Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Úgylátszik csak magam vagyok de AKI IDE TÉVED : annak a CARTÁRSNAK is B.Ú.É.K. :D

B.U.É.K.

Élmyén szerintem is, főleg mikor egysávos utcában fordulok helyben :) Lájkolták tegnap este is, mikor így parkoltunk az egyik buli helyszínén :)

37es annyira nem élmény, mert megint tele lett kátyúkkal :S

Innentől jön még csak a java :S Hideg fagy jég :S

Remélem tavaszra felébrednek a többiek is, és lesz borsodi sörrel tali is :D

üdv

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

B.U.É.K.

Élmyén szerintem is, főleg mikor egysávos utcában fordulok helyben :) Lájkolták tegnap este is, mikor így parkoltunk az egyik buli helyszínén :)

37es annyira nem élmény, mert megint tele lett kátyúkkal :S

Innentől jön még csak a java :S Hideg fagy jég :S

Remélem tavaszra felébrednek a többiek is, és lesz borsodi sörrel tali is :D

üdv

Mindennap írok ide valamit hátha É_M . Cartársak is rá kapnak . Ma unalomból meg lehet ,hogy már rá is fért meg ejtetem egy kis ínnyektor takarítást . Most teszt alatt áll ,majd kiderül ,hogy mienlett . :D

Link to comment
Megosztás:

Mindennap írok ide valamit hátha É_M . Cartársak is rá kapnak . Ma unalomból meg lehet ,hogy már rá is fért meg ejtetem egy kis ínnyektor takarítást . Most teszt alatt áll ,majd kiderül ,hogy mienlett . :D

Én megnéztem az olajszintet ennyi :)

Cserélnem kell szelepdekni tömítést, mert elkezdte engedni az olajat.

Link to comment
Megosztás:

V-ki azt mondta,hogy valami után gyártottban létezik gumi majd meg érdeklődöm .

Na utána néztem .http://www.unixauto.hu/Unix_CikkekLista_Form.aspx?cTipAzon=P1797&cMegnNr=3770 Bocsi csak így tudok linkelni .

De ez x es motorhoz való, tiéd meg c-s és lapos parafa kell hozzá, ez amit linkeltél keskeny gumi, aminek van egy pereme, ami a műanyag szelepdeklis motorhoz kell, mert abban van egy nút neki. Az az nekem kell olyan.

Én Vágnék olajálló gumiból hozzá, annyira nem vészes a formája.

Link to comment
Megosztás:

De ez x es motorhoz való, tiéd meg c-s és lapos parafa kell hozzá, ez amit linkeltél keskeny gumi, aminek van egy pereme, ami a műanyag szelepdeklis motorhoz kell, mert abban van egy nút neki. Az az nekem kell olyan.

Én Vágnék olajálló gumiból hozzá, annyira nem vészes a formája.

Lehet , hogy igazad lesz de azt mondta a cimbi, hogy utána néz a töminek . :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Lenne egy eladó generátorom. Delco Remy típusú, működőképes c20xe mociról de jó a az 1.6-os , 1.8-as, 2.0-s astrákra, vectrákra is. + c20xe mocis calibra kasztni és motor alkatrészek (még egyben van, papírokkal. egyben 160000 ft) , + egy pár vectra elsőlámpa(síküveges) , hátsó lámpák, computer (2.0i 115le), hátsó szárny a gyári csavaros( világos kék), meg egy két apróság ár alatt. hívj és megegyezünk 20/540-30-13

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy eladó generátorom. Delco Remy típusú, működőképes c20xe mociról de jó a az 1.6-os , 1.8-as, 2.0-s astrákra, vectrákra is. + c20xe mocis calibra kasztni és motor alkatrészek (még egyben van, papírokkal. egyben 160000 ft) , + egy pár vectra elsőlámpa(síküveges) , hátsó lámpák, computer (2.0i 115le), hátsó szárny a gyári csavaros( világos kék), meg egy két apróság ár alatt. hívj és megegyezünk 20/540-30-13

van adok veszek topic B)

Link to comment
Megosztás:

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.