Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Weblap: ötletek, vélemények!


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 184
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Kérdés adott!

Weblaphoz ötletek és vélemények kellenek!

Milyen legyen? Mik legyenek rajta?

Ezúton kérek meg minden kedves tagot is arra, hogy ha tud, mielőbb készítsen leírást is, hogy amint készül valami, fel lehessen tenni.

THX! :)

Nagyon örülök az új müködő régióhoz. A WEBLAPHOZ a ötletem.

Kell egy HTML-ben vagy/is PHP -ban jártas tag a régióból.

A Titán Computer Kft biztosít tárhelyet, persze nem végtelen mennyiségben. Illetve egy http://debrecen.opelklub.hu webcímet.

Viszont a weblapot nektek kell elkészíteni és karban tartani. Sajnos, nekem nincs rá időm. Rendesen túl vállaltam magam így is.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon örülök az új müködő régióhoz. A WEBLAPHOZ a ötletem.

Kell egy HTML-ben vagy/is PHP -ban jártas tag a régióból.

A Titán Computer Kft biztosít tárhelyet, persze nem végtelen mennyiségben. Illetve egy http://debrecen.opelklub.hu webcímet.

Viszont a weblapot nektek kell elkészíteni és karban tartani. Sajnos, nekem nincs rá időm. Rendesen túl vállaltam magam így is.

Előre is köszi, már ez is nagy segítség nekünk. :)

A szervezés már folyamatban van, volt, csakhát néhány szekciótárs kissé türelmetlen....

Link to comment
Megosztás:

Ezen a weblapon mit akarunk megjeleníteni?

Esetleg magunkat? :) Viccet félretéve: szerintem először magáról a régióról egy kisebb áttekintés, magáról Debrecenről talán egy picit hosszabb. Aztán alakulás sztorija, alapítótagok rövid bemutatása, ki mért, stb. Általában hol szoktunk találkozni, elérési módok, autók bemutatása (mi Nyuszival már ollózhatunk a Mi autónk rovatból :D), miért érdemes hozzánk csatlakozni, miért jó a klubbélet, és hasonló "toborzó" érdekességek. A lényeg, hogy aki csak érdeklődő, az lássa, hogy jó kis banda ez. Persze nem ömlesztve, mint ahogy itt leírtam, hanem férfinemiszervául oldalakra szedve. Szerintem. Aztán ha valaki másképp gondolja, az írja ide ötletét.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg magunkat? :) Viccet félretéve: szerintem először magáról a régióról egy kisebb áttekintés, magáról Debrecenről talán egy picit hosszabb. Aztán alakulás sztorija, alapítótagok rövid bemutatása, ki mért, stb. Általában hol szoktunk találkozni, elérési módok, autók bemutatása (mi Nyuszival már ollózhatunk a Mi autónk rovatból :D), miért érdemes hozzánk csatlakozni, miért jó a klubbélet, és hasonló "toborzó" érdekességek. A lényeg, hogy aki csak érdeklődő, az lássa, hogy jó kis banda ez. Persze nem ömlesztve, mint ahogy itt leírtam, hanem férfinemiszervául oldalakra szedve. Szerintem. Aztán ha valaki másképp gondolja, az írja ide ötletét.

Hé, te mán megint kezded? ugyanezt írtam a chatbe!

Link to comment
Megosztás:

Ha szépen küldtök nekem normális anyagot, nem pár infot, rakok fel infot.

Wordben leírás, a képek külön, m,ax 640x480 ban.

Az anyag készül, csak kicsit lassan. A kezdőoldalt már irogattam, várom a tagok bemutatkozóját.

Igyekszem mindent összegyűjteni, hogy ne egy-egy apró dolog menjen neked, ésa mikor van már némi hasnálható akkor küldöm :)

Link to comment
Megosztás:

Az anyag készül, csak kicsit lassan. A kezdőoldalt már irogattam, várom a tagok bemutatkozóját.

Igyekszem mindent összegyűjteni, hogy ne egy-egy apró dolog menjen neked, ésa mikor van már némi hasnálható akkor küldöm ;)

Ok :) Tényleg ne nyulfarknyi anyagot rakjunk ki :D Én bőven ráérek szinte időm, semmi...

Link to comment
Megosztás:

No tegnap említette mackósajt ezt a webws dolgot, úgyhogy én is összekapom magam és firkálok egy normális wordös bemutatkozót, kép az meg van, a szekció alakulásról az irományt azt meg szvsz közösen, vagy egy emberke (pl. Nyuszi :) ) megírná/nk, és körbeadnánk hogy mindenki szemrevételezhesse a tagok közül, mielőtt feltöltésre kerül...szerintem...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Persze mehetnek a talik is :) szerintem a Régióban lévő országos rendezvényeket is fel lehetne tenni, ha valakinek kedve támad erre kószálni, tudja mit érdemes megnézni, és majd ha lesz időm a helyi nevezetességeket is csokorba foglalom ;)

délután átküldöm Debrecen éves programját ;)

Link to comment
Megosztás:

Cikkekben számíthatsz rám. Mondd, melyikről írjak, még frissek az emlékek. Meg ha bármi iromány kell, csak szólj. Csak mondd a terjedelmet is, mert hajlamos vagyok a szószátyárságra. ;)

Szerintem a megalakulásunk óta történt dolgokról kellene írni. A terjedelem mindegy, max cenzúrázok néhány részt. ;)

Persze mehetnek a talik is :) szerintem a Régióban lévő országos rendezvényeket is fel lehetne tenni, ha valakinek kedve támad erre kószálni, tudja mit érdemes megnézni, és majd ha lesz időm a helyi nevezetességeket is csokorba foglalom :D

délután átküldöm Debrecen éves programját ;)

Akkor régiótársak, programokat gyűjteni és küldeni nekem szorgalmasan!

Link to comment
Megosztás:

Akkor ennek gyorsan utánna olvasok, hogy mi is történt azóta. Jan. 7 óta találkoztunk egyszer megbeszélni a honlapot. Mackó megtörte, kikalapálta, és a cseréjén gondolkodik az Astrának. Hobin volt egy fék generál, JAG-on front kalapálás és ledesítés, Corsika második autón gondolkodik. Szervezve pedig csak a Kecskemét volt, ahol szépen összefutottunk. Vagy a megalakulást a fórum beindulásától számítjuk? Mert az jóval bővebb anyag. Ja, és két érdeklődőnk is van a fórumon: Vascona és Zo-lee, tehát alakul a banda.

Link to comment
Megosztás:

A képtárnak még csak alternatív linkje van. Ha meglesz a domain bejegyzés (már csak 1-2 nap), akkor a dbregio.hu lesz a mi webcímünk, a képtár meg a keptar.dbregio.hu címen lesz elérhető (www-vel és anélkül is elérhető). Amíg nem működik rendesen, addig nem akarom sehova belinkelni.

Addig viszont itt érhető el. Ez már a végleges képtár, csak még alternatív eléréssel. Regeljetek (mackó már megtette), aztán beraklak titeket egy belső csoportba és akkor a privát képtárat is látni fogjátok. A feltöltés funkció is működik. Mivel mindenki feltölthet, ezért egy adminnak validálni kell a képeket és csak azután lesznek láthatóak. Ha sokat kell feltölteni, akkor küldjétek az admin@dbregio.hu e-mail címre és én majd ftp-n feltöltöm.

Link to comment
Megosztás:

Tagok:

1. Nyuszifül

2. Ember2

3. I_S

4. Mackosajt

5. Szabot

6. Benzingőz

7. S.S.

8. Vascona

9. Corsika

A felsorolt tagok közöl mackó, nyuszi és Sanyi küldött bemutatkozást, amit fel is raktam a weblapunkra. A többiektől is várok hasonló irományokat képekkel illusztrálva. Az msn címemre nyugodtan jöhet. Kellene még a taglistához, hogy ki milyen Opelt használ, lakhely, szül. dátum és egy e-mail cím. Ezekből mindenki annyit ad meg, amennyit publikusnak tart. Ezek mellett küldhettek mindenféle cikkeket (autó, javítás, lakhely nevezetességei, stb) illetve a lakhelyeteken megrendezésre kerülő nagyobb rendezvények időpontjait (ki tudja, esetleg szervezünk oda egy talit). Mindenki keresse elő az újságíró-vénáját és küldjetek jó sok irományt, hogy legyen mivel gazdagítani a weblapunkat!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.