Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

 

Megkérném a felhasználókat térjenek vissza normális kommunikációs csatornákra. Szeretnék szépen kérni, minden felhasználót tartsa be a szabályokat. Én kifejezetten kérem, ne ezzel csináljatok munkát nekünk. Ami ennél is fontosabb tiszteljük meg ezzel a többi fórumozót.-->    Általános felhasználok (nem klubtag) maximális hozzászólási lehetőségek számát 5db / 24 óra hozzászólásban korlátoztuk  --> Többszörös reget kerüljétek. Igazatok nem lesz, nyerni nem fog senki, csak olvashatatlan lesz a topik......

Ajánlotteszközt: Moderáld magad - avagy segíts a moderátoroknak

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 07. at 11:31, oggy írta:

Igen, a Dolz-al vigyázni!!

Ugyanitt kicsitfolyós párszáz km-t futott Dolz vízpumpa eladó ! :-) 

Most jut eszembe! Vízpumpacserélők!! Ha leveszed a vízpumpát, mögötte a motortömbbe a vízjárat bal oldalába volt egy hengeres csésze alakú barna műanyag valami, ami el volt törve nekem, így nem tettem vissza. Tudja valaki mire való?

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 04. at 11:28 AM, marton.csaba2 said:

T Big Nose!

"... Számtalan komoly olaj van még piacon, ami hasonló - vagy akár jobb - paraméterekkel rendelkezik, csak éppen nem fért bele, vagy nem akart beleférni a GM mutyiba. ... Soroljam? ..."
Igen.
Érdekelne, hogy a ExxonMobil, BP, Shell, Total, Eni, Kuvait Petroleum, Ashland Inc.-en kívül milyen komoly (jelentős piaci részesedéssel rendelkező) cég létezik?

Elnézést, kissé eltűntem. Eltemetett a meló.

 

Csaba. Úgy látom, kissé elbeszéltünk egymás mellett.

Én nem komoly olajkitermelő- és finomító cégekről írtam, hanem komoly motorolajokról, mint termékről.

 

Mint pl. az STP, Ardeca, Amsoil, Wynn's, Bizol, Super Tech, Mighty, Exol.

Vagy akár az Eneos, hogy a többi japán olajról ne is beszéljek (van 4-5 minőségi fajta).

S most nem gagyi olajokat soroltam fel.

 

S hogy a végére mégis kapj egy kis kedvedre való infót is.

A Chevron-Texaco az Államok harmadik, a világ negyedik legnagyobb olajipari vállalata.

S hogy itt is mondjak egy japcsit, ne feledkezzünk meg a JX NIPPON csoportról. ;)

 

BIG

Link to comment
Megosztás:

19 órája, commodore írta:

Most jut eszembe! Vízpumpacserélők!! Ha leveszed a vízpumpát, mögötte a motortömbbe a vízjárat bal oldalába volt egy hengeres csésze alakú barna műanyag valami, ami el volt törve nekem, így nem tettem vissza. Tudja valaki mire való?

Az kis műanyag vmi nekem is kimozdult a helyéről, visszatettem, talán olyan vízterelő lehet, nem tudom, hogy van-e jelentősége.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom felszítani az olajos témakört, de Y17DT- be a GM-LL-B-025-nek megfelelő 5W40-es olaj is jó lehet?

Szerk..Kérdésem tárgytalan,közben megtaláltam a választ az Olajinfón, az az olaj ami ezt a szabványt tudja teljesen jó gépbe, a Dexos2 minősítés a részecskeszűrő miatt kell, ezek az olajok alacsonyabb hamutartalmúak.., Dpf meg hálisten nálunk nem játszik :-) 

Módosítva : oggy
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy elég furcsa hibára keresem a megoldást, eddig ereménytelenül.

Y20DTH motor, kizárólag hidegen nagyobb gázadás utáni gázelvételkor még jobban elkezd húzni. Egészen addig, ameddig le nem szállok teljesen a pedálról. Op-Commal sikerült rögzítenem élő adatokat, a turbónyomás ilyenkor látszólag ok nélkül hirtelen elindul felfelé. A vákuum csöveket és vákuum szelepeket ellenőriztem, a vákuumpumpát szétszedtem és kitakarítottam, így már nem köpköd olajat a vákuum rendszerbe, de a hiba megmaradt. Mit kellene ellenőriznem, kicserélnem?

Köszönöm előre is az ötleteket!

Módosítva : Krajcso
Link to comment
Megosztás:

T Big Nose!

"... STP, Ardeca, Amsoil, Wynn's, Bizol, Super Tech, Mighty, Exol   "
-STP két (2) motorolajat forgalmaz, három (3) viszkozitási osztályban. Melyek nem hogy GM, hanem semmilyen gyártóművi elfogadással nem rendelkeznek.
Piaci részesedése a kerekítési küszöb alatt van.

-Ardeca GM dexos2 jóváhagyással rendelkező motorolaja Ardeca Synth DX 5W-30.

-Amsoil GM dexos2 jóváhagyással rendelkező motorolaja Amsoil European Car formula 5W-30.

-Wynn's márkanév alatt nem forgalmaznak motorolajat, sem amerikában, sem európában.

-Bizol GM dexos2 jóváhagyással rendelkező motorolaja Bizol Allround 5W-30.

-Super Tech márkanéven az amerikai Wal-Mart Stores áruházlánc forgalmaz öt (5) féle motorolajat. Ezt komolynak nevezni barokkos túlzás.

-Mighty egy amerikai autóalkatrész forgalmazó cég. Saját márkanéven forgalmazott öt (5) féle motorolajuk közül egy rendelkezik GM dexos1 jóváhagyással.

-Exol GM dexos2 jóváhagyással rendelkező motorolaja Exol Optima Lsx 5W-40.

"... Eneos ..."
A márka GM dexos2 elfogadással rendelkező motorolajai:
Eneos Premium Hyper 5W-30.

"... Chevron-Texaco ..."
A márka GM dexos2 elfogadással rendelkező motorolajai:
Havoline Ultra S 5W-30,Havoline Ultra S 5W-40.

"... JX-Nippon ..."
Termékeit Mo-on Eneos márkanéven forgalmazzák.

Összefoglalva:
-A motorolaj gyártással foglalkozó cégek mindegyikének van GM elfogadással rendelkező terméke.
-A motorolaj forgalmazók termékeit komolynak nevezni a témában alulinformáltságot jelez.
-A motorolaj gyártók jelentős többsége - a te szavaiddal élve - benne van a GM mutyiban.
 

 

T oggy!

"... Y17DT- be a GM-LL-B-025-nek megfelelő 5W40-es olaj is jó lehet ..."
Ha találsz még a piacon ilyet, és öt (5) évnél nem régebben gyártották, és azóta szakszerűen tárolták, akkor igen.

"... olajok alacsonyabb hamutartalmúak ..."
A motorolajokban nincs hamu.
Ha ezt olvastad valahol, butaságot olvastál.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, marton.csaba2 írta:

Szia marton.csaba2.

"  "... Y17DT- be a GM-LL-B-025-nek megfelelő 5W40-es olaj is jó lehet ..."
Ha találsz még a piacon ilyet, és öt (5) évnél nem régebben gyártották, és azóta szakszerűen tárolták, akkor igen.   "

Pld.: Mobil Super 3000 X1 5W-40  (és van belőle bőven....(  ACEA A3/B3 A3/B4 - API SM/SL/SJ/CF - Peugeot / Citroën B71 2296 - BMW Longlife Oil 01 - Renault RN 0710, RN 0700 - VW 502.00 / 505.00 - Opel GM-LL-B-025 - MB 229.3 )    de elég régi téma ez itt már.

Üdv.

 

Idéz

 

 

Módosítva : melyon
Link to comment
Megosztás:

2 órája, marton.csaba2 írta:

 

T oggy!

"... Y17DT- be a GM-LL-B-025-nek megfelelő 5W40-es olaj is jó lehet ..."
Ha találsz még a piacon ilyet, és öt (5) évnél nem régebben gyártották, és azóta szakszerűen tárolták, akkor igen.

"... olajok alacsonyabb hamutartalmúak ..."
A motorolajokban nincs hamu.
Ha ezt olvastad valahol, butaságot olvastál.

T marton.csaba2!

"isa por, s hamu vala" .., ezt a hamu dolgot sok olajnál olvastam, lehet badarság..

Ilyen olajat vettem:http://www.bardiauto.hu/webshop/olajok-adalekok/meretoil_motorolaj/-ALC%2005-5

Link to comment
Megosztás:

32 perce, Giri187 írta:

Mi lenne ha átfáradnának az urak az olaj topikba?Sír a szátok, hogy a friss reges fórumozók sokadjára kérdeznek valamit ami már korábban meg lett válaszolva.Akkor ezt az olaj témát nem unjátok még?

 

Nem mentegetőzésből írom, de direkt írtam ide olajos kérdésem, mert itt sok a hasonló tulaj, az olajos topikba meg lehet senki nem reagált volna, és ha azt a témát lerágott csontnak tekinted, akkor ne olvasd el...

PEACE

Link to comment
Megosztás:

8 órája, marton.csaba2 írta:

"... Y17DT- be a GM-LL-B-025-nek megfelelő 5W40-es olaj is jó lehet ..."
Ha találsz még a piacon ilyet, és öt (5) évnél nem régebben gyártották, és azóta szakszerűen tárolták, akkor igen.

"... olajok alacsonyabb hamutartalmúak ..."
A motorolajokban nincs hamu.
Ha ezt olvastad valahol, butaságot olvastál.

Castrol magnatec 5w 40 C3-at hasznalok bele.

A motorolajok hamutartalmat az SAPS besorolas jelzi. Mid SAPS low SAPS...

 

Módosítva : betegkutya
Link to comment
Megosztás:

4 perce, Janó32 írta:

:hiya:  Én meg még mindig nem kaptam a szakértőnktől választ arra, hogy milyen műszaki meghibásodáshoz vezet ha a szelepfedél alól szökik némi kenőanyag...     Lehet hogy az is egy rossz topic-ban volt megkérdezve??? :omg:

Azon kívül hogy olajban úszik a hengerfej és a környéke, amíg van benne elég olaj semmilyenhez....:)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 óra, oggy írta:

Az Y17DTI-nek mennyi a vezérlés csere periódusa? Elvileg most 50e van benne, de ez csak sejtés, egy halovány felirat a vez. burkolaton. A szíj "szép", de ugye az a biztos ha le van cserélve. 

10 év vagy 150EKm, amelyik hamarabb bekövetkezik. Én anno egy Gates szettet cseréltem le 100EKm és 6 év után, hibátlan volt minden.

Link to comment
Megosztás:

34 perce, Kombitomi írta:

10 év vagy 150EKm, amelyik hamarabb bekövetkezik. Én anno egy Gates szettet cseréltem le 100EKm és 6 év után, hibátlan volt minden.

Köszi!

Azt hittem kevesebb km a cserep. de azért most megnyugvás képpen lecserélem. Skf szettet vettem.

Link to comment
Megosztás:

17 órája, zotya975 írta:

Azon kívül hogy olajban úszik a hengerfej és a környéke, amíg van benne elég olaj semmilyenhez....:)

Ezzel én is pontosan így vagyok, csakhogy ezen véleményemre marton.csaba2 fórumtársunk azt mondta hogy "...butaság...". Visszakérdeztem, várok türelemmel, hátha... 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

10 órája, biro laci írta:

Sziasztok opel Astra g1.7(y17td) lassan fogy a hűtővíz, kb 500 km 1-2dl , szerelők 5 perc alatt átnézték nem találtak szivárgást,az olaj nem fogy, hűtővíz nem melegszik túl,  mi lehet a probléma? illetve tudtok Debrecen közelébe egy jó szervizt?

A generátor mögötti csőcsonkot nézzétek meg! Ott szokott folyni, de lehet elpárolog, vagy kezdődő folyás. azért nem látszik.Nekem kb. fél évig folydogált onnét egyre jobban, aztán nemrég megcsináltam.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

11 hours ago, oggy said:

A generátor mögötti csőcsonkot nézzétek meg! Ott szokott folyni, de lehet elpárolog, vagy kezdődő folyás. azért nem látszik.Nekem kb. fél évig folydogált onnét egyre jobban, aztán nemrég megcsináltam.

Köszi, ott nem igen nézték vagyis 5 perc allatt nem tudom mit néztek meg, azt mondták valószínűleg hengerfejes lesz, de nem szedetném szét a motort, mert ezen kivül semmi más baja nincs, olaj nem fogy, vizben sincs olaj, semmilyen mas hengerfejre utaló jelet nem találtak. 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, biro laci írta:

Köszi, ott nem igen nézték vagyis 5 perc allatt nem tudom mit néztek meg, azt mondták valószínűleg hengerfejes lesz, de nem szedetném szét a motort, mert ezen kivül semmi más baja nincs, olaj nem fogy, vizben sincs olaj, semmilyen mas hengerfejre utaló jelet nem találtak. 

Még a porlasztócsúcs védőcső "O" gyűrűje keményedhet ki, az is beengedheti az égéstérbe a hűtőfolyadékot. Itt hengerfej levétele nélkül megcsinálják:

http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Y17DT_Opel_Astra_G___Corsa_C__Combo_B_PorlasztO_TartO_GumigyUrU_Csere_45107025.htm?first=1

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

47 perce, Kombitomi írta:

Még a porlasztócsúcs védőcső "O" gyűrűje keményedhet ki, az is beengedheti az égéstérbe a hűtőfolyadékot. Itt hengerfej levétele nélkül megcsinálják:

http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Y17DT_Opel_Astra_G___Corsa_C__Combo_B_PorlasztO_TartO_GumigyUrU_Csere_45107025.htm?first=1

szia és ha az utastérben érzel fagyállószagot az minek lehet a jele 2 éve cserélték ki a tömitögyürüket .a szönyeg száraz.

Módosítva : astra
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.