Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Hát nem is tudom... hidegen tényleg van dizeles hangja.... de most megint mérek....igaz, ez nem lesz országutas meg tél is van... bizti kijön a 7-8. Amugy a BC 5-6 ot mutat...hátha már végre elviszem átprogramoztatni....

vagy cseréljünk az enyém mindíg 8-9 körül mutat, és valójában 6-7 :(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

pf.

4 Bosch izzítógyertya 4sec/800C fok :huh:

Nem nagyon gondolkodik, indul mint egy benzines, csak egy bibi van az akksi. Tavaj megúsztam a cseréjét

kapott akkuvit-et és így kibírta, ídén már nem biztos, hogy megúszom akksi csere nélkül.

Mert amíg garázsban ébred addig nincs baj, de ha elmegyek sielni és 3-5 napot áll majd a -15-ben lehet nem indul be...

Link to comment
Megosztás:

Ez van, hadd örüljünk mi is benyások legalább ilyenkor, ha máskor mindig le vagyunk nyomva a legalább egy liternyi plussz fogyasztás miatt. Habár akut nekem is kellett cserélni..... megadta magát már akkor, mikor megjöttek az első fagyok..... dehát egy hétéves Bosch-tól ez is szép teljesítmény volt...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Van egy 96-os 2.0 16v-s B Vectrám.

Mivel éjszaka dolgozom, ezért a városi közlekedés nem vészes (Bp)

A nagy hidegekben volt, hogy 11litert megette az autó akkor is ha úgy vezettem mint ha hímestojás lenne a gázpedál alatt. Azóta volt egy gyertya és légszűrő csere, az idő is jobb lett és mindjárt beéri 9,5lityivel is 100Km-en.

Most tervezem, hogy frissítek egy kicsit és lecserélem egy 2000-es évjáratú 2.0 DTI-re. Úgy sem duhajkodok a kocsival és nagyon nem mindegy, hogy 10literrel mászkálok vagy 6-7-el.

Link to comment
Megosztás:

Van egy 96-os 2.0 16v-s B Vectrám.

Mivel éjszaka dolgozom, ezért a városi közlekedés nem vészes (Bp)

A nagy hidegekben volt, hogy 11litert megette az autó akkor is ha úgy vezettem mint ha hímestojás lenne a gázpedál alatt. Azóta volt egy gyertya és légszűrő csere, az idő is jobb lett és mindjárt beéri 9,5lityivel is 100Km-en.

Most tervezem, hogy frissítek egy kicsit és lecserélem egy 2000-es évjáratú 2.0 DTI-re. Úgy sem duhajkodok a kocsival és nagyon nem mindegy, hogy 10literrel mászkálok vagy 6-7-el.

Hidegen szerintem a dízel is fog fogyasztani majdnem 10-et. Mert azért kell jópár km ameddig bemelegedik....

Tankoltam.... 30-százalák város.... többi munkába országút.... 8 litres fogyi :huh: hát ez nem dizeles.... de a köccség sem az. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az igen vicces lenne ha a 2.0DTi 10liter fogyasztana. Akkora hidegek már nem lesznek (-30fok meg hasonlók) :huh:

A 2.0DTi is beveri a városban a 7.5-8L gázolajat.

Ebként az én X20XEV-m is a hideg időre való tekintettel szintén beveri a 10L-t.Ha jobb idő van, beéri 8.5L-rel.

Link to comment
Megosztás:

A 2.0DTi is beveri a városban a 7.5-8L gázolajat.

Ebként az én X20XEV-m is a hideg időre való tekintettel szintén beveri a 10L-t.Ha jobb idő van, beéri 8.5L-rel.

itt vitatkoznék egy kicsit.

Nekem a DTI akkor eszik 7,5-8at ha verem neki, egyébként inkább 6.5-7L

Ha országutazon akkor lemegy 6.5 alá most hétvégén olyan 6,25L de még nem tankoltam teli ez csak sacc. De a múltkor megjártam Kecskemét-Lakitelek-Bécs-Kecskemét egy tank, Lajosmizsénél kezdett fel-fel villanni a jel. És 140-160 pálya, kályha, klíma autómatán.

A nyáron Debrecen rekord fogyi 90-110 klíma egy személy 5-5,5L Johnnyi ment elöl :huh:

de aki ilyen autót hajt annak úgy sem az számít, hogy 6,5 vagy 7,5 hanem a méret a kényelem a full extra :lol: ...szeretem...

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben az IAW-vel voltál te sügér! :lol:

Abádszalókon voltál a vekivel.

akkor meg pláne már az én memóriám sem a régi :huh:

nem emlékszem hol kivel...a minap is rámköszönt egy szöszi a malom parkolóban, azt sem tudtam kicsoda de azt sem tudtam mit mondjak a Csillának! Első szava nem az volt, hogy ki ez hanem hogy dugt@d?

érdekes...aztán beugrott :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.