbálja intézni szabad napjait vagy ki tudja! :)

Link to comment
Megosztás:

Hát Esztergom vonzáskörzetében is vagyunk páran de nem lehet mindig úgy szervezni mindent,hogy mindenkinek jó legyen! Mondjuk akiket ismerek azokat se Opel találkozon ismertem meg :) ez a része volt a plusz a dologba :). De az se kizárt,hogy mindenki inkább

Blitz-re készül találkotokra arra próbálja intézni szabad napjait vagy ki tudja! :)

Ja ,sporolunk a szabival keményen.főleg ilyen helyen ahol el se engednek néha <_<

Ezért jó ez a fórum egyébként,élőben én se mernék senkihez odamenni h szevasz beszélgessünk,bár nem is találkoztamm ég ilyennel.Fórumon legalább van téma könnyebb Barátkozni.Vagy csak velem van a baj hogy nem megyek oda azokhoz akiket nem ismerek. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Vagy csak velem van a baj hogy nem megyek oda azokhoz akiket nem ismerek. :blush:

Én ezt nem így mondanám, mert nem feltétlenül baj. Minden ember más. Van aki könnyen nyit, van aki zárkózottabb.

Voltam már pár találkozón, de én se mentem csak úgy oda senkihez. Megnézegettem a kocsikat, s nagyjából ennyi. Például a kecskeméti pályán is inkább a régi ismerősökkel voltam, meg egy kicsit megrángattam a vasat a pályán. Jó volt...

Persze jó lenne, hogy ha a helyi emberkékkel mondjuk minden hónap első szombatján találkozni egy nagy parkolóban. Ez biztosan egy kicsit közelebb hozná az embereket.

Link to comment
Megosztás:

Ja ,sporolunk a szabival keményen.főleg ilyen helyen ahol el se engednek néha <_<

Ezért jó ez a fórum egyébként,élőben én se mernék senkihez odamenni h szevasz beszélgessünk,bár nem is találkoztamm ég ilyennel.Fórumon legalább van téma könnyebb Barátkozni.Vagy csak velem van a baj hogy nem megyek oda azokhoz akiket nem ismerek. :blush:

Nem tudom de én se megyek oda elsöre senkihez bár mikor mi találkoztunk elsönek akkor egyáltalén nem ismertelek titeket aztán mégis. Szerintem valamelyest a társaságtól is függ sok minden. :)

Lurdynál voltam így felmentem kiváncsiságból aztán csak sétálgattam senkit nem ismertem. Kicsit rossz volt de nem mindenki olyan,hogy oda áll aztán mintha mindig is ismerősök lettek volna.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom de én se megyek oda elsöre senkihez bár mikor mi találkoztunk elsönek akkor egyáltalén nem ismertelek titeket aztán mégis. Szerintem valamelyest a társaságtól is függ sok minden. :)

Lurdynál voltam így felmentem kiváncsiságból aztán csak sétálgattam senkit nem ismertem. Kicsit rossz volt de nem mindenki olyan,hogy oda áll aztán mintha mindig is ismerősök lettek volna.

Először amikor voltam Lurdyban Én megkérdeztem valami srácokat hogy "bocs, de az opelklubbosok merre vannak" ők meg értelmesen néztek, hogy mi a rákról beszélek, mutattak egyet az egyik irányba, jelezvén hogy fingjuk nincs és passzolják, aztán beszélgettek tovább. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.