Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
folytószelepház? injektorok? fals levegő? vészprogram/sárga pilács? soroljam még?:)

Folytószelepnél mi? injektorok jók mielőtt megvettem augusztusba akkor lettek cserélve(láttam a számlát és elég újnak néztek ki) Sárga pilács nincs, a falsot még nem néztem,de ha lehúztam a kipufogógáz visszavető elektromos csatiát sokkal jobb lett de nem az igazi.

Link to comment
Megosztás:

Folytószelepnél mi? injektorok jók mielőtt megvettem augusztusba akkor lettek cserélve(láttam a számlát és elég újnak néztek ki) Sárga pilács nincs, a falsot még nem néztem,de ha lehúztam a kipufogógáz visszavető elektromos csatiát sokkal jobb lett de nem az igazi.

Folytószelepház tisztaságát kéne nézni... lehet tele van dzsuvával.

Ha lehúztad az AGR szelepről a csatit, akkor sem világított a sárga lámpa? Mert akkor kéne...

Gyújtás ráadásnál világít egyébként?

Link to comment
Megosztás:

Folytószelepház tisztaságát kéne nézni... lehet tele van dzsuvával.

Ha lehúztad az AGR szelepről a csatit, akkor sem világított a sárga lámpa? Mert akkor kéne...

Gyújtás ráadásnál világít egyébként?

Ha ráadom a gyújtást világít addig míg be nem indítom utánna elalszik.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Bedöglött a MID kijelzőm a kocsimban (GM90464728, 5WK7446, 26 pólusú sárga csatis). Nem pixelhiba.

E-BAY-en találtam MID-et (GM90569346, 5WK7466) de 32 pólusú csati van rajta. Ha csak a csatit lecserélem, be tudnám tenni a régi helyére, vagy mindenképp kell neki az a plusz 6 láb. Egyáltalán mi megy arra?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

hello

pár számomra igen fontos kérdésem lenne felétek. ritkitottam a csomitartoban a helyet egy mélyládáwal és nöweltem az elsö ajtok sulyát egy komp. szettel. kérdésem az lenne hogy az erösitötöl az elsö ajtoig sikerült elwinni a kábelt wiszont fogalmam senincsen hogy hogy is kéne bewinni az ajtoba?? wan ott egy ien hüe csatlakozo ott kellene forrasztgatni? wagy furjak egy lukat wagy hogy... nem tom. na meg a másik nem fér be a gyári helyre a magas hogy lehetne megoldani ezt ugy hogy ne kelljen a mfalat elcsufitani holmi lukakkal. a fejegységemet is cserélném nem gyári cd wan már benne ugyhogy semmiféle tech2, hogy lehet átalakitani azt a csatit a szabwányra? mindenféleképpen széjjel kell wagdosni és összekewerni a szineket? nem lehet whogy kihuzni azokat a kis peckeket és átdugni egy másik helyre? na meg ha már irok megkérdem ezt is a hamutartom nincs kiwilágitwa hogyan lehet benne izzot cserélni wan ott egyáltalán wmi izzo? én nem láttam semmit az üritésnél. mit kell ott szétbombázni??

Link to comment
Megosztás:

Álljunk már meg egy szóra!

Új fejegységet raktál be,igaz?

A gyári kábel,ami átmegy az ajtóba az miért nem jó? :D

Amúgy az ajtónál szét tudod tekerni az átmenő csatit és ott lehet esetleg még átvinni plusz kábelt,de ha jól felszerelt a géped,akkor nem sok hely van már átfúrni a gyári ajtócsatit.

Link to comment
Megosztás:

Nem a fejegység még nem került bele mer nem oan eccerü az meg a hangulatom sem wolt meg hozzá de már naon kéne mer ami benne wan az egy kula. A gyári kábel azért nem jo mert az erösitöm hajtaná az elsö szettet szal a csomitartobol megy elöre a hszdrot

Link to comment
Megosztás:

Szia Tomi023!

Megvan még a Vectrád? :D

A gázolaj ára meg az esetleges javítások miatt kezdek letenni a dízel Astráról! Kb 2 hete benzinest keresek. 1.8-as Z18XE-t.

Úgyis tudom, hogy van nekem valami jótanácsod, amit nem akarsz előlem eltitkolni! Ez Vectrában úgy tudom egy gyakori motor!

Rumcice

biztos emlékszel, párom vezette is az autódat egyik péntek este a pizzázásnál :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.