Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Örülök, hogy csatlakozhattam a "KOMBIVECTRÁSOK" táborába...mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az autót, egyszerűen gyönyörű és sportos! Remélem ha a klímakompresszorom egyszer olcsón megjavul és az apró elektronikai hibáktól mentesül az autó, nem fogok többet bosszankodni vele!

Üdv mindnekinek, Krisztián

Szia !

Mesélhetnél kicsit a kocsidról :)

Képe esetleg a gépsárkányról ?

Link to comment
Megosztás:

Akkor legyen így! :)

Tegnapsegítettem egy taxisnak elemet cserélt a kulcsban és nem vitte a táviri a gépet. Elment valami szerelőhöz aki magyarázott vezérlőegységről meg mindenről de nem tudta megoldani. Én meg adtam gyujtást megnyomkorásztam és kész :) szinkronizáltam a kulcsot a kocsival.

én meg csak dekoros vagyok :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor legyen így! :)

Tegnapsegítettem egy taxisnak elemet cserélt a kulcsban és nem vitte a táviri a gépet. Elment valami szerelőhöz aki magyarázott vezérlőegységről meg mindenről de nem tudta megoldani. Én meg adtam gyujtást megnyomkorásztam és kész :) szinkronizáltam a kulcsot a kocsival.

én meg csak dekoros vagyok :(

Szia!

Érdeklődöm, hogy-hogy működik én is így jártam azt hittem, hogy rossz és a tartalékot használom.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Érdeklődöm, hogy-hogy működik én is így jártam azt hittem, hogy rossz és a tartalékot használom.

Ennyi ahogy írtam.

A rossz kulcsal ráadod a gyújtást és megnyomkodod a gombjait 2-3szor.

Rajtahagyott gyujtásnál nyomd le a vezetőajtó gombját és a távirivel nyissál rá. Ha megy akkor már ki is veheted a kulcsot és próba kintről.

ennyi

Link to comment
Megosztás:

Abban tudtok-e segíteni, hogy pótkulcsot hol érdemes csináltatni, mert a Német előző tulaj cseszik elküldeni az ígért pótkulcsot. Bp XVIII. ker környéke lenne az igazi, és ahol az immo kódot is bele tudják tenni/ kártya megvan/. Ja és lehetőleg ne Opel márkaszervizt ajánljatok, mert azt tudok én is, de aranyárban csinálják... :) Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

Abban tudtok-e segíteni, hogy pótkulcsot hol érdemes csináltatni, mert a Német előző tulaj cseszik elküldeni az ígért pótkulcsot. Bp XVIII. ker környéke lenne az igazi, és ahol az immo kódot is bele tudják tenni/ kártya megvan/. Ja és lehetőleg ne Opel márkaszervizt ajánljatok, mert azt tudok én is, de aranyárban csinálják... :) Köszi előre is!

Prábld meg a Csergőt. De szerintem nem olcsó dolog a gyári kulcsos verzió. :)

Link to comment
Megosztás:

Prábld meg a Csergőt. De szerintem nem olcsó dolog a gyári kulcsos verzió. :)

Egy Calibrás ismerősömnek (opelzsolt néven asszem ezen a fórumon is elő szokott fordulni) most küldték meg Rüsselsheimből a gyári pótkulcsot, mindössze 2500Ft és a forgalmi fénymásolata kellett hozzá.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Volna egy kérdésem... vagyis mindjárt 2..

Nézelődök riogató után, és egy "jó" ajánlatot kaptam, melyben 2 típus szerepel.

Piranha 802SA

Rhino z1m nn

Elég barátságos áruk van... ha beszereléssel kérem, akkor is 30e-ből megvannak...

Melyiket éri meg jobban? Vagy ha van valakinek jó ismerőse, aki jó áron, jól dolgozik, jó gyorsan... akkor szóljon! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Caravan 180E km, szervizkönyv, 1 tulaj. Sok a km, de ismerőstől van, és télleg megkímélt.

Nem olyan sok az! Én csak 30e-rel vagyok elmaradva... elvileg. De nincs szervízkönyvem, meg 3 évvel idősebb a gép. :huh:

Most már kezdem azt mondani, hogy rendben van... neked egyszerűbb! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.