Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

úgy legyen,látod ha most lettél volna ,akkor te lettél volna az egydi H astrás:D

csak nem tuningolni akarod a gépet?

Szándékomban áll.

Csak jó lenne ha valaki segítene hogy tudnám felrakni a dobot a kocsira... mert nem akarom vágni a lököst, és nem biztos hogy rámegy az amit az f astrára vettem 3 hónapja. Most meg vettem a h-t egy hónapja és erre jobb lenne feltenni. Bár az f astra is megvan... de már ezé a jövő :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szándékomban áll.

Csak jó lenne ha valaki segítene hogy tudnám felrakni a dobot a kocsira... mert nem akarom vágni a lököst, és nem biztos hogy rámegy az amit az f astrára vettem 3 hónapja. Most meg vettem a h-t egy hónapja és erre jobb lenne feltenni. Bár az f astra is megvan... de már ezé a jövő :lol:

tudnék neked ajánlani 1 kimondottam jó lakatost,aki sztem pikk-pakk felnyomá a dobot!

persze ne hidd ,h kókány módon,tényleg profi a srác!!!

ha érdekel PÜ-be elküdöm!

Link to comment
Megosztás:

Hátsó ajtó kárpitot nem tudod hogy lehet leszedni? mert az ablakemelővel nem bírok, manuális

Azt 4 db csavar tartja, meg a "bolhák". De előtte az ablakemelő tekerőkarját kell levenni. Azt úgy tudod, hogy egy vékony, de kemény drótot meghajlítasz. és a karral ellentétes oldalról felé kihúzud a tengelyről a omega alakú rugót. Látni nem nagyon fogod, mégha benyomod kicsit a kárpitot, akkor sem. Inkább érzésre kell csinálni. Van aki kis csavarhúzóval kitolja a kar felől.

Bocs azt hittem f-ről van szó. A h-ban is vhogy így műxik, csak nem biztos a csavarok mennyisége.

Link to comment
Megosztás:

Azt 4 db csavar tartja, meg a "bolhák". De előtte az ablakemelő tekerőkarját kell levenni. Azt úgy tudod, hogy egy vékony, de kemény drótot meghajlítasz. és a karral ellentétes oldalról felé kihúzud a tengelyről a omega alakú rugót. Látni nem nagyon fogod, mégha benyomod kicsit a kárpitot, akkor sem. Inkább érzésre kell csinálni. Van aki kis csavarhúzóval kitolja a kar felől.

Bocs azt hittem f-ről van szó. A h-ban is vhogy így műxik, csak nem biztos a csavarok mennyisége.

ebbe csak 2 csavar van, plusz a "bolhák" de majd estére megnézem így, remélem lejön :lol:

Link to comment
Megosztás:

ok ha tudok valakit szólok a dobra

mi lesz a kárpittal?

pedig naonn egybe van agéped :lol:

Igen, a kocsi így van egyben ahogy van, de mivel erősítőt akarok bele tenni, és a gyári fejen nincs rca, így a hátsó ajtókban levő hangszókat leválasztom és azt viszem tovább hátra az erősítő High bemenetére, így megúszom hogy szétszedjem a kocsit... valamint elméletileg tápot meg kaphat hátulról a kocsi, elméletileg kell 12V-oltnak lennie a csomagtartóba. Remélem sikerült valamit összehozni. Ha tudsz korrekt erősítőt mélyládába akkor szólj.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

óóó hello

ugyláom már leszünk ugy 3man... nem tul sok

bocsi hogy kicsit.. kicsit nagyon elmaradtam, de egyálalán nem jártama fórumra...

ki hol lakik jelenleg ?

én Bekecsen ez Szrencs mellett van...Miskolctol ugy 35kmre.

de tényleg hol vannak a többiek?

be fogok irni az F fórumra, hogy dugják be ide is az orrukat..mondjuk most írok is :lol:

Link to comment
Megosztás:

óóó hello

ugyláom már leszünk ugy 3man... nem tul sok

bocsi hogy kicsit.. kicsit nagyon elmaradtam, de egyálalán nem jártama fórumra...

ki hol lakik jelenleg ?

én Bekecsen ez Szrencs mellett van...Miskolctol ugy 35kmre.

de tényleg hol vannak a többiek?

be fogok irni az F fórumra, hogy dugják be ide is az orrukat..mondjuk most írok is :lol:

Üdv!

mi balassagyarmat,illetve ez a közeli nagyváros...

én nógrádkövesdi vagyok,Miskolc tőlünk elég messze van...

kár ,h a környékbeliek nem járnak erre...

Link to comment
Megosztás:

Jajaja, sajna kevesen vannak erre.

Látok már valaki astra H-án sport dobot? nem tudom hogy megvágjam a lököst vagy ne... nem bírtam elpasszolni még a másikra vásárolt dobot :S Itt fog újjan elrozsdásodni a végén :S

Más: ma voltam Felsőpetény - Ősagárd rallyn... nagyon kemény volt... a bömös beszállt a parkoló kocsik közé, pont felvettem a jelenetet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jajaja, sajna kevesen vannak erre.

Látok már valaki astra H-án sport dobot? nem tudom hogy megvágjam a lököst vagy ne... nem bírtam elpasszolni még a másikra vásárolt dobot :S Itt fog újjan elrozsdásodni a végén :S

Más: ma voltam Felsőpetény - Ősagárd rallyn... nagyon kemény volt... a bömös beszállt a parkoló kocsik közé, pont felvettem a jelenetet :lol:

helló!

akkpr kérnénk a fotókópiákat :D :lol: ..

tedd fel esetleg a duenre,én jártam ott sikrrel már..

én sajni későn végeztem a melóval és már csak az ucssó fél órára értem volna ki :lol:

Link to comment
Megosztás:

helló!

akkpr kérnénk a fotókópiákat :lol: :lol: ..

tedd fel esetleg a duenre,én jártam ott sikrrel már..

én sajni későn végeztem a melóval és már csak az ucssó fél órára értem volna ki :lol:

Most mondta a kollégám hogy lesz jövő hónapban is rally nőtincsen vagy hol, 15.-ke körül, csak akkorra már van valami programom, csak nem emlékszem mi, de majd megkérdem az asszonyt, talán petényben malacot vágunk, de az sz*pás akkor :S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.