Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

A lavina nem azért indult mert igazad van (nem vagyok kompetens ezt megítélni, nem értek hozzá), hanem a "pont leszarom" magatartásod miatt...

nekem a hozzáálásommal nincs baj..........

mivel te nem ismersz igy nem is tudhatod mi az én hozzáállásom

és ismét igazam van lavina mivel olajjal keveritek a személyes dolgaitokat

az hogy leszarom nem hozzáállás kérdése.....

egyszerüen nem érdekel az olaj

te meg más hogy vetted le :huh:

Link to comment
Megosztás:

nekem a hozzáálásommal nincs baj..........

mivel te nem ismersz igy nem is tudhatod mi az én hozzáállásom

és ismét igazam van lavina mivel olajjal keveritek a személyes dolgaitokat

az hogy leszarom nem hozzáállás kérdése.....

egyszerüen nem érdekel az olaj

te meg más hogy vetted le :huh:

Nekünk meg a hozzászólásaid miatt vannak bajaink. Mintha te lennél a gm alkatrész dealere olaj szakértője. Neked fizet a gm milliókat hogy teszteld az olajait. Vagy esetleg te vagy Hans Demant

Link to comment
Megosztás:

Ez talált ;) Mellesleg olcsó és megbízható(tapasztalatból mondom) :lol:

kösssssszzzzzzzz

nem ismer de kötözködniiiiiii az tud :lol:

azért mert nem osztom véleményem az opel olajjal hogy jó éééé vagy sem ez egy vélemény de ezek az emberek pedig lehurognak azt kifikáznak......Magukból indulnak ki.......rájuk nem mondtam semmit........szánalmas.....mondtam hogy "lavina" :lol:

Link to comment
Megosztás:

hali érdekelne ez a dobról tárcsára téma bővebben

valahol megtalálható pontos leírás?

alkatrészek listája esetleg ára,

munka folyamat és egyéb.

ha nem probléma

köszi

Keress rá "tárcsa projekt" néven Astra G-ben.Már leírtam egy párszor. Ha nincs meg küldj egy privit.

Egyszer valaki engem agyonlő emiatt a projekt miatt ;)

Link to comment
Megosztás:

hali érdekelne ez a dobról tárcsára téma bővebben

valahol megtalálható pontos leírás?

alkatrészek listája esetleg ára,

munka folyamat és egyéb.

ha nem probléma

köszi

A leírás valahogy így kezdődik:

" Fogj egy Opel Astra G Caravant, aztán padkát ...."

;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Na a múlt héten kész lett a kocsi. Még decemberbe belémtolattak , első lökös csere, merevítő csere, motorháztető fényezés javítás.

A lényeg nem ez igazából. Hanem mikor visszahoztam a kocsit leállításkor érdekes hangot hallat az autó a motortérből. mintha valami lemez fel lenne lazulva, vagy nem is tudom. Megpróbálom a hangot rögzíteni majd. Lehet, hogy a szervízbe nem csavaroztak vissza megfelelően?

Egyébként a nyikorgó hang egyre hangosabb, ami alapjáraton a motortérből az utastérbe szivárog.....

Caravanom van, egy érdekességet vettem észre. Ha egy kisebb úthibába hajtok a jobb hátsó kerékkel, szintúgy egy érdekes fémes hangot hallok. Mintha a rugó nem lenne hátul a helyén, vagy nem is tudom. Viszont ha kézzel megrángatom a hátulját nem hhalani semmit.... A héten megyek szerlőhöz, felemeltetem vele a kocsit, remélem nincs leszakadva semmi.....

Link to comment
Megosztás:

Na voltam a szerelőnél. felemeltük sehol semmit sem látni hátul.

Viszont, egy érdekes felfedezést tettem. Leálltáskor egy barom niagy rezonálás kisérletében áll le a motor. Meg is van a hiba. Az intercooler "lötyög". Van valakinek egy képe vagy ábrája arról, hogy van ez alul rögztve? Mert felül 2 csavar fogja a hűtőnek, de alul nem tudjuk megnézni , feleslegesen meg a lököst nem bontanánk le. Vagy ennek ez a lötyögés természetes velejárója? Mert ha nem, akkor holnap igencsak viszamegyek a szervízbe és reklamálok, hogy az IC-t nem megfelelően rakták vissza. Mondjuk érdekes mert a klíma hűtőt is dörzsöli kicsit, meg a hűtőt is.

THX!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elég rég jártam erre, köszönhetően, hogy nem volt problémám a kicsike autómmal!! :lol:

Viszont megosztanék veletek egy hibalehetőséget, amit én első körben nem hittem el, hogy megtörténhet... kb 120 000Ft ba került.. ;)

A minap Pestről Szegedre közlekedvén az autópályán bevillant az olajnyomás visszajelző lámpa. Nem gyulladt ki folyamatosan, csak halványan hol be villant hol el aludt. Gondoltam töltök utána olajat, bár nemrég ellenőriztem minden rendben volt, de azért az első pihenőbe vettem az irányt ( szerencsére !!!)

Ahogy lassítottam már felfigyeltem egy furcsa kolompoló hangra, a vezérmű felöl (nem volt szívderítő).

Kocsi hazavontatás, (autópályán csak szabályosan.. :lol: )

Szerelő aki közölte:

- lás csodát vmi rejtélyes oknál fogva az olajpumpa tengelye kiszakadt, természetesen a rajta lévő fogaskerék elszabadulva szétrombolta a környezetét. Mivel időben megálltam, motor - nál megúsztam "mindössze" Hajtókarcsapágyak cseréjével

Következmény: - Olajpumpa csere komplett "bontott a világon nincs... :lol: " az uj mindenestől 80000 Ft

- Vezérmű szíj alsó burkolat csere

- Vezérmű szíj - Olajcsere - Hajtókarcsapágyak

Érdekelne, hogy mással is történ e már hasonló, vagy csak engem tisztelt meg vele az opel?

Ja y17dt röl van szó 2002-es 85000 Km "csak nálam volt"

Link to comment
Megosztás:

Kicsit visszafelé is lehet ám olvasni....

Történt már ilyen, nálam a olajsziv. rögzítő csavar lazult ki...szerencsére alapjáraton....

Én megúsztam tárcsa+ék+csavar cserével.

Állítólag a lazulás tipus hiba....ezek szerint a tengely törése is....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.