Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Hát.... :lol:

Az idén már lehet nem lessz annyira feltünő a rendszámom, mert más gép lesz :devlish:

Neeeeem árulok el semmit, csak annyit, hogy pezsgőmetál :lol:

Nem baj az, hogy milyen lesz, csak jó lenne összehozni valami talit az idén! Csak hétvégére essen, mert már legközelebb csak augusztusba jövök szabira 2 hétre, de akkor a balcsira megyünk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem baj az, hogy milyen lesz, csak jó lenne összehozni valami talit az idén! Csak hétvégére essen, mert már legközelebb csak augusztusba jövök szabira 2 hétre, de akkor a balcsira megyünk! :devlish:

Én is csak hétvégnte vagyok itthon, azt iskéthetente, ha mentek a balcsira, és hétvégén indultok megyek én is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is csak hétvégnte vagyok itthon, azt iskéthetente, ha mentek a balcsira, és hétvégén indultok megyek én is :lol:

Mi két hétre megyünk a hugomékkal! :lol: Még a pontos dátumot nem tudom, majd kiderül. :lol: Gizit itthon hagyom, a hiluxba jobban lehet pakolni + azzal lehet száguldozni! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Mi két hétre megyünk a hugomékkal! :lol: Még a pontos dátumot nem tudom, majd kiderül. :lol: Gizit itthon hagyom, a hiluxba jobban lehet pakolni + azzal lehet száguldozni! :devlish:

Én csak hétvégente leszek ott, de azt többször :lol:

Remélhetőleg összejön.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
én itt volnék ha lenne itt még valaki rajtam kivül

Így szokottkezdődni

aztán meg sehol senki, lassan időszerű lenne esetleg egy régiós évzáró,vagy vmi hasonló??

Azt se lenne rossz, ha meglenne mindenkinek hol lakik, ésegy köztes helyet kitalálhatnánk, én még egy közös termálfűrdőzésbe is bennelennék :excl: Télen az igazi :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Te honnét?

Itthonról :lol: Viccet félretéve...Hatvan :excl:

Szerk.: Reggel 7kor indultam volna pestre...Kerepesig jutottam, ott szólt rám a gyerek hogy mégse menjek, mert ő sem tud lejönni pestre (BMW az első nagyobb emelkedőn keresztbe állt neki :lol: ) A lényeg hogy Hatvan-Kerepes útvonal 1 óra 30 perc...Gödöllőtöl lépésben tudtunk haladni, annyira szakadt a hó :( aztán fordulhattam vissza :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itthonról :D Viccet félretéve...Hatvan :lol:

Szerk.: Reggel 7kor indultam volna pestre...Kerepesig jutottam, ott szólt rám a gyerek hogy mégse menjek, mert ő sem tud lejönni pestre (BMW az első nagyobb emelkedőn keresztbe állt neki :) ) A lényeg hogy Hatvan-Kerepes útvonal 1 óra 30 perc...Gödöllőtöl lépésben tudtunk haladni, annyira szakadt a hó :lol: aztán fordulhattam vissza :D

De ez észak magarországi régió :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.