Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest Anonymous

Recommended Posts

Nem kell többesszám... 1edül csinálom... mint régen a skodátladátmazdát :blink: Így csak magam szidhatom. ;)

murva hideg van, és az udvaron dógozom... ez a legnagyobb hátráltató erő.

Ezt most akkor nem kommentelem.Pont olyan "izé" vagyol, mint MI Corsások! :unsure:

Nah, remélem gyorsban helyrejön majd a gépsasod. ;)

Link to comment
Megosztás:

NOs tehát délelőtt célszerszám kereséssel bíbelődtem, mert a kölcsön kapott T55-ös fej nem fért be a HF-be.

Találtam egy ragyogó kis készletet, szép hosszú, kecses alakkal... gyorsan magamévá tettem.

Irány haza, munka indul. 11 körül kezdtem a melót, és úgy egy 1,5 órával ezelőtt beröffentettem a gépet. Picit járattam, majd olajat cseréltem... ismételten Metabond speed 10w 40, és C olajadalék ment bele...

Fagyállóba majd méretek, mert most 3 lityi koncentrátum ment bele... szóval lehet -35 megvan. :blink:

Ja, a generátor csapágyainak cseréje jótékonyan hatott a zajszintre! :unsure: Álom most a hangja a kocsinak! ;)

Link to comment
Megosztás:

NOs tehát délelőtt célszerszám kereséssel bíbelődtem, mert a kölcsön kapott T55-ös fej nem fért be a HF-be.

Találtam egy ragyogó kis készletet, szép hosszú, kecses alakkal... gyorsan magamévá tettem.

Irány haza, munka indul. 11 körül kezdtem a melót, és úgy egy 1,5 órával ezelőtt beröffentettem a gépet. Picit járattam, majd olajat cseréltem... ismételten Metabond speed 10w 40, és C olajadalék ment bele...

Fagyállóba majd méretek, mert most 3 lityi koncentrátum ment bele... szóval lehet -35 megvan. :blink:

Ja, a generátor csapágyainak cseréje jótékonyan hatott a zajszintre! :unsure: Álom most a hangja a kocsinak! ;)

Nah, akkor végre ezek jóhírek!Grat Maci, ügyes voltál!!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...

Hová lett a hűtőfolyadék?

Ma arra lettem figyelmes, hogy nagyon hamar felmelegszik a motor egészen a piros mezőbe. Az érdekes az, hogy 5 liter vizet tettem bele ma. Leellenőriztem, nem bugyborékol nem olajos, az olaj nem dúsul. Ellenben a klíma lefolyócsöve folyamatosan vizes ami érthető is ebben a 34-fokban. Folyamatosan megy.

A garázsban soha nem láttam foltot alatta, lehet reggelre elpárolgott? Akkor nem ereszt folyamatosan?

Hol lehet a víz?

Lehet, hogy az utastér felé folyna el? és esetleg a klíma radiátor el is szárítja? És a klíma indulásakor azért olyan párás a befújt levegő?

Csöppet tanácstalan vagyok...

Link to comment
Megosztás:

Meg is lett a ludas a vákumvezérlésű fűtéscsap. Ez a klíma radiátor kifolyócsöve felett van, és a kifolyt víz a klíma vizével egy helyre folyt így nem lehetett látni a baját.

De meglett már javítják is, egy óra múlva kész is van meg egy pár 10-es.

Hogy rendben legyen a nap az Astra is megállt, ott is víz de ott gumicső repedés, viszont nincs raktáron és várni kell rá.

Az is pár 10-es

Más bajom talán nem lesz ma....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.