Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Weblap: ötletek, vélemények!


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 184
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nah, a hétvégén piszkáltam a Joomla-t.

Eredmények:

- Lehet (érdemes) regisztrálni.

- Új menü Szolgáltatások néven (ötleteket várok a menü nevére). Ide 3 pont került be, Vendégkönyv (reg nélkül is elérhető), Hírlevél és Feliratkozás hírlevélre. E kettő reg-hez kötött (modul szinten, szal nem tudok mit kezdeni vele, még).

- Kivettem a Legfrissebbek menüt, mert sem a frissítések, sem az új menüpontok nem jelentek meg benne. Helyette a főoldalon a Frissítések téma lesz (van). Ezt kézzel írom, rögtön, ahogy változtattam valamit.

Rövidtávú tervek:

- Naptár funkció felélesztése (eddig szívás, de megoldom).

- Hírlevél funkció magyarosítása.

Hosszútávú tervek:

- FAQ (GyIK) elindítása (a regelés és a hírlevélre regelés miatt asszem lesz haszna + magunkról is írhatunk benne).

A fontosabb módosításokról, tali időpontokról (később, ha igénylitek, akkor névnapról, szülinapról) hírlevél fog menni. Az alapító tagokat kézzel felvittem (nekik van meg a mail címe). Adorjant, mint tesztalany megcsinálta a kézzel regelést (Köszi Tomi!), megy. Többiek, lehet bátran feliratkozni.

Ennyi. Légyszi nézelődjetek az oldalon, próbálgassátok. A hibákat mentsétek el a FAQ-hoz és küldjétek el nekem!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
...

Mackó, pl Pályanapos beszámoló... :lol:

értettem. :D

a naptárra meg annyit, hogy azt nem lehetne külön oldalra illeszteni, és csak egy link lenne rá "Naptár" felirattal, mint a fórumon?

Persze a dátum, idő, névnap stb.-t jelezze valahol.

ui: nekem szülinapom bent van itt a profilban, névnap meg június 27, telefonszámom meg tudod Tomi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

értettem. :lol:

a naptárra meg annyit, hogy azt nem lehetne külön oldalra illeszteni, és csak egy link lenne rá "Naptár" felirattal, mint a fórumon?

Persze a dátum, idő, névnap stb.-t jelezze valahol.

ui: nekem szülinapom bent van itt a profilban, névnap meg június 27, telefonszámom meg tudod Tomi! :lol:

De lehet. Esetleg szedjem le az egész jobb menüt?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
A Hemi-féle és az anno saját általam kreált taglistából gyúrtam egy újat. A Hemi féle listában többen vannak, mint a mi taglistánkban. Ez miért van?

Ez a MOTE tagnyilvántartó rendszerének Debrecent választó tagjainak és érdeklődőinek listája. Vannak köztük olyanok akik befizeték a tagdíját, de nem aktívak pl itt vagy a találkozókon. Érdemes megkeresni őket, ha kell csapat építési szándék miatt is.

Viszont szeretném, ha ki lenne rendesen töltve, ellenőrizve a tagok által.... Minek dolgozunk ezzel, ha nincs használva? Kérnék mindenkit, ha változik valamelyik adata, módosítsa! A tagnyilvántartás fontos, és mivel ON-LINE könnyen javítható.

Köszi a segítséget előre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A MOTE-s tagnyilvántartó 10.18 óta elérhető a debreceni weblapon is bejelentkezés után(!) (Lásd frissítések) a Szolgáltatások menüpontból.

Mint ahogy az Hemi is kérte, frissítsétek az adatokat (képeket is rakjatok fel)! Az általam kreált tagnyilvántartó is ennek az adatait használja (a képre kattintva a tagnyilvántartó adatlapja jön elő, a névre kattintva a debreceni weblapon lévő bemutatkozás), így nekem is kevesebb munkám van (ha valami készen van, akkor minek még 1x megírni? Köszi Hemi! :lol: )!

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Tomi, csak úgy érdeklődnék, hogy a másik irományom mikor kerül fel? Ja, és panaszkodnék egyet. A "Milyen típusú autód van?" kérdésre az 'M' betűnél csak ezt találtam: "Más típusú Opel". ;) Nem kell ám javítani, csak marhulok. :blink:

Báz, azt elfelejtettem. :unsure: Mihamarabb pótolom!

Reméltem is, hisz te is tudod, hogy mennyi Opel típus létezik! Elég volt kitalálni, hogy miket rakjak bele... Meg ez még most csak próba, hogy mennyire foglalkoznak a látogatók az oldalra kitett tartalommal.

Link to comment
Megosztás:

Újra átolvastam a régió alakításról szóló cikket (Sörös úr írása), nem semmi. Szerintem ilyen oklevelet (alapító okiratot) minden kis MOTE klubnak készíteni kell!!!!

Nagyon irigykedem, kicsit felidézte számomra a régi idők (MOTE átvétele) időket.

Link to comment
Megosztás:

Báz, azt elfelejtettem. :unsure: Mihamarabb pótolom!

Reméltem is, hisz te is tudod, hogy mennyi Opel típus létezik! Elég volt kitalálni, hogy miket rakjak bele... Meg ez még most csak próba, hogy mennyire foglalkoznak a látogatók az oldalra kitett tartalommal.

Tomi,akkor kellenek képek,amikről a múltkor beszéltünk?

Nagyon sok van,küldj valami irányadót légyszi,hogy mégis mi érdekel,vagy mi kellhet,nálam rendszerezve van külön mappában...

Link to comment
Megosztás:

Újra átolvastam a régió alakításról szóló cikket (Sörös úr írása), nem semmi. Szerintem ilyen oklevelet (alapító okiratot) minden kis MOTE klubnak készíteni kell!!!!

Nagyon irigykedem, kicsit felidézte számomra a régi idők (MOTE átvétele) időket.

:unsure: És miylen titokban készültünk rá :blink: ugye Sanyi?Tomi?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Tomi!

a hírlevél küldés nem működik? vagy ezek a változások nem említésre méltóík? Ezzel tesztelni lehetne a a rendszert is. ;)

Ezt én inkább debreceni hírlevélnek szántam, főként olyanoknak, akik regelnek az oldalon, de még nem klubtagok. A MOTE-s híreket mi megkapjuk a fórumon.

Tomi,akkor kellenek képek,amikről a múltkor beszéltünk?

Nagyon sok van,küldj valami irányadót légyszi,hogy mégis mi érdekel,vagy mi kellhet,nálam rendszerezve van külön mappában...

Az összes kép becsomiz és az FTP-re felcopy-z. :lol: Thx!.

:unsure: És miylen titokban készültünk rá :blink: ugye Sanyi?Tomi?

Jaja! ;) Sanyi volt a szerkesztő, nyuszi a manager, én a készíttető, haverom a nyomdász, Adél a szállító. ;) És tényleg kutya hideg volt. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.