Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

1 órával ezelőtt, betegkutya írta:

Nem talalom azt a linket, segitenel?

Nem baj, ha irok email cimet elkuldened az elerhetoseget? Megkerdezem van-e neki.

Koszi!

Anno mikor vette Handbrake, nem sokkal utána felhívtam a srácot, már nem volt egy db se mind elvitték. Szerintem a Denso székesfehérvári gyárának polcáról esett le. Jól járt vele, akinek sikerült venni, és hogy eloszlassak minden tévhitet, volt belőle - elég régen, lassan 3 éve - ajándék áron, és eredeti.

Módosítva : Kombitomi
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Kombitomi írta:

Anno mikor vette Handbrake, nem sokkal utána felhívtam a srácot, már nem volt egy db se mind elvitték. Szerintem a Denso székesfehérvári gyárának polcáról esett le. Jól járt vele, akinek sikerült venni, és hogy eloszlassak minden tévhitet, volt belőle - elég régen, lassan 3 éve - ajándék áron, és eredeti.

Tehat azert beszelek en hulyeseget, mert valaki, egyszer, valakitol vett lopott adagolot, ezaltal orgazda lett. Gratulalok az okfejteshez. En nem lopott holmirol beszelek, hanem hivatalos helyrol megvasarolhato alkatreszrol.

Módosítva : betegkutya
Link to comment
Megosztás:

11 perce, betegkutya írta:

Tehat azert beszelek en hulyeseget, mert valaki, egyszer, valakitol vett lopott adagolot, ezaltal orgazda lett. Gratulalok az okfejteshez. En nem lopott holmirol beszelek, hanem hivatalos helyrol megvasarolhato alkatreszrol.

Úgy látom ki akarod húzni a gyufát mindenkinél, én nem állítottam, hogy lopták volna, az hogy "szerintem" leesett a polcról (dolgozói kedvezmény, polcon ragadt alkatrész stb.) több más dologra is lehet gondolni. Hivatalosan, számlával jó árakon próbálkozzál Veszprémben Nagy Péternél beszerezni Denso alkatrészeket.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

49 perce, Kombitomi írta:

Úgy látom ki akarod húzni a gyufát mindenkinél, én nem állítottam, hogy lopták volna, az hogy "szerintem" leesett a polcról (dolgozói kedvezmény, polcon ragadt alkatrész stb.) több más dologra is lehet gondolni. Hivatalosan, számlával jó árakon próbálkozzál Veszprémben Nagy Péternél beszerezni Denso alkatrészeket.

Jo, nezzuk reszleteiben:

 

En: Uj adagolot akarsz venni? Menj be az elso opel szervizbe es meghozzak 1 millio korul van az ara. , Egyebkent: HU096500-6020, GM 98103029

Ti:  de én vettem új adagolót kb. 2,5 éve 0-KM értsd jól kocsiban sem voltat 60 ezer magyar forintért,

Az általad beírt cikkszámot kigúglizva rögtön az első találat 400€-ért adja..

Érdekes ember lehetsz, beszúrod 2500 euro az adagoló, erre valaki bebizonyítja neked, hogy 400-ért is van, 

Kolléga fentebb küldte a linket.

Anno mikor vette Handbrake, nem sokkal utána felhívtam a srácot, már nem volt egy db se mind elvitték. Szerintem a Denso székesfehérvári gyárának polcáról esett le. 

gy látom ki akarod húzni a gyufát mindenkinél, én nem állítottam, hogy lopták volna, az hogy "szerintem" leesett a polcról (dolgozói kedvezmény, polcon ragadt alkatrész stb.) több más dologra is lehet gondolni.

-------------

Tehat hol lehet venni uj adagolot 60 ezerert most? Sehol. Hol lehet venni uj adagolot 400 euroert? Kerem meg mindig a linket. Megveszem annyiert is, csak az elotoltesszabalyzo 40 rugo, a mennyisegszabalyzoja 80 korul van, akkor a tobbi ingyenben lenne. Koszi!

Módosítva : betegkutya
Link to comment
Megosztás:

40 perce, betegkutya írta:

Jo, nezzuk reszleteiben:

 

En: Uj adagolot akarsz venni? Menj be az elso opel szervizbe es meghozzak 1 millio korul van az ara. , Egyebkent: HU096500-6020, GM 98103029

Ti:  de én vettem új adagolót kb. 2,5 éve 0-KM értsd jól kocsiban sem voltat 60 ezer magyar forintért,

Az általad beírt cikkszámot kigúglizva rögtön az első találat 400€-ért adja..

Érdekes ember lehetsz, beszúrod 2500 euro az adagoló, erre valaki bebizonyítja neked, hogy 400-ért is van, 

Kolléga fentebb küldte a linket.

Anno mikor vette Handbrake, nem sokkal utána felhívtam a srácot, már nem volt egy db se mind elvitték. Szerintem a Denso székesfehérvári gyárának polcáról esett le. 

gy látom ki akarod húzni a gyufát mindenkinél, én nem állítottam, hogy lopták volna, az hogy "szerintem" leesett a polcról (dolgozói kedvezmény, polcon ragadt alkatrész stb.) több más dologra is lehet gondolni.

-------------

Tehat hol lehet venni uj adagolot 60 ezerert most? Sehol. Hol lehet venni uj adagolot 400 euroert? Kerem meg mindig a linket. Megveszem annyiert is, csak az elotoltesszabalyzo 40 rugo, a mennyisegszabalyzoja 80 korul van, akkor a tobbi ingyenben lenne. Koszi!

Te egy beteg ember vagy. Ott veszel ahol akarsz. Letöröm a szarvadat, számlával, garanciával 340 euróért, ráadásul az ország közepén: http://www.csergoe.hu/akciok/izelito-akcios-termekeinkbol/260-gyari-uj-bontasbol-szarmazo-adagolo-y17dt-l-motorokhoz

U.i.: Szerintem ennyi kötekedés után nem érdemled meg, de lásd milyen emberekkel van dolgod.

Módosítva : Kombitomi
  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Kombitomi írta:

Te egy beteg ember vagy. Ott veszel ahol akarsz. Letöröm a szarvadat, számlával, garanciával 340 euróért, ráadásul az ország közepén: http://www.csergoe.hu/akciok/izelito-akcios-termekeinkbol/260-gyari-uj-bontasbol-szarmazo-adagolo-y17dt-l-motorokhoz

U.i.: Szerintem ennyi kötekedés után nem érdemled meg, de lásd milyen emberekkel van dolgod.

Semmi kotekedes nem volt ebben. Ez az elso ertelmes hozzaszolasod adagolo ugyben ami informaciot is tartalmaz. Holnap felhivom oket. Koszi a linket!

 

Ez a ceg valami csoda lehet http://www.csergoe.hu/akciok/izelito-akcios-termekeinkbol/270-gyari-uj-bontasbol-szarmazo-szelepfedel-melletti-vezerloegyseg-y17dt-l-motorokhoz, 300 ezer az uj vezerlo szamlasan....50 ezres egr szelep 16-ert. Kivancsi leszek ebbol mi a valosag.

Módosítva : pistike8202
Link to comment
Megosztás:

16 perce, DarthVödör írta:

Szigorúan tiltott
1. Ne Spammelj – ne hirdess oldalakat a fórumokban
2. Ne Flamelj – ne írj rágalmazó, sértegető, durva, utálatos, rasszista, szexuális, bosszantó vagy obszcén szavakat tartalmazó üzeneteket
3. Ne Crosspostingolj – a témád mindig csak egy (1) fórumba illeszkedjen. Ne nyisd meg a témád több hasonló fórumban.
4. Semmi Illegális – ne írj linkeket ahol illegális szoftverek találhatók.
5. A fentiek megszegése az üzeneted eltávolítását, az azonosítód és IP címed azonnali bannolását vonja maga után korlátlan időre.
6. Tilos engedély nélkül autós és számítástechnikai termékeket, szolgáltatást nagy mennyiségben -kereskedelmi céllal -reklámozni!
lefordítva, csak magánszemély, és csak kis mennyiségben hirdethet a fórumban.
7. "Többszörös regisztráció" vagy " Több felhasználói fiók használata". 
 

Kombitominak  meg lehet?

 

En nem tudtam errol a napi 5 hozzaszolasos dologrol, csak nem ertettem miert nem tudok irni.

 

 

Módosítva : pistike8202
Link to comment
Megosztás:

2 órája, DarthVödör írta:
24 perce, Janó32 írta:
24 perce, Janó32 írta:

Szerintem a szabályzatot ki kellene egészíteni egy 8. ponttal: A szabályok betartatása az arra kijelölt moderátor feladata, nincs szükség önjelölt rendtevőkre. 

Ez nem pártolja a szabályokat be nem tartókat, ellenben helyén kezeli a dolgokat. 

 

 

 

 

4 órája, betegkutya írta:

Jo, nezzuk reszleteiben:

 

En: Uj adagolot akarsz venni? Menj be az elso opel szervizbe es meghozzak 1 millio korul van az ara. , Egyebkent: HU096500-6020, GM 98103029

Ti:  de én vettem új adagolót kb. 2,5 éve 0-KM értsd jól kocsiban sem voltat 60 ezer magyar forintért,

Az általad beírt cikkszámot kigúglizva rögtön az első találat 400€-ért adja..

Érdekes ember lehetsz, beszúrod 2500 euro az adagoló, erre valaki bebizonyítja neked, hogy 400-ért is van, 

Kolléga fentebb küldte a linket.

Anno mikor vette Handbrake, nem sokkal utána felhívtam a srácot, már nem volt egy db se mind elvitték. Szerintem a Denso székesfehérvári gyárának polcáról esett le. 

gy látom ki akarod húzni a gyufát mindenkinél, én nem állítottam, hogy lopták volna, az hogy "szerintem" leesett a polcról (dolgozói kedvezmény, polcon ragadt alkatrész stb.) több más dologra is lehet gondolni.

-------------

Tehat hol lehet venni uj adagolot 60 ezerert most? Sehol. Hol lehet venni uj adagolot 400 euroert? Kerem meg mindig a linket. Megveszem annyiert is, csak az elotoltesszabalyzo 40 rugo, a mennyisegszabalyzoja 80 korul van, akkor a tobbi ingyenben lenne. Koszi!

Hidd el, hogy lehet, de ha már tudomásomra jut se fogom megosztani, főleg nem veled. Szerintem fuss el a NNI-hez azt indíts nyomozást mindenki ellen, de akkor magadat is jelentsd már fel, mert gondolom min. 2 torrent oldalon fenn vagy, az is illegális, nemde?

Itt az emberek eszmecserét és tapasztalatot osztanak meg, várnak el. Nem a te gyerekes hőbörgésedet, arcosodásodat. Savanyú a szőlő, vennél te is olcsón jó dolgokat, mert másnak összejött, mégis az a hülye? Nem sajnáltam rá az időt megtúrtam a netet és rátaláltam. Előtted a lehetőség! Ilyen hozzáállással ne várj többet, szerintem se tőlem, se a márkatársaktól.

Köszi!

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!
Levegőszűrő csere előtt állok (Y17DT). Néztem 3 MANN típust: C30130 (sima); C30130/1(fém erősítésű) C30130/2 (2 rétegű). Ebből utolsón gondolkodom (2 réteg maitt), de ez leírás szerint csak H Astránál hozza az 1,7-esCDTI-t (az enyém meg csak sima DTi). Valaki használ ilyen levegőszűrőt? Vagy milyen 2 rétegűt ajánlotok?
Valamint vízpumpára is várnék egy ajánlást (DOLZ A142-ről hallottam rosszakat); FEBI/SKF vagy Kovácséktól valamit...
Köszi!

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Handbrake írta:

 

Hidd el, hogy lehet, de ha már tudomásomra jut se fogom megosztani, főleg nem veled. Szerintem fuss el a NNI-hez azt indíts nyomozást mindenki ellen, de akkor magadat is jelentsd már fel, mert gondolom min. 2 torrent oldalon fenn vagy, az is illegális, nemde?

Itt az emberek eszmecserét és tapasztalatot osztanak meg, várnak el. Nem a te gyerekes hőbörgésedet, arcosodásodat. Savanyú a szőlő, vennél te is olcsón jó dolgokat, mert másnak összejött, mégis az a hülye? Nem sajnáltam rá az időt megtúrtam a netet és rátaláltam. Előtted a lehetőség! Ilyen hozzáállással ne várj többet, szerintem se tőlem, se a márkatársaktól.

Köszi!

 

Itt egyedul te hisztizel es hoborogsz, arcaskodsz, a tobbiek normalisan forumoznak es beszelgetnek. A torrent oldal hogy jon ide nem tudom, sosem voltam ilyesmiken es nem is leszek. Ha igazsagot akarsz szolgaltatni menj el polgarornek es szord ki a putrikbol a ciganyokat.

Módosítva : pistike8202
Link to comment
Megosztás:

31 perce, kutymorg írta:

Sziasztok!
Levegőszűrő csere előtt állok (Y17DT). Néztem 3 MANN típust: C30130 (sima); C30130/1(fém erősítésű) C30130/2 (2 rétegű). Ebből utolsón gondolkodom (2 réteg maitt), de ez leírás szerint csak H Astránál hozza az 1,7-esCDTI-t (az enyém meg csak sima DTi). Valaki használ ilyen levegőszűrőt? Vagy milyen 2 rétegűt ajánlotok?
Valamint vízpumpára is várnék egy ajánlást (DOLZ A142-ről hallottam rosszakat); FEBI/SKF vagy Kovácséktól valamit...
Köszi!

Szia!

DTI astrahoz ketfele mann szuro fele meg, C30130 es C30130/1.

Módosítva : pistike8202
Link to comment
Megosztás:

Oké, legyen rend most már végre! A kötekedő hozzászólásokat be lehet fejezni, ez a fórum alapvetően egymás segítéséről szól, nem arról hogy ahol tudunk, belekötünk a másikba. Remélem akit illet az tanult ebből, és elgondolkodik a dolgon az alatt a két nap alatt amíg meg lett vonva a hozzászólási joga. Köszönöm a türelmet.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

7 perce, tgabika76 írta:

Oké, legyen rend most már végre! A kötekedő hozzászólásokat be lehet fejezni, ez a fórum alapvetően egymás segítéséről szól, nem arról hogy ahol tudunk, belekötünk a másikba. Remélem akit illet az tanult ebből, és elgondolkodik a dolgon az alatt a két nap alatt amíg meg lett vonva a hozzászólási joga. Köszönöm a türelmet.

nagyon igazad van.

Link to comment
Megosztás:

9 órája, commodore írta:

Ez a vízpumpa kérédés érdekes. Kicsit kotyogott a pumpám, ezért úgy dönöttem kicserélem. Itt a környékemen mindenki a Dolz-ot ajánlotta, mert jó. Én vettem is, beletettem, 2000km és semmi baja. 

Csak tapasztalatként osztottam meg a dolgot.

Doltz volt nekem is, első pár száz km után nekem is folyt, ki is cseréltem azt hiszem SKF-re azzal megy azóta is. Majd most lesz cserélbe 240 ezernél.

Érdekes volt, hogy a kiszerelt Doltz és az SKF-et kézbe véve más más volt a lapát kialakítása is. Hmmm....

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Handbrake írta:

Doltz volt nekem is, első pár száz km után nekem is folyt, ki is cseréltem azt hiszem SKF-re azzal megy azóta is. Majd most lesz cserélbe 240 ezernél.

Érdekes volt, hogy a kiszerelt Doltz és az SKF-et kézbe véve más más volt a lapát kialakítása is. Hmmm....

Igen, a Dolz-al vigyázni!!

Ugyanitt kicsitfolyós párszáz km-t futott Dolz vízpumpa eladó ! :-) 

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 06. at 13:29, Kombitomi írta:

Te egy beteg ember vagy. Ott veszel ahol akarsz. Letöröm a szarvadat, számlával, garanciával 340 euróért, ráadásul az ország közepén: http://www.csergoe.hu/akciok/izelito-akcios-termekeinkbol/260-gyari-uj-bontasbol-szarmazo-adagolo-y17dt-l-motorokhoz

U.i.: Szerintem ennyi kötekedés után nem érdemled meg, de lásd milyen emberekkel van dolgod.

nincs ilyen adagolo naluk, nagy humbug az egesz, az araik meg magasabbak mint mashol.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.