Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest Anonymous

Recommended Posts

Helló!

A kompressziómérés nem egyértelmű, mert nekem x16xel van, a kompresszió ok, mégis eszi az olajat 0,5L/1000Km , állítólag ilyenkor a gyűrűzés a megoldás, valszeg az olajlehúzó gyűrűk vannak beégve a dzsuvától, aminek több oka is lehet.

Pali

Próbáltál már más olajat? esetleg van akinek az segített. Füstöl a gép amúgy?

Link to comment
Megosztás:

Találkoztatok már olyasvalakivel, aki tudja milyen olajat rejt az "Opel olaj"-os doboz?? Egyszer láttam valakit, aki arról beszélt valakivel, hogy az olvasta valahol, hogy állítólag egy időben az ELF szállított az Oplenek, és azt csomagolták át valahol a balkánon :)

Komolyra fordítva a szót, a formula3000 bt. igen kedvező áron adja az 5w30-as Opel gyári-nak nevezett olaját /5 L - 6300Ft./, csak ki tudja milyen a minősége. Az elismert /szakértők szerint minőségileg, az első öt olajat az EXXON gyártja, tehát Mobil1, Mobil, Esso stb./ Mobil1 5w30 pont 3x ennyibe kerül.... Vajon csak a neve miatt, vagy tényleg 3x tovább tartja meg az előírt viszkozitási értékeket?

Link to comment
Megosztás:

Találkoztatok már olyasvalakivel, aki tudja milyen olajat rejt az "Opel olaj"-os doboz?? Egyszer láttam valakit, aki arról beszélt valakivel, hogy az olvasta valahol, hogy állítólag egy időben az ELF szállított az Oplenek, és azt csomagolták át valahol a balkánon :)

Komolyra fordítva a szót, a formula3000 bt. igen kedvező áron adja az 5w30-as Opel gyári-nak nevezett olaját /5 L - 6300Ft./, csak ki tudja milyen a minősége. Az elismert /szakértők szerint minőségileg, az első öt olajat az EXXON gyártja, tehát Mobil1, Mobil, Esso stb./ Mobil1 5w30 pont 3x ennyibe kerül.... Vajon csak a neve miatt, vagy tényleg 3x tovább tartja meg az előírt viszkozitási értékeket?

Nekem ezelőtt a Vectra előtt nem volt diesel autóm, amikor megvettem a vectrat akkor ESSO-t tettem bele akkor kibírta a következő olaj cseréig aztán vettem bele Opel olajat és eszi az biztos ez volt az uccsó Opel olaj amit a vectrám látott!

Link to comment
Megosztás:

Próbáltál már más olajat? esetleg van akinek az segített. Füstöl a gép amúgy?

Próbáltam először opel, majd valvoline most mobil super 10w40 van benne, de nem eszik kevesebbet, nem tudom igazából hogy mivel kéne még kipróbálni. Most még nem akarom szétszedetni a motort

Pali

Nekem Pl. az Opel olajat eszi

Ez pontosan mennyit jelent?

Mert ugye az opel könyve szerint a 0,75 l /1000 még jó

Link to comment
Megosztás:

Próbáltam először opel, majd valvoline most mobil super 10w40 van benne, de nem eszik kevesebbet, nem tudom igazából hogy mivel kéne még kipróbálni. Most még nem akarom szétszedetni a motort

Pali

Ez pontosan mennyit jelent?

Mert ugye az opel könyve szerint a 0,75 l /1000 még jó

A 0,75 l/1000km horrorisztikusnak hangzik.... :)

Én lekopogom, de az enyém olajfogyasztása szinte egyenlő a 0-val, és fogalmam sincs, vajon milyen olaj lehet most benne, mert a szervízkönyvben az uccsó szervíznél (kb. 10000-el ezelőtt) csak annyit jegyeztek be, hogy 5w30 került bele egy kölni szervízben. Én ebből kicsivel több mint 4000-et mentem, de az olajszint valahol ugyanott van, mint mikor kint megvettem. Lassan ki akarom cserélni, de opel olajat nem merek venni bele. A Valvoline és a Mobil közt vacilálok, de jó lenne hallani egy hozzáértő véleményét...

Link to comment
Megosztás:

Mert ugye az opel könyve szerint a 0,75 l /1000 még jó

Ez hülyeség szvsz. Nekem is ugyanezt írja a Cali gépkönyve, de akkor az ugye a 10000km-es olajcsereperiódus alatt 7,5liter olajat jelentene, miközben összesen 4,5liter van a motorban. Akkor ezexerint ha cserekor porszáraz a karter, az teljesen normális?

Link to comment
Megosztás:

Ez hülyeség szvsz. Nekem is ugyanezt írja a Cali gépkönyve, de akkor az ugye a 10000km-es olajcsereperiódus alatt 7,5liter olajat jelentene, miközben összesen 4,5liter van a motorban. Akkor ezexerint ha cserekor porszáraz a karter, az teljesen normális?

Szerintem elvan az irva!ennyit egy kopott skoda 120 sem eszik meg! :)

Link to comment
Megosztás:

Ez hülyeség szvsz. Nekem is ugyanezt írja a Cali gépkönyve, de akkor az ugye a 10000km-es olajcsereperiódus alatt 7,5liter olajat jelentene, miközben összesen 4,5liter van a motorban. Akkor ezexerint ha cserekor porszáraz a karter, az teljesen normális?

szóval: a kezelési könyv azt is irja, hogy a motorolaj szintet ellenörizni kell, és ha szükséges pótolni kell az elfogyasztott mennyiséget :)

szóval nem hülyeség.

nekünk nem engedélyeztek egy Combó motorgenerálját, mert "csak" 0,6 liter/1000 km-t fogyasztott.

mert 0,7 a megengedett....

Link to comment
Megosztás:

ez amondat nekem úúúgggyyyy teccik.... :)

??

Javaslom olvasgassatok ti is több topicot, pl. ezt itt!elég sok hasznos infó van benne. :(

Igazad van! Szűklátókörűségemben eszembe sem jutott épp az F Astra topicok közt keresgélni :) A G Astrába a hasonló motorizáltság miatt bele-bele nézek, de viszont a feldobott témában az összes közül tényleg ott találni a legtöbb infót! Thnx. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Az a men mindegy, hogy múlt héten majdnem vettem egy új légtömegmérőt! Ami ugye nem is olcsó! Tegnap gondoltam egyet és kiszereltem, féktisztítóval jól kipucoltam, és tessék megjavult :huh:

Még nem kell venni másikat :lol:

Hát aki leleményes, kíváncsi vagyok meddig bírja.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
A Valvoline és a Mobil közt vacilálok, de jó lenne hallani egy hozzáértő véleményét...

Nem vagyok szakértô, de korábban Valvoline Durablend-et használtam (10W40) és azt ette a motor, 8000 utána kellett tölteni majd egy llitert.

Azután kipróbáltam a Valvoline MaxLife-ot. Abból alig zabált. 7000 környékén még max-on volt a nívópálcán.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

No akkor, hogy a helyén legyen adolog:

levettem a Hengerfejet (köszönet a szerszámokért Szabot-nak)

Szépen látszott, hogy a 2-es hengernél először csak a víztér felé, majd tovább is átégett a tömítés... oka, hogy vagy még tényleg a gyári volt, és ennyit bírt, vagy korábban megbontották, és enyhén volt meghúzva a hengerfej... a csavarok piszok könnyen megindultak. A vezérműtengelyek jobban le voltak húzva, szerintem.

Dugattyúk állnak a helyükön, mint a cövek. én őket nem bántom, eddig se volt olaj csipegetés.

Ami miatt mégis lehet kioperálom a hengerfej elkészültéig a blokkot, az az, hogy lehet a hátsó főtengely szimmeringet ki kéne cserélni, de az marha nagy melónak tűnik... és nem bizti, hogy ott jön az olaj, mert a moci a hengerfejtől lehelé olajos a váltó felőli végén... szóval nem tudom. Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

No akkor, hogy a helyén legyen adolog:

levettem a Hengerfejet (köszönet a szerszámokért Szabot-nak)

Szépen látszott, hogy a 2-es hengernél először csak a víztér felé, majd tovább is átégett a tömítés... oka, hogy vagy még tényleg a gyári volt, és ennyit bírt, vagy korábban megbontották, és enyhén volt meghúzva a hengerfej... a csavarok piszok könnyen megindultak. A vezérműtengelyek jobban le voltak húzva, szerintem.

Dugattyúk állnak a helyükön, mint a cövek. én őket nem bántom, eddig se volt olaj csipegetés.

Ami miatt mégis lehet kioperálom a hengerfej elkészültéig a blokkot, az az, hogy lehet a hátsó főtengely szimmeringet ki kéne cserélni, de az marha nagy melónak tűnik... és nem bizti, hogy ott jön az olaj, mert a moci a hengerfejtől lehelé olajos a váltó felőli végén... szóval nem tudom. Szerintetek?

Most akkor hol olajos? :unsure: Kép esetleg!

Link to comment
Megosztás:

a váltó felőli oldalon, a blokk és persze az alja is... a hengerfejtől lefelé... szóval gyanús, hogy lehet a javítás után ez is elmúlik

De ha az olajad nem fogyott, akkor honnanhát?Azért nagyon örülök, hogy a blokkhoz nem kell hozzányúlni.......

Mennyit mondtak a hengerfejgenerálra?

Link to comment
Megosztás:

a váltó felőli oldalon, a blokk és persze az alja is... a hengerfejtől lefelé... szóval gyanús, hogy lehet a javítás után ez is elmúlik

Lehet én tudom rosszul,de a váltóoldali főtengely szimmering nem ott van!

Nekem a vezérlés felöli oldalon folyik,köv vezcserénél ki is lesz cserélve.Addig kár hozzányúlni,mert inkább csak könnyedzik,le se cseppen!

Link to comment
Megosztás:

HF-re látatlanban 20-at mondtak, szerintem ölég korrekt. Tavaly az astráét 16 szeleppel és szelepvezetővel megsépkelve csinálták 56-ért...

a váltó felőli szimmering továbbra is gyanús. A másik oldal tök száraz.

no majd még meglátom... végülis ki tudja... :unsure:

Ha fullgenerál, akkor korekt az ár.A váltó felöli szimering pedig...........ha már meg van bontva a motor ilyen mérékben, sztem kicsit próbáljátok meg arréb húzni a blokkról a váltót.Kicsit még bontani kell hozzá, de legalább látszik majd a harang alatt, hogy mi is ami sunyít.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.