Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest Anonymous

Recommended Posts

Sziasztok!
Mondanátok vmit a DTI-kről?

Lett egy ilyenem...
2000-es évjárat Caravan, az órában 60000 van de szerintem valójában biztos, h 100e alatt kell lennie, mert eléggé egyben van a bicaj!

Mikre kell figyelni, mennyi az helyes átlagfogy., stb.
Előre is köszi,
tamás

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
  • 6 months later...

Nekem egy 98 as van nem sok edig a tapasztalatom ezzel. Az adagoló előfordul hogy megadja magát volt rá példa ismerősi körben , de ez általában a gagyi gázolajtól van. az enyém hidegen nehezen indul -néha, hogy mikor és mitől kiszámíthatatlan.

Az olajszintre figyelni kell mert azt eszi - az összes 2.0 DTH . Fogyasztása 5.6 ,most télen 6.1

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

A verda megvan 2004. dec 28 óta. Az autó 99-es kiadás, 101 lovas X20DTH motorral. Kellemes, nagy, masszív érzése van (omegásnak ilyet mondok, eheh) ez a dízel ezekkel az extrákkal 1,5 tonna. A motor öregurasan mozgatja ezt a tömeget, és bár 2000 fölé pörgetve mutat némi élénkséget nem ez az autó lesz a városi sárga lámpától induló gyorsulások ördöge. A hosszúra áttételezett váltóval autópályán viszont kellemes útitárs, 120-130 környékén gyakorlatilag a szélzaj és a téli gumik surrogása hallható, 160 környékén a motor is hallatja hangját mely ekkor pörög 3500-as fordulaton. A végsebessége 190 környékén alakul, kb hozza a kézikönyvében megadott értéket. A fogyasztása lájtos autópályázással hat liter környékére/alá szorítható, most városban télvíz idején munkába járással 7 liter környéke. Olajfogyasztásról nem tudok nyilatkozni(csak kb 2500 km-t mentem vele), de van egy ugyanilyen évjáratú ugyanilyen motoros Caravanja egy jó barátomnak, ő kb 1-1,5l/10000 km olajfogyasztásról számolt be nekem.

A beltér kellemes, az ajtók is plüss kárpitot kaptak, a bőrkormány jó fogású, csak kicsit nagynak találom. Az autó inkább négy mint ötszemélyes, a hátsó középső kakasülő háttámlája a lenyitható könyöklő és az ott kicsit magasabb üléspad miatt is kényelmetlen. A vezető és az anyósülés is kapott gerinctámaszt. Ez a kocsi elég jól felszerelt, a fedélzeti számítógép mellett, digitklíma, tempomat és tolatóradar szolgálja a vezető kényelmét.

A nagy tömeg és a méretes gumik miatt az autó elég jól tapad az úton, higgadt nyugalmából durva provokálással lehet csak kizökkenteni, de akkor is úgy viselkedik mint egy nagy, barátságos mafla kutya: kelletlenül megcsusszan kicsit majd szépen folytatja útját és rád néz barátságosan és értetlenül. (nyári gumi 205/55/R16 téli 185/65/R15) a leírtak a téli gumikra értendők. A közelmúltban volt szerencsém szélsőséges útviszonyok között autózni vele, ideértve havazást, hófúvást, útra letaposott és ráfagyott hó jég keveréket, ónos esőt. A motor miatt orrnehéz autónak a fara szokott megindulni, de mint mondtam eléggé gyorsan magára talál és könnyen korrigálható egy kis ellenkormányzással. A fékek nem harapósak, de jól adagolhatóak, talán egész kicsit kevésnek érzem őket egy ilyen nehéz kocsihoz (elől hűtött tárcsa, hátul szimpla tárcsa).

Kilátás jó, sokan szeretik e VectraB tükreit a szépség oltárán feláldozott praktikusságként emlegetni, de szerintem bőven megszokhatóak. Semmivel sem roszabbak a tükrei, mint a másik autómon, egy Renault Clio dci-n található tükrök.

A formavilága nekem nagyon bejön, időtállóan szépnek találom. A modellfrissített változatnál a króm hatású hűtőmaszk keret csak még jobban kiemeli a modell ékességét, a maszktól induló, motorháztetőn végigfutó és tükrökben végződő játékos vonalat. Szintén tetszetősek a frissített modellen az irányjelzővel egy egységet képező fényszórók is, melyek bordázatlan műanyagbúra alatt kaptak helyet.

A használat alig látszik a belső téren, egy-két műanyag borítást senyvedte meg a vectrák egyik tipúsbetegségének barbár javítási kísérleteit: Az ülések alatt található csatlakozók hajlamosak kontakthibára, így a légzsák rendszer világító lámpája sajna nálam is világít. A márkaszerviz "szakemberi" ennek javítási kísérletei során sajna az anyósülés oldalsó burkolatát úgy vették le, hogy az azt tartó műanyag karmok letörtek.

Dióhéjban ennyi, ha kérdésed van tedd fel nyugodtan.

Ja, vannak képek is.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok,

Van egy 2000 évjáratú x20dth vectrám. A problémám a következő: tartós 150km/h feletti autózás esetén kb. 30 perc múlva kivillan a "check" lámpa és "elszáll" a turbó. Miután leveszem a gyújtást kb. 2 másodpercig és újra beindítom az autót, mint ha mi sem történt volna minden a legnagyobb rendben. :?: A szakszervízben megnézettem a komputerrel, de nem találtak semmmit. Azt javasolták, hogy ha legközelebb előfordul, akkor az észlelt hibával mennyek be és csak akkor tudnak talán valamit mondani. Ha nem megyek 150 fölé nem jön elő a probléma.

Valaki járt már így? s ha igen mi a megoldás?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Örülök, hogy találtam egy oldalt, amelyen kérdezhetek vectrát érintő dolgokról. Nos nekem van egy 2.0 DTI 2002-es 101 LE -s. Valóban kissé lusta! :( Azonban ezt szeretném orvosolni egy esetleges chip tuninggal. Mit gondoltok erről és egyáltalán van-e értelme? Tudtok-e tippet adni, hogy hol csinálnak ilyet és megéri-e? A másik kérdés, hogy a chek lámpa minden beindításnál kigyullad de ahogy gázt adok elalszik. A szervíz kontakt hibát regisztrál. Volt-e valakinek ilyen problémája? Előre is köszönöm a tippeket! :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Sziasztok,

Van egy 2000 évjáratú x20dth vectrám. A problémám a következő: tartós 150km/h feletti autózás esetén kb. 30 perc múlva kivillan a "check" lámpa és "elszáll" a turbó. Miután leveszem a gyújtást kb. 2 másodpercig és újra beindítom az autót, mint ha mi sem történt volna minden a legnagyobb rendben. :?: A szakszervízben megnézettem a komputerrel, de nem találtak semmmit. Azt javasolták, hogy ha legközelebb előfordul, akkor az észlelt hibával mennyek be és csak akkor tudnak talán valamit mondani. Ha nem megyek 150 fölé nem jön elő a probléma.

Valaki járt már így? s ha igen mi a megoldás?

Köszi

Szia!

Küldtem pü-t a problémáddal kapcsolatban!

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy 2000 DTI tipushoz utólag, lehet e gyári fedélzeti computert beszerelni. Érdemes e ha létezik bontva vásárolni, vagy inkább újat szerezzünk be. Várom a tanácsaitokat ár, beszerelési nehézségek illetve minden más, ehhez tartozó dolog vonatkozásában.

Előre is köszönöm

Üdv

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Motorhiba üzenetet küldd az autó és elmegy a turbó!!!!2000 DTI!!!Kérlek ha van ötletetek akkor légyszi segítsetek nekem!!!!

Szia!

Neked is ajánlom azt a srácot aki már segített egy klubtársunkon és meg volt elégedve! Százhalombattán lakik, ott a műhelye.Mindene van ami Opelhez kell, komoly computerrel rendelkezik és nincs olyan hiba amit ne találna meg.Próbáld ki!!! Gulyás Márk, tel.: 06 30 242 16 76

Hívd föl, mert be kell jelentkezni!

Üdv

Gyugyó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.