Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na újra itt...

Autó fényezés nógrádban? hmmm... tudok de az inkább picit odébb, de állítólag a srác nagyon profi, meg a felszereltsége is... ez pedig azt hiszem vámosmikola, de kérésre több infót tudok szerezni.

Meg szügyben van egy testvérpár, egyik karosszériás a másik autófényező, ők is nagyon profin dolgoznak, havernak már csinálták párszor az astráját! :blush:

Van valaki aki jártas amúgy autóhifi építésében?

Link to comment
Megosztás:

Petty. Ha leszel valamikor akkor dobj már rám valami üzit hogy felfigyeljek, asszem felteszem a kipufogót a verdára... méregettem és arra jutottam hogy nem kell nagyot vágni a lökösre. Tudja a bánat, kellene mégegyszer beszélni a sráccal, de a TE haverod! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Na újra itt...

Autó fényezés nógrádban? hmmm... tudok de az inkább picit odébb, de állítólag a srác nagyon profi, meg a felszereltsége is... ez pedig azt hiszem vámosmikola, de kérésre több infót tudok szerezni.

Meg szügyben van egy testvérpár, egyik karosszériás a másik autófényező, ők is nagyon profin dolgoznak, havernak már csinálták párszor az astráját! :blush:

Van valaki aki jártas amúgy autóhifi építésében?

pár dolgot talán tudok segíteni, de

nézz el ide

van pár hifis dolog...

Link to comment
Megosztás:

Oki, bár én inkább arra lennék kiváncsi hogy mennyire sz*p*s a munka a kocsi kábelezésével. Fázós természet vagyok, azt nem nagyon akarok oda fagyni a kocsihoz, bár ez meg erősíti bennem a tudatot hogy a garázsba is csinálhatnék valami fűtést. :blush:

én csak meleg helyen javasolnám, mivel a műanyag kárpitelemeket fel kell szedni, és az még melegben is hajlamos repedni, törni

első tanács meg is volt :lol:

mit mennyire akarsz bekábelezni?

készülj fel, hogy fulra szét kell szedni a küszöbök környékét :)

Link to comment
Megosztás:

Oki, bár én inkább arra lennék kiváncsi hogy mennyire sz*p*s a munka a kocsi kábelezésével. Fázós természet vagyok, azt nem nagyon akarok oda fagyni a kocsihoz, bár ez meg erősíti bennem a tudatot hogy a garázsba is csinálhatnék valami fűtést. :blush:

Garázsba fázni... :lol: nekem még az sincs :D Sztem ne ilyenkor akarj kötögetni legalábbis hátra ládát meg erősítőt...mert azt végighúzni küszöbnél(én úgy csináltam) nem olyan hogy bent ülsz kocsiba szóval zimankós... De ha mégis neki állsz öltözz fel rendesen azt hagyszójjon :)

Link to comment
Megosztás:

én csak meleg helyen javasolnám, mivel a műanyag kárpitelemeket fel kell szedni, és az még melegben is hajlamos repedni, törni

első tanács meg is volt :blush:

mit mennyire akarsz bekábelezni?

készülj fel, hogy fulra szét kell szedni a küszöbök környékét :lol:

Pontosan ahogy mondja:)

Link to comment
Megosztás:

Pontosan ahogy mondja:)

mivel túlvagyok már a sajátomon tudom, hogy mit kell :lol:

de tavasszal szétszedem az egészet... és újrarakom, mert egy két dolgot meg akarok változtatni... na meg a gyári rádióköteg is felejtős, elegem van az állandó kikapcsolásból ha indítok, meg az a gyári tápkábel :blush:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.