Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

olyan 60.000 ft ért javitják garival, de tudni kell, hogy az elektronikák azért mennek tönkre, mert van egy nyomásszabályzó szelep ami elkezd sok áramot felvenni, és kicsapja a computert.

azt is kellene cserélni. ez a szelep szintén olyan 60.000 ft.

nagyonnagy szopás cserélni...

viszont ha a szelepet nem cseréled akkor tönkremehet újra az elektronika, és a computer felujitó nem vállal garit csak ha szeleppel együtt cseréled.

Szia!

A nyomásszabályozó szelep alatt a mennyiség állító szelepet érted amit 130-150 v feszültséggel kapcsolgat az EDU?

Ha cserélitek ezt a szelepet akkor le kell venni a szívócsövet mindenképp? Ahogy nézegettem, nagyon útba van neki.

Üdv: András

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A nyomásszabályozó szelep alatt a mennyiség állító szelepet érted amit 130-150 v feszültséggel kapcsolgat az EDU?

Ha cserélitek ezt a szelepet akkor le kell venni a szívócsövet mindenképp? Ahogy nézegettem, nagyon útba van neki.

Üdv: András

nem kell levenni, van oda szerszám.

asszem 3 szelep van ott, és abból a második ha jólemlékszem.

és hogy mennyi áramot vesz fel azt nemtudom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Minden előjel nélkül elkezdett a motorvisszajelző rendszertelen időközönként világítani. 1.7DTL kombi Astrám van.

Világít, majd pár perc múlva megszűnik, aztán, van, hogy újra kezdi 1-2perc múlva, de van, hogy nem csinálja órákig. Semmi érzékelhető problémát nem vettem észre az autón egyébként. Kell aggódnom, vagy csak a szokásos Opeles elektronikai hülyeség?

Link to comment
Megosztás:

Ez egy orbitális szívás és szívatás! Nem volt szép az opeltől sem, főleg a magyaroktól, hogy állítólag már küldtek ki szerelőt , de most mégsem?! Most miért nem küldtek szerencsétlennek egy szerelőt ki, mert nem magyarországi volt az opelje? JESSZUSMÁR!

Link to comment
Megosztás:

nem tudom miért de olyat tesz a drágám hogy kitaposom a gázpedált nem akar menni aztán gondol egyet ugy 2500-f. meglodul 5. emelkedöre huz mint állat . mi lehet a gond ???????? y 17dti.a drága fehér caraván .

SENKI NEM TUD VALAMI ÉRDEMLEGES VÁLASZT A GONDOMRA ??????????????????????????

Link to comment
Megosztás:

SENKI NEM TUD VALAMI ÉRDEMLEGES VÁLASZT A GONDOMRA ??????????????????????????

Szia!

Diagnosztika gépre volt már kötve? Ki kellene olvasni a hiba tárolókat és menet közben nézni az élő adat listát, hátha kiderül úgy valami.

Próbáld meg, hogy lehúzod a légtömeg mérő csatiját és úgy mész vele. ekkor a hiba lámpa égni fog. Ha nem bírsz vele akkor keress meg pü-ben.

Üdv: András

Link to comment
Megosztás:

SENKI NEM TUD VALAMI ÉRDEMLEGES VÁLASZT A GONDOMRA ??????????????????????????

Sza

Nekem az volt a gond hogy a turbó vezerlő cső volt kiszakadva(vákumcső), illetve a vezerlőszelepeket letisztitották.Azóta folymatasan és szepen gyorsul 1800 fordulattol és nem rángat. Proba cseresznye.

Link to comment
Megosztás:

Sza

Nekem az volt a gond hogy a turbó vezerlő cső volt kiszakadva(vákumcső), illetve a vezerlőszelepeket letisztitották.Azóta folymatasan és szepen gyorsul 1800 fordulattol és nem rángat. Proba cseresznye.

köszi a választ átnézetem a müszert és referálok.

Link to comment
Megosztás:

Szia .. hat jo kerdes Az aljat bontottak meg es ott piszkalt valamit a szerelo...

Szoval .. szerintem a turboba bemeno csovet kovesd vegig...

köszi megprobálom de ma rátettem egy másik légtömegméröt és egész megváltozott a dolog de majd holnap kiprobálom az uj nulláson mert ott jol ki lehet huzatni habár már láttam rajta 3 lábut az egyik felüljáron majd referálok.

Link to comment
Megosztás:

köszi megprobálom de ma rátettem egy másik légtömegméröt és egész megváltozott a dolog de majd holnap kiprobálom az uj nulláson mert ott jol ki lehet huzatni habár már láttam rajta 3 lábut az egyik felüljáron majd referálok.

hát megtörtént a nagy diagnosztika EGY NAGY SEMMI............. gondoltam 1 elövettem a tavaly lecserélt LTM.-öt és mivel én azt 3x befujtam féktisztito spray-val betettem a másik helyére s láss csodát mint akit popon durr. megy a müszer mint a golyó de azt nem értem akkor miért cser. le tavaly ha most jó.

Link to comment
Megosztás:

hát megtörtént a nagy diagnosztika EGY NAGY SEMMI............. gondoltam 1 elövettem a tavaly lecserélt LTM.-öt és mivel én azt 3x befujtam féktisztito spray-val betettem a másik helyére s láss csodát mint akit popon durr. megy a müszer mint a golyó de azt nem értem akkor miért cser. le tavaly ha most jó.

Szia!

Nem tudom, hogy milyen diagnosztika az ahol egy légtömeg mérő hiba nem derül ki, ha az autó a vizsgálat alatt produkálja a tüneteket. Én az élőadat listában szoktam figyelni a beszívott levegő mennyiség változását menet közben. A légtömeg mérő másik mért komponense a beszívott levegő hőmérséklet, ez is ellenőrizhető.

Én a másik nagy német márka teherautójánál találtam rossz légtömegmérőt, hibakódot nem tárolt, viszont erőtlen volt a motor. Az élőadatban nagyon szépen lehetett látni a hiba okát.

Tudom néhány helyen abból áll a diagnosztika, hogy kiolvasák a hibatárolót és ha nincs tárolt hiba akkor minden rendben szerintük és lehet is fizetni a vizsgálatért, több ilyen esettel találkoztam már.

Ki lehet próbálni úgy is, hogy lehúzod a csatlakozót, ilyenkor egy középértéket állít be az ECU.

Üdv: András

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nem tudom, hogy milyen diagnosztika az ahol egy légtömeg mérő hiba nem derül ki, ha az autó a vizsgálat alatt produkálja a tüneteket. Én az élőadat listában szoktam figyelni a beszívott levegő mennyiség változását menet közben. A légtömeg mérő másik mért komponense a beszívott levegő hőmérséklet, ez is ellenőrizhető.

Én a másik nagy német márka teherautójánál találtam rossz légtömegmérőt, hibakódot nem tárolt, viszont erőtlen volt a motor. Az élőadatban nagyon szépen lehetett látni a hiba okát.

Tudom néhány helyen abból áll a diagnosztika, hogy kiolvasák a hibatárolót és ha nincs tárolt hiba akkor minden rendben szerintük és lehet is fizetni a vizsgálatért, több ilyen esettel találkoztam már.

Ki lehet próbálni úgy is, hogy lehúzod a csatlakozót, ilyenkor egy középértéket állít be az ECU.

Üdv: András

szia. nálam is erötlen volt a müszer a tech -2 vel vizsgálták és azt mondták hogy gyenge a motor erre én azt mondtam hogy nem uj de akkor 25oo ford. miért indul meg mint a golyo , a válasz egy vállránditás volt csak azt nem értem hogy miért mert nem vagyok az a fajta aki minden szarsággal szerelöhöz viszi az autot tehát még nem unhattak meg. most a másik LTM.el ugy megy mint a DOXA erö is van benne igy még akkor sem ment mikor megvettem 2oo7 májusában ..........mire jo a féktisztito?????????????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.