Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

szia itt

annyi baj legyen :P

motor?? km? tervek??

az adatlapodat kicsit töltsd már ki légyszíves ;)

140ezer km van benne. 2003ban hozták be M.o-ra. azóta elvileg 1 tulaja volt. Nem tudom eszi e az olajat (opel betegség), de majd olajcsere után kiderül. most per pill annyi van benne mint volt.

Tervek: elsősorban gumi (repedezettek, egyik puklis), majd a kötelező dolgok, olaj, szűrők, szíjak stb. Aztán szeretnénk rá vmi szép felnit, szemöldököt,szárnyat. dee csak finoman. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

jaja kb

és megvan már milyen olaj megy bele??

és te most srácc vagy fiú vagy? ;)

kszandra, ez mintha női név lenne ;)

de nem tuti

sőt sose tudni.

Hello!

Lány vok!!! ;) :P -_-

Olaj: annyi bizti hogy 10w40 (írtak hozzá 5w40, 10w40et is mindenki mástmondd, hogy melyik jó hozzá) de a márkát még nem tudjuk. van 1 oldal ahonnan a másik autónkba is rendelünk, jóval olcsóbb mint boltban.

Tökéletesnek nem tökéletes de majd alakul. lassikán.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Lány vok!!! ;) ;) :P

Olaj: annyi bizti hogy 10w40 (írtak hozzá 5w40, 10w40et is mindenki mástmondd, hogy melyik jó hozzá) de a márkát még nem tudjuk. van 1 oldal ahonnan a másik autónkba is rendelünk, jóval olcsóbb mint boltban.

Tökéletesnek nem tökéletes de majd alakul. lassikán.

10W40 kell abba (X16XEL) a kis olajpusztítóba (húúúúúú de finom voltam ;) ). Novy cartárstól pedig beszerezheted a belevaló Metabond Speed-et is.

Link to comment
Megosztás:

10W40 kell abba (X16XEL) a kis olajpusztítóba (húúúúúú de finom voltam ;) ). Novy cartárstól pedig beszerezheted a belevaló Metabond Speed-et is.

Nagyon visszafogtad magad. Minden rendben, uram? ;) Szerintem Castrol Magnatec 10W40 is nyugodtan mehet bele, bár drágább, mint a metabond.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Lány vok!!! :P -_- :D

Szia! Üdv a klubban! :D

Végre kerül már több hölgy-tag is..mert ugyebár nem sokról hallottam idáig.. ;)

Esetleg magadról többet ITT írhatsz, ahogyan a többiek is tették.. ;)

És esetleg ide is benézhetsz, szoktak lenni találkozók is ahol jobban tájékozódhatsz mástól az autód dolgai felől, valamint lehet jókat kajálni, piálni, beszélgetni és a többi földi jó.. :P ;)

Link to comment
Megosztás:

most az astra-ba mi is castrolt raktunk.

pesten vettem literjét 1700huf-ért

amúgy fórum jórésze 3 olajat használ: castrol; metabond; gyári opel.

hogy pörög a fórum. ;)

el se hiszem

egy leányzó, és mindenki itt van ;)

bezzeg ezelőtt hiába írkáltam senki se írt, tisztelet annak az egy két írogató cartársnak ;)

na de ahogy Doki mondaná: majdelmúlik

Link to comment
Megosztás:

Szia! Üdv a klubban! :P

Végre kerül már több hölgy-tag is..mert ugyebár nem sokról hallottam idáig.. ;)

Esetleg magadról többet ITT írhatsz, ahogyan a többiek is tették.. ;)

És esetleg ide is benézhetsz, szoktak lenni találkozók is ahol jobban tájékozódhatsz mástól az autód dolgai felől, valamint lehet jókat kajálni, piálni, beszélgetni és a többi földi jó.. -_- ;)

Az első link nem jóó. Ezt írja:

Fórum üzenet.

Hiba történt. Ha nem vagy biztos abban, hogyan kell használni ezt a szolgáltatást, illetve ismeretlen a hiba oka, tekintsd meg a súgót e funkcióval kapcsolatban.

A hiba a következő:

Sajnáljuk, a link, mely erre az oldalra vezetett hibás lehetett.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.